Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: DLC Zew Zwierzoludzi - kampania "Oko za Oko". Dyskusja Ogólna

  1. #21
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Akurat tu się mylisz.
    Samouczek ta taka mała mapa gdzie możesz grać tylko jedną narzuconą nacją, resztą steruje si. Tam gdzie może wybrać kim chcesz grać to kampania. W rome2 grałeś takim jednym co broniłeś przed Galami chyba? W rome 1 było podobnie.

    Nie będę pisać więcej, bo w sumie nie ma sensu marnować czas dla samouczka.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #22
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ty z kolei mylisz się w tym, by porównywać grę jedną frakcją jako samouczka. Takie założenie to nic innego jak uznanie, że kampania w każdej strategii to tylko samouczek, co jest absolutną bzdurą. Poza tym zamierzam przejść tę kampanię.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #23
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    To nie będzie samouczek tylko prolog jak gra USA w Empire

  4. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No nie do końca. Tak właściwie jest to dużo bardziej powiększony konflikt z Todbringerem. To, co na głównej kampanii zrobisz Khazrakiem z Todbringerem to będzie właściwie nic.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #25
    Asuryan
    Gość
    Tylko że Prolog w Empire składał się aż z 4 rozdziałów, z czego pierwsze trzy były niczym innym jak samouczkiem
    Minikampania tylko jedną frakcją jest przede wszystkim kpiną.

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Jak dla mnie ta nowa kampania to całkowita porażka i zamiast takiego czegoś powinien wyjść, po prostu, Race Pack. W innych mini kampaniach dostawaliśmy coś innego niż w głównej a tutaj nawet osobnego LL nie będzie (zwłaszcza, że jest z czego wybierać). Wybór tylko jednej rasy też jest słabym pomysłem, całkowicie wyklucza to grę na multi, pomimo ceny wyższej niż za pełnowartościowy produkt. Na takie DLC powinniśmy dostać przynajmniej dwie rasy, oprócz Zwierzoludzi mogłyby dojść np. Leśne Elfy i kampania skupiona na ich konflikcie (jak dobrze pamiętam to Morghur pasowałby tu na LL).

    A tak btw
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    W rome2 grałeś takim jednym co broniłeś przed Galami chyba?.
    W Romku 2 samouczek był walką z Samnitami.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #27
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wydaje mi się że w romku2 w samouczku były też miasta greckie i galowie, ale mogę nie pamiętać bo grałem go chyba 2 lub 3 razy by osiągnięcie odblokować, bo normalnienie gram takie rzeczy tylko ras.

    A tak na poważnie to ile jest ras/nacji to tyle razy przechodzę grę. A skoro jest tylko 1 rasa to to jest dla mnie tylko samouczek.

    Kampania której celem jest tylko niszczenie, jakoś mnie nie zachęca do zakupu. Wystarczy mi już pustych regionów w głównej kampanii.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 22-07-2016 o 08:55

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Faktycznie, w końcowym etapie samouczka byli Grecy i Galowie, ale raczej jako tło dla głównych wydarzeń.

    "Oko za oko" pewnie kiedyś przejdę, bo szybciej przechodzę kampanie niż nowe rasy wychodzą. Także zostaje tylko nadzieja na jakieś ciekawe questy, wydarzenia czy inne urozmaicenia, bo na razie zapowiada się to samo co w głównej, tyle że w ubogiej wersji.


    Nawet sobie podkład muzyczny znalazłem
    Spoiler: 

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  9. #29
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Oj tam oj tam. Przecież wiadomo,że to i tak wstęp do rozwałki- Futro członkami; wielkiej kampanii. To na tym jak będą się prezentować gorowaci na tle chaosu czy krasnali w WK, będą zależały ich szanse na zwycięstwo i zezwierzęcenie innych. Niech żyję spaczenie i owłosione pyski gorów.

  10. #30
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wczorajszy stream/twicz upewnił mnie w przekonaniu że ta mini kampania (samouczek) jest nie warta nawet wspominania, bo graniu w niej to będzie tylko wielka nuda.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •