Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: BC 7 rekrutacja agentów

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    BC 7 rekrutacja agentów

    Witam,

    Zauważyłem następujący problem: zwerbowałem czarownicę ale nie mogłem jej zapakować na żaden okręt ponieważ wyglądało to jakby był konflikt generałów (czarownica ma kilkuosobową armię przy sobie). Tak samo z księżniczką czy katem.
    Dodatkowo, kiedy próbuję księżniczką wejść w interakcję z jakimiś miastem czy zamkiem to zachowuje się tak jakbym armią chciał zaatakować dane miasto. To samo z katem, kiedy kliknąłem na miasto chcąc pozbyć się generała (niewiernego królowi) to mogłem tylko zaatakować dane miasto.

    Czy to normalne ?

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Po pierwsze to nie armia towarzyszy agentowi (czarownicy czy katowi), a odwrotnie Po drugie ta "banda" jak jągdzieś wysyłasz to jest właśnie traktowana jak armia, dlatego masz problem. Musisz po wybraniu tej "bandy" w dolnej zakładce wskazać danego agenta i dopiero teraz kursorem miejsce docelowe - wówczas ruch będzie dotyczył tylko agenta.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej,

    Dzięki za odpowiedź. Wybrałem danego agenta ale ruch dalej dotyczy całej jednostki. Nie mogę załadować agenta nawet na statek tylko cała rmia idzie.

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Coś tu kręcisz, a w innych modach jak masz? To jest niemożliwe. Wyjdź po prostu agentem z tej armii i chodź nim osobno.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Rozumiem tego Pana doskonale
    dziś trochę gram i mam identyczna sytuację.
    Wypełniłem zadanie od rady i w nagrodę otrzymałem jedne z najlepszych jednostek jakie są dostępne-uwaga-otrzymałem dwa oddziały kat/inkwizytor!

    Znajdują się oni nie w zakładce agentów lecz w zakładce w armii. Maja przy sobie po 5 żołnierzy i można nimi się przesuwać tak jak wojskiem,tzn nie można wykonać zabójstw itd.
    Poszukam na mapie jakiś rebeliantów i ich zaatakuję tymi katami,zobaczymy co będzie ale pewnie ctd

    Także jakis bug się gdzieś wkradł
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dokładnie mam taką sytuację. Agent jest w zakładce armii a nie agentów. I dotyczy to nawet tych rekrutowanych. Prawidłowo działają szpiedzy, zabójcy, księża, kupcy, posłowie.

  7. #7
    sadam86
    Gość
    Bosze witki opadają, wgrajcie fixa od włochów, albo submoda wino, błąd z tymi agentami występował w pierwszej wersji moda i ogólnie jak macie taką sytuację teraz to z agentami-armiami nic nie zrobicie, poza ich rozwiązaniem oczywiście, do niczego innego się nie nadają

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam wgranego submoda polskiego. Nie wiem jaki fix Włochów trzeba wgrać, ciężko się połapać w ich włoskiej stronie. Masz może bezpośredniego linka ?

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Jak niby może być ciężko? Masz tam angielską stronę, na której dają linka do instalki i bugfixera.

    http://www.mediafire.com/download/y6...C7_01012015.7z

    najpierw instalujesz BC7, potem bugfixera, potem megasubmoda i na koniec najnowsze spolszczenie.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki wielki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •