Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 64

Wątek: DLC Zew Zwierzoludzi - kampania "Oko za Oko". Dyskusja Ogólna

  1. #41
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To i tak dobrze że nie jako: "niewdzięczne roszczeniowe ...", w miejsce ... wstaw dowolne określenie jakie przychodzi Ci do głowy.
    Ja się powstrzymam od tego bo żadne cenzuralne słowa jakoś nie chcą mi w tych ... pasować

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #42
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Drugie wrażenie

    Skończyłem mini-kampanię i moje zdanie o niej bardzo się poprawiło. Świetna odskocznia od standardowej mapy świata.
    Wiele osób mówi, że to taki samouczek trochę. Moim zdaniem jeśli czegoś tu zabrakło to właśnie samouczka. Dla kogoś kto pierwszy raz gra hordą wiele rozwiązań nie jest oczywistych. To, jak zdobywać punkty rozwoju, jak tworzyć inne stada, co się stanie gdy tracimy stado, jak prowadzić ekonomię. Niektóre z tych rzeczy łatwo odkryć już na początku, ale do niektórych dochodzimy dopiero pod koniec kampanii. Może są ode mnie zdolniejsi gracze, ale w moim przypadku właśnie tak było.
    W grach bardzo dużą uwagę przywiązuję do klimatu. Choćby gra miała najcudowniejszą mechanikę na świecie, ale była "o niczym" to nie wysiedziałbym przy niej dłużej jak godzinę. Khazrak i jego koledzy tworzą klimat mistrzowsko. O ile kampania krasnoludów świetnie opowiada nam drogę do zjednoczenia klanów i odbudowę królestwa, tak ta mini-kampania doskonale pozwala nam się wczuć w plagę, która morduje i pali Stary Świat. Niszczenie miast, zasadzki, chowanie się w ukrytych obozowiskach, klimatyczne wstawki, zwierzęca natura tej hordy - to wszystko pozwoliło mi odkryć kolejną ciekawą twarz tej gry. Skończyłem długą kampanię a i tak mam jeszcze ochotę pograć więcej tą rasą.
    Forumowicze już w większości pewnie pokończyli swoje gry, ale dla tych co tego nie zrobili mogę powiedzieć, że te 60 złotych z hakiem to nadal dużo, ale ja kupiłbym to ponownie. Warto dla tego klimatu. A jeszcze tyle ras przed nami.

  3. #43
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Mam pytanie do posiadaczy "Zwierzoludzi" - czy w głównej kampanii grając tą nacją można liczyć na taryfę ulgową do relacji z Wojownikami Chaosu kiedy ci zaczynają inwazję?

  4. #44
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Jak grałem, to nie wypowiedzieli mi wojny przy pojawieniu się, frakcje z Norski też nie. Ogólnie relacje z Chaosem były dobre, dopóki ich ie zaatakowałem.

    A co do "Oko za oko" i klimatu to nie ma porównania do głównej kampanii, w której to mordujemy i palimy cały Stary Świat, a nie jego kilka prowincji. Do tego, zamiast bić cały czas tych samych przeciwników jesteśmy zagrożeniem dla całej ludzkości (i nie tylko). Do pełni szczęścia brakowało mi tylko Leśnych Elfów i Skavenów, którzy są dość częstymi przeciwnikami Futrzaków.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #45
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    A co do "Oko za oko" i klimatu to nie ma porównania do głównej kampanii, w której to mordujemy i palimy cały Stary Świat, a nie jego kilka prowincji.
    I to właśnie między innymi stanowi dla mnie o sile tej kampanii. Jest ciasno, mglisto, wszędzie lasy a miasta ludzkie nie straszą tutaj swoją potęgą i ogromem a są raczej mizernym schronieniem gdy wokół zło czai się za każdym rogiem. Konstrukcja mapy pokazuje, że ludzie są tu tylko gośćmi i wcale nie podoba się to mieszkańcom zapuszczonych lasów.

  6. #46
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tylko szkoda że tymi ludźmi nie możemy jednak tych lasów podbić i pozbyć się tych mrocznych mieszkańców...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #47
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Az dziwi mnie tak diametralnie rozne zdania o tym DLC dwoch liderow tego forum. Ja na pewno poczekam do promocji duzej jakiejs. Mi jakos nie odpowiada ciagle palenie i niszczenie. Lubie osiedlic sie i pobudowac

  8. #48
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A teraz to jestem aż ciekawy tych dwóch liderów forum?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #49
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Jeśli o mnie piszecie, oto jestem. A teraz na temat: przeczytałem recenzje kampanii oraz śledziłem dyskusję w tym temacie i z ciekawości zapytam: czy jest tam coś rzeczywiście tak ciekawego,żeby tworzyła- tak kampania; coś wciągającego np. ciekawa rozbudowana fabuła, ciekawsze zadania dla bohaterów (LL), mechaniki zwierzaków- wiem, ściągnięte od chaosu i orków, ale całość może tworzyć coś ciekawego; niesamowita magia?

  10. #50
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    A teraz to jestem aż ciekawy tych dwóch liderów forum?
    Pomylilem kolege Assuryan z innym kolega na A. Druga osoba to Temer ktorego recenzje na glownej mozna przeczytac. Nie mniej jednak wielkie roznice w opiniach o tym saym DLC

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •