Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #11
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: RTRVII: Fate of Empires


  2. #12
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Czy idzie przenieś drzewa z FOE do TIC. Bo te w FOE są lepsze i przez to same bitwy się lepiej prezętują. Czy ktoś wie jakie pliki trzeba zmienić?

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Zainstalowałem sobie tego moda - na razie wersję 1.1. Sprawia niezłe wrażenie, choć sprawia kłopoty przy odpalaniu - po odpaleniu pokazuje się ikona z nieoznaczonymi polami. Niekiedy zdarza się, że odpala mi RTR Platinum 1.9 lub BI. Ale do się przeżyć. Chciałbym się tylko zapytać jak zainstalować patch 1.4. Pobrałem wersje spakowaną zip - i co dalej? Nie wydaje mi się abym miał ja po prostu rozpakować w folderze Rome. Więc? Będę wdzięczny za pomoc.

  4. #14
    Gość

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7
    Zainstalowałem sobie tego moda - na razie wersję 1.1. Sprawia niezłe wrażenie, choć sprawia kłopoty przy odpalaniu - po odpaleniu pokazuje się ikona z nieoznaczonymi polami. Niekiedy zdarza się, że odpala mi RTR Platinum 1.9 lub BI. Ale do się przeżyć. Chciałbym się tylko zapytać jak zainstalować patch 1.4. Pobrałem wersje spakowaną zip - i co dalej? Nie wydaje mi się abym miał ja po prostu rozpakować w folderze Rome. Więc? Będę wdzięczny za pomoc.
    Witaj Napoleonie
    Pierwsza sprawa moda instalujesz na czystą wersję Rome z dodatkiem.
    Następnie instalujesz wersję FEO 1.1, tam gdzie masz grę np. e:\Program Files\Rome - Total War\
    Potem patch 1.4 przekopiowujesz tam gdzie wcześniej zainstalowałeś wersję 1.1, część plików powinna się nadpisać, coś podobnego jak przy twoim ulubionym modzie pod Medka 2, PRO DEO ET REGE 1.0.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Wybacz, że się dopytuję, ale w tych kwestiach zbyt biegły nie jestem (lepiej już mi wychodzi wygrywanie wyborów ). Jak więc już wspomniałem, wersję 1.1 zainstalowałem (z odpalaniem bywaja problemy, ale to kwestia 1-2 prób, mam nadzieję, że po zamontowaniu 1.4 sie poprawi). Co robię z plikiem 1.4? Czy po prostu wypakowuję go w folderze Rome Total War (mam spakowany plik w zip-ie)? Czy wypakowuję go gdzies obok (co zrobiłem, żeby zobaczyć co tam jest) i po prostu podmienić pliki? ale to ostatnie nie wydaje mi się właściwe. Więc gdybyś mógł mi wytłumaczyć krok po kroku "łopatologicznie" to byłbym wdzięczny - bo nie chciałbym czegoś sknocić. Szczególnie w podstawce, bo w sumie mam zamontowane dodatkowo także RTR Platinum 1.9, Chivalry i Napoleona.

  6. #16
    Gość

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Na czystą wersję musi być, by wyeliminować wszelkie bolączki, wiem wiem, to jest tzw. switch mod, ma swój folder itd....Ale lepiej bez modów instalować tego.
    Nadpisujesz, tak jak przy wspomnianym wcześniej modzie pod Medka 2. W instrukcji autorów jest wyraźnie to napisane. Napisz jak ci poszło.

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Jak mam instalować "bez modów", jak modów mam od groma i trochę?! To już wolę nie ryzykować i poprzestać na wersji 1.1, która jakoś mi się wgrała i funkcjonuje (lepiej lub gorzej).

  8. #18
    Gość

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7
    Jak mam instalować "bez modów", jak modów mam od groma i trochę?! To już wolę nie ryzykować i poprzestać na wersji 1.1, która jakoś mi się wgrała i funkcjonuje (lepiej lub gorzej).
    Ja mam dwie gry Rome zainstalowane, też tak możesz uczynić. Sposób jest prosty, i nie wadzi wcześniej zainstalowanej grze. Jak będziesz zainteresowany to ci go przedstawię. najlepiej na PW, by nie zaciemniać tematu moda.
    pozdrawiam

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Chyba na razie dam sobie spokój - pogram na wersji 1.1 i zobaczymy. Trochę pozmieniałem sobie niektóre pliki i gra się nieźle. Mam tylko jedno pytanie - Który plik odpowiada za zasięg jednostek na mapie strategicznej? Jest bardzo mały i chciałbym go nieco zwiększyć.

  10. #20
    Gość

    Re: RTRVII: Fate of Empires

    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7
    Chyba na razie dam sobie spokój - pogram na wersji 1.1 i zobaczymy. Trochę pozmieniałem sobie niektóre pliki i gra się nieźle. Mam tylko jedno pytanie - Który plik odpowiada za zasięg jednostek na mapie strategicznej? Jest bardzo mały i chciałbym go nieco zwiększyć.
    Proszę, zajrzeć tutaj
    viewtopic.php?f=248&t=5695

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 22:38
  2. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum The Great War
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 29-04-2020, 14:12
  3. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 15:25
  4. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  5. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 00:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •