Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Dyskusja

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dodali kilka map z początkowym dopiskiem "Tryb wieloosob." - może by sprawdzić te mapy na wszelki wypadek, gdyby je dodano do Kręgu Khorna

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Mamy już zamkniętą listę 12 Czempionów. Co oznacza, że jeżeli wszyscy wykonają plan w 100% i zagrają wszystkie bitwy, to powinniśmy mieć 264 bitwy... Oo

    Na chwilę obecną mamy rozegranych 116 bitew, także prawie połowa bitew. Jest nieźle, ale może być jeszcze lepiej. Także gramy Panowie. Tak, Don, to szczególnie do Ciebie hehe

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Spoko - miałem troszkę zawirowań - zarówno zawodowych jak i prywatnych - odrobię straty

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  4. #14
    Chłop Awatar Wozio102
    Dołączył
    Jun 2016
    Lokalizacja
    Kalwaria Zebrzydowska
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Przeglądałem sobie tabele i coś czuje że bedzię zażarty bój o pierwsze 3 miejsca i reszte miejsc . Mogą być dogrywki jak będzie ktoś miał tyle samo punktów jak inna osoba ( bo inaczej się nie rostrzygnie kto jakie powinien zając miejsce w kręgu Korna )

    Z mojej strony życzę wszystkim jak najlepszych sukcesów. I niech wygra prawdziwy czempion Korna i zasłuży na przychylność Bogów Chaosu 3 3 http://orig09.deviantart.net/902d/f/...seronarogu.jpg

  5. #15
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Myślę, że w przypadaku równej ilości zwycięstw, w pierwszej kolejności o miejscu powinien decydować wynik bezpośredniego boju. Dopiero w przypadku remisu - powinna być dogrywka. Ale to już musi doustalić grono sędziowskie pod koniec turnieju.

    Natomiast z pewnością walka będzie trwała do ostatniego dnia, bo stawka jest wyrównana, a jeszcze choćby Don nie odkrył w ogóle kart i nie wiadomo, czy i jak namiesza.

  6. #16
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    W weekend -zaczynając od piątku wieczór jestem gotowy do konfrontacji

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jako, że od następnego tygodnia zaczynam praktyki, będę dostępny tylko w weekendy całe dnie, a od poniedziałku do piątku od 18:00 do 23:00. Jak co ścigać mnie w te godziny.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Może ktoś znalazłby chwilę wolnego czasu, żeby przygotować zestawienie, które nacje wygrały ile bitew na ile zagranych?

    Jestem ciekaw, jak się klasują obecnie nacje jeżeli chodzi o ich szanse na zwycięstwo.

  9. #19
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Nawet zacząłem liczyć, ale już na pierwszej stronie zauważyłem że daleko z liczeniem nie zajdę bo większość osób nie zaznacza która strona wygrała bitwę, co w przypadku remisów uniemożliwia podliczenie...

    Na 10 bitew które policzyłem
    Zieloni wygrali 3/3
    Chaos i Imperium 2/4
    Krasnale,Bretonia i Wampiry 1/3

    Liczone do pierwszego remisu czyli posta nr8 jak by ktoś chciał kontynuować :]
    Si vis pacem, para bellum

  10. Użytkownicy którzy uznali post Jsatrzab za przydatny:


  11. #20
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    To może policzmy to, co jesteśmy w stanie, na podstawie wyników. Zawsze powstanie jakiś tam obraz sytuacji.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •