Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z bitwami w Warhammerze

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Question Problem z bitwami w Warhammerze

    Witam, od około tygodnia mam problem z odpaleniem bitwy w Total War:Warhammer.
    Wszystko było w porządku, zanim nie pojawiła się nowa aktualizacja ( z tą z podziałem na DirectX11 i DirectX12 ).
    Od zainstalowania gry piszę mi w menu gry, że moje sterowniki są nieaktualne, ale nic się z tego powodu nie działo.
    Wszystkie mody, które posiadam, działały bez zarzutów. I od czasu tej aktualizacji coś się posypało, zwłaszcza z tymi
    modami, bo niektóre stały się nieaktualne.
    Gdy nie włączę modów, mogę normalnie wejść do gry. Gdy włączę mod np. Chaos Cosmetics i wszystkie jakie mam ( łącznie z Radious Total War Mod bez niekompatybilnych modów )
    też mogę normalnie wejść. Zdaję sobie sprawę, że niektóre mody są nieaktualne, ale nie wiem dokładnie które ( te podane sprawdzałem przy odpaleniu gry ).
    Jak wybieram opcję "Włącz nieaktualne mody" to nic mi nie wybiera, i nie mam pojęcia, o co chodzi.

    I w zasadzie, do gry mogę wejść normalnie, niby nic się nie dzieje. Odpalam kampanię, również nie ma problemu.
    I problem zaczyna się właśnie, gdy próbuje rozpocząć bitwę. Gra mi crashuje i wywala do pulpitu.
    Z kolei jednak, gdy postanowiłem zagrać bitwę poza kampanią, związaną z zadaniem, wszystko weszło mi bez
    żadnego problemu i nie było crasha. Próbowałem jeszcze zacząć nową kampanię bez modów, ale to też nic nie dało

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2019
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Udało ci się rozwiązać problem

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •