Strona 33 z 35 PierwszyPierwszy ... 233132333435 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 345

Wątek: Gwint (gra karciana)

  1. #321
    Chłop Awatar specter
    Dołączył
    Jul 2017
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Od niedawna poznałem tę grę. Powiem szczerze, że mnie zaskoczyła Kiedyś grałem w Hearthstone ale się znudziła po prostu.

  2. #322
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Il Duce, tu masz wszystkie zmiany:

    https://www.reddit.com/r/gwent/comme...y_all_changes/

    Pogoda w dużej mierze do piachu, miśki będą uderzać tylko w jednostki z ręki ( i w końcu naprawią bug, gdzie miśki jeszcze strzelały gdy schodziły na cmentarz od removala czy też w "wysrywy" z tych żywiołaków i jaj harpii w przejściu pomiędzy rundami... ). Dziki zgon do piachu ( osłabienie Caranthira i pogody ).
    Villentretenmerth... tu to już w ogóle ostro pojechali, odpali teraz jedną pożogę po 3 turach, w zamian dostał całe 8 pkt. To przecież lepiej trzymać na srebrnym slocie zwykłą pożogę, cała karta do piachu ( a była to karta trudna w użyciu ). Uzdrowienie do piachu też, bo na powrót będzie wskrzeszać tylko nasze złota ( tu akurat dobra zmiana, bo teraz jest wyścig kto pierwszy wskrzesi Hjalmara, Caranthira czy innego Sukkuba ), ale skoro uznano pierwotną umiejętność tej karty za zbyt słabą, to po co się do niej wraca ( może powinni dać możliwość wskrzeszenia srebra? ).
    A tak co więcej? Scoia bez większych buffów, najciekawiej wygląda powrót najemnika do bycia lojalnym. KP będzie mocne. Nilfgard buff dla archetypu odkrywania, który już dziś jest mocny i zaczyna się pokazywać w mecie, więc powinien wejść do czołówki. Potworom zostaje praktycznie pożerka ( tu się cieszę, bo lubię ten archetyp ).
    Ogólnie trudno na dzień dzisiejszy mówić, ale na pewno na początku te zmiany namieszają, dopóki nowa meta się nie ustabilizuje.

    EDIT: W sumie tutaj macie po polsku
    http://gwint24.pl/co-nowego-w-gwinci...j-aktualizacji
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  3. #323
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zakupiłem dzisiaj, będzie grane

  4. #324
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marat Zobacz posta
    Il Duce, tu masz wszystkie zmiany:

    https://www.reddit.com/r/gwent/comme...y_all_changes/

    Pogoda w dużej mierze do piachu, miśki będą uderzać tylko w jednostki z ręki ( i w końcu naprawią bug, gdzie miśki jeszcze strzelały gdy schodziły na cmentarz od removala czy też w "wysrywy" z tych żywiołaków i jaj harpii w przejściu pomiędzy rundami... ). Dziki zgon do piachu ( osłabienie Caranthira i pogody ).
    Villentretenmerth... tu to już w ogóle ostro pojechali, odpali teraz jedną pożogę po 3 turach, w zamian dostał całe 8 pkt. To przecież lepiej trzymać na srebrnym slocie zwykłą pożogę, cała karta do piachu ( a była to karta trudna w użyciu ). Uzdrowienie do piachu też, bo na powrót będzie wskrzeszać tylko nasze złota ( tu akurat dobra zmiana, bo teraz jest wyścig kto pierwszy wskrzesi Hjalmara, Caranthira czy innego Sukkuba ), ale skoro uznano pierwotną umiejętność tej karty za zbyt słabą, to po co się do niej wraca ( może powinni dać możliwość wskrzeszenia srebra? ).
    A tak co więcej? Scoia bez większych buffów, najciekawiej wygląda powrót najemnika do bycia lojalnym. KP będzie mocne. Nilfgard buff dla archetypu odkrywania, który już dziś jest mocny i zaczyna się pokazywać w mecie, więc powinien wejść do czołówki. Potworom zostaje praktycznie pożerka ( tu się cieszę, bo lubię ten archetyp ).
    Ogólnie trudno na dzień dzisiejszy mówić, ale na pewno na początku te zmiany namieszają, dopóki nowa meta się nie ustabilizuje.

    EDIT: W sumie tutaj macie po polsku
    http://gwint24.pl/co-nowego-w-gwinci...j-aktualizacji
    Dzięki,trzeba będzie zobaczyć w praktyce jak to się sprawdzi. Właściwie wygląda na to,że tylko pogoda poszła całkiem do piachu(a co za tym idzie dziki gon) ale Skellige dalej będzie mocne. No i talia na odkrywanie w Nilfgaardzie może być teraz absolutnie topowa,ja mam wrażenie,że redzi mają problem z balansem bo co update tworzą kolejny op deck,który zdeklasuje wszystkie inne. W następnym patchu będziemy pewnie mieli ponowny nerf Nilfgaardu i nerf dla KP a buffy dla kogoś innego(pewnie pogody ) . Gdzieś w tym wszystkim ucieka logika...
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #325
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    No i jest hotfix, idę testować, "postpaczowy" chaos lubię najbardziej.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #326
    Pampa
    Gość
    I dlatego ta gra mnie śmieszy. Co patch, to jest jakaś OP talia, którą wszyscy grają, aż do następnego patcha. Ja wysiadam.

  7. #327
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Pożerka wróciła w wielkim stylu, głównie dzięki nerfom na pogodzie. Dobre 600 pkt MMR już tym zrobiłem, przy wr rzędu 80%.
    Całkiem fajnie się gra na tym patchu, wydaje mi się, że jest trochę większa różnorodność. Oczywiście ww. pożerka jest chyba najczęściej spotykana, ale na pewno nie aż tak jak poprzednie Skellige, jednocześnie łatwiej to kontrować.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  8. #328
    Pampa
    Gość
    Odpaliłem po dłuższej przerwie, i utwierdziłem się w przekonaniu, że CDP nie umie w balans. Zabawne, że co patch to któraś talia staje się absolutnie OP. A beta już trwa jakiś czas.

  9. #329
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    No to sypnęło nowościami:

    - sezon kończy się 27 sierpnia, czyli już za kilka dni, najprawdopodobniej zaraz wejdzie też nowy patch
    - patch mocno zmieni Gwinta ( ponownie ), nie będę z góry płakał, ale denerwują mnie takie odwracanie wszystkiego o 180 stopni, a nie licząc przejścia z CB w OB, to będzie największa zmiana. M.in złote karty tracą immunitet ( będą je mogły zbijać brązy, czy też buffować ... ).
    - jeszcze w tym roku pierwsza kampania singleplayer

    https://www.youtube.com/watch?v=lEzkqDhLIxE

    - od nowego sezonu, ci co będą mieli w obecnym minimum 4200 mmr bądź 20 rangę, będą mogli brać udział w specjalnych turniejach i specjalnym rankingu ( dla dobrego wyniku, będzie wymagana gra każdą frakcją, więc powinna tam być większa różnorodność ). Wróciłem po miesiącu i po szybkim doskoczeniu do 4,1k mmr nie jestem w stanie pójść dalej ( dziś znowu sporo spadłem ). Szkoda, bo chętnie bym zagrał, no ale może się jeszcze uda.

    https://forums.cdprojektred.com/foru...-gwent-masters

    - oczywiście wraz z patchem dostaniemy nowe karty

    To by było na tyle, czekam z niecierpliwością, bo zawsze tuż po zmianach gra mi się najlepiej, a że ostatnio grałem mało, to głód jest duży.

    PS: Tu trochę wycieków ze zmianami

    https://www.reddit.com/r/gwent/comme...ak_megathread/
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  10. #330
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    No to przespałem jeden sezon .
    Turnieje :
    I,II,III & IV sezon ligi Rome 2
    Krwawe igrzyska
    Bursztynowy szlak 2v2
    Forumowa liga gwinta sezon I & II
    Turniej imienia x71 Medieval 2 - III miejsce
    Medievalowy turniej Galzaga - I miejsce

    Kampanie online :
    KO 38
    Wielka kampania antyczna 1.0 - Swebowie
    Wielka kampania antyczna 1.2 - Icenowie
    Oderint, dum metuant - Kimmeria

    Międzynarodowe :
    Cup of Nations 2017 - Armenia
    Cup of Nations 2018 - Icenowie
    Cup of Nations 2019 - Macedonia

Strona 33 z 35 PierwszyPierwszy ... 233132333435 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •