Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Dyskusja

  1. #1
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach

    Dyskusja

    Tutaj dyskutujemy o sprawach związanych z Areną.
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  2. #2
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Słówko o samym pomyśle - Krąg Khorne'a służy aktywizowaniu polskiej sceny multi na W:TW. Mamy ambitne plany turniejowe na okres powakacyjny (myślimy m.in. o zorganizowaniu turnieju międzynarodowego) i chcemy, aby polscy gracze grali więcej i podnosili swój poziom.

    Dlatego zachęcamy wszystkich do udziału.

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  4. #3
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Jeżeli macie jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, dawajcie znać.

  5. #4
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Zgodnie z propozycją Wozio - może są chętni od ustawienia się na wspólne granie wieczorne w ramach Kręgu?

  6. #5
    Chłop Awatar Wozio102
    Dołączył
    Jun 2016
    Lokalizacja
    Kalwaria Zebrzydowska
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dzięki panowie za wczorajsze mecze Arroyo ,TUFF i Pirx. Wiele mnie nauczyły nowych rzeczy i taktyk z TW. Ale jednak trochę troche mnie zdziwiła bitwa z Pirix gdy wystawił 6 pegazów a ja grałem nieumarłymi i nie miałem ich czym zdjąć ( Pirx możesz pokazać ta bitwę jak zapisałeś bo jednak trochę śmieszna była )

  7. #6
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Tak, zaskoczyłem Cię tym, chociaż ja w każdej bitwie z Bretonią spodziewam się 6 pegazów (Kaszanka walczył pięcioma przeciwko mnie). Bretonia nie ma żadnej innej realnej siły, poza właśnie pegazami. Ma jeszcze przyzwoitych, jak na stosunek ceny do jakości, łuczników, ale oni się szybko łamią więc wystarczy jedna szybsza jednostka, i po łukach. Piechoty Bretonia nie ma. Jazda jest za droga i nie wystarczająco efektywna. Sensownej magii nie ma. Tylko pegazy robią różnicę. Stąd limit na max 6 takich samych jednostek dla Bretonii.

    Jeżeli chodzi o samą bitwę, nawet jakbym miał 4 pegazy, to i tak bym Ci ściągnał genka i Wampirzycę. Nie mieli żadnych szans, jeszcze przy wsparciu Paladyna i mojego generała. Powinieneś być wziąć Vargheisty / Maszkarona. Pegazy są świetne przeciwko piechocie, ale już z jednostkami latającymi radzą sobie różnie.

    Mnie każda bitwa czegoś nowego uczy, jeszcze świeży jestem w tej grze. Ale niesamowite jest iloma tutaj można taktykami wyjść. Możesz lecieć na rush, możesz walić z arty i starać się ją obronić, może bawić się łukami, może wziąć armię powietrzną. Myślę, że TUFF ma tutaj wielkie pole do popisu, bo on zawsze lubi kombinować.

  8. #7
    Chłop Awatar Wozio102
    Dołączył
    Jun 2016
    Lokalizacja
    Kalwaria Zebrzydowska
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ale na początku Manfred tym czarem rozwalił ci całą jazdę strzelecką . Ale w sumie ja też się uczę tego nowego TW bo w poprzednich częściach była prawie taka sama taktyka piechota środek jazda po bokach generał z tyłu a teraz jest różnie czary i jednostki latające lub olbrzymie dużo zmieniły nie licząc tego że teraz bohater sam potrafi rozwalić sam kilka oddziałów np. Grimgor lub inni legendarni generałowie ,królowie . Tak samo zmieniła się mapa kampani przez te podziemne drogi lub przez bohaterów którzy potrafią czasem bąmy szczerzy wkurzyć .

    Wykropkowane przekleństwo to wciąż przekleństwo. Póki co słowne upomnienie.

    Il Duce.
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 29-06-2016 o 12:01

  9. #8
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Rzucanie Bjuny na jazdę strzelecką - jakkolwiek z widowiskowym efektem (cała się posypała..) - było w sam raz błędem, bo trzeba było to trzymać na pegazy. I zgadzam się, że bohaterowie / genkowie potrafią być wkurzający, ja dwie bitwy z Tobą wygrałem przede wszystkim ubiciem Ci genków. Musisz ich na przyszłość lepiej chronić.

  10. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Póki co dwukrotnie po zadzie od Tuffa i Wozia dostałem, ale w sumie grało się nieźle. Dziś kolejny mecz i liczę na sporo zabawy. Wracając do tematu - Bretka ma wg mnie dobrą jazdę, ale jak wyjdzie FLC z nią to na bank dostaniemy z jedną jednostkę do piechoty, 2-3 jazdy i paru lordów i LL'ów, także sądzę, że po wyjściu tej frakcji może się trochę zmienić.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #10
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Ja puki co mam wakacje, więc o ile nie śpię, nie gram w nic innego albo nie oglądam jakiegoś słabego serialu, to jestem otwarty na wyzwania więc zapraszam śmiało bo darmowe punkciki...
    Si vis pacem, para bellum

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •