Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435
Pokaż wyniki od 341 do 345 z 345

Wątek: Gwint (gra karciana)

  1. #341
    Pampa
    Gość
    Gwint dla mnie to już tylko pieśń dawnych czasów.

  2. #342
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Pampa Ciebie nigdy nie zaczęły nawet nęcić Syreny tego Gwinta
    Za to mnie cały czas zatrzymuje przy grze obserwowanie jak taki przeciętny gracz jak Marat radzi sobie i próbuje swoich sił w kolejnej swojej niespełnionej drodze na szczyt

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Zachar za ten post:


  4. #343
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Cholercia, teraz nie mogę sobie przypomnieć, czy Zachar też tak cwaniakuje jak mu regularnie dupe łoje w Gwincie. Muszę zwrócić uwagę następnym razem.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  5. #344
    Pampa
    Gość
    Ktoś jeszcze w to gra? Aktualnie jest to totalnie niegrywalna produkcja przez Elfy.

  6. #345
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Tradycyjnie ja i Zachar gramy, z czego ja od ponad 2 tygodni akurat nie, ale muszę się wziąć i trochę na proladderze pograć, żeby go utrzymać.
    Nie ma się co dziwić stagnacji, bo praktycznie od lutego nie było większych zmian, tylko dodano w międzyczasie 10 nowych kart, gdzie część jest niegrywalna, część tylko uzupełnia już wcześniej mocne archetypy i tylko nowy Imlerith wprowadził po części jakieś nowe sposoby grania ( sama karta i tak jest chora, mimo łatwości w kontrowaniu ).
    Nie ma się co dziwić, bo od jakiegoś czasu Gwint jest zawieszony. Po świątecznym patchu, który wprowadzał miesięczne sezony, miały być częstsze aktualizacje... no ale okazało się, że to całe "create" i cała dotychczasowe pomysły, nie do końca idą w tą stronę, w którą by sobie życzyli devsi. Mocno kuriozalne to jest, bo tak na prawdę gra znowuż będzie tworzona w dużej mierze od nowa ( chodzi o balans ). A doskonale pamiętam przejście z CB do OB i ile zajęło ponowne zbalansowanie tej gry ( w międzyczasie OP była talia SK, Nilfgardu, Pożerka Potworów, znowu SK na Branie ). Dzisiaj dostaniemy ostatniego patcha z większymi zmianami ( karty "create", wardancer i Brouver itp ), a potem poczekamy co najmniej do października ( o ile nie będzie obsuw, z czego REDzi są niestety znani ), by za sprawą projektu "Homecoming" dostać Gwinta 1.0 ( koniec bety ), więcej do poczytania tutaj:

    https://forums.cdprojektred.com/foru...C5%82o%C5%9Bci
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •