Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93

Wątek: Dyskusja

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    U mnie sie zaczal sezon, romka nie odpalalem od.zakonczenia ligi

  2. #12
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Obowiązuje to samo co w kręgu czyli dopiero jak użyje wszystkich nacji to mam reset czy jak to wygląda? A jako potencjalny chętny jestem za losowymi mapami,ograniczenie do dwóch nie bardzo ma sens zwłaszcza że wojna nie zawsze jest fair więc po co sztucznie balansować rozgrywkę dawaniem płaskich i nieciekawych map
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #13
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Obowiązuje to samo co w kręgu czyli dopiero jak użyje wszystkich nacji to mam reset czy jak to wygląda? A jako potencjalny chętny jestem za losowymi mapami,ograniczenie do dwóch nie bardzo ma sens zwłaszcza że wojna nie zawsze jest fair więc po co sztucznie balansować rozgrywkę dawaniem płaskich i nieciekawych map
    Z doborem nacji jest dokładnie tak, jak w Kręgu. Wykorzystuje się wszystkie dostępne nacje, po czym jest reset i od nowa.

    Co do map - też się w pełni zgadzam. Może to bardzo urozmaicić rozgrywki.

  4. #14
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    Stepowe frakcje też można wykorzystać
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

  5. #15
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Stepowe są zabronione . Ja mam natomiast kolejne pytanie,jest w zasadach punkt że pierwszy wybiera mapę i nację ten kto później zapisał się do rozgrywek,mowa o pierwszej bitwie czy w obu wybiera ten który zapisał się później?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #16
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Wybiera się na przemian - w pierwszej bitwie mapę i nację jako pierwszy wybiera gracz, który później się zapisał do turnieju. W drugiej bitwie mapę i nację jako pierwszy wybiera gracz, który wcześniej się zapisał do turnieju.

    Uściślę to. Stepowe są zabronione, chociaż to też jest pytanie, czy je dopuścić do rozgrywek, w ramach urozmaicenia. One są w stanie złamać barbarzyńców, chociaż oczywiście potrzebowałyby ograniczeń w ilościach innych niż typowe.


    PS: jednak wydłużyłem termin zakończenia turnieju do 7 sierpnia włącznie. Bo 3 tygodnie to trochę mało, biorąc pod uwagę plany urlopowe osób.

  7. #17
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    Ja tam jestem za stepowymi frakcjami, zawsze coś nowego.
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

  8. #18
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    Trzeba by do poniedziałku ustalić dla nich rozsądne ograniczenia
    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

  9. #19
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Trzeba poszukać na dawnych międzynarodowych turniejach. Tam grali czasem Nomadami.

    Z tego co pamiętam, nie było przy Nomadach ograniczenia na ilość jednostek kawalerii. Zastanawiałbym się jeszcze nad zniesieniem w przypadku Nomadów ograniczenia "(Konni strzelcy są w limicie strzelców)" tak, żeby Nomadowie mogli wziąć 6 jednostek łuczników, 6 jednostek konnych łuczników i resztę kaw.

    Ale obawiam się, że takie zestawienie czyniłoby z Nomadów zbyt wielką siłę, przy ich świetnej jeździe szturmowej.

  10. #20
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    Nomadowie mają tylko jazdę, nie maja żadnej jednostki bez konia(oprócz artylerii), także nie wiem skąd Pirx ty wytrzasnąłeś tych pieszych łuczników. Bym był za daniem im 8x łucznicy konni zamiast 6, i dać limity po 4 taka sama jednostka.
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •