Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gra wyłącza się podczas przeskakiwania między turami.

  1. #1
    Chłop Awatar Hipiseł
    Dołączył
    Jul 2016
    Lokalizacja
    Zambrów
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Exclamation Gra wyłącza się podczas przeskakiwania między turami.

    Witajcie.
    Od kilku dni mam problem z podstawką Shoguna 2. Problem polega na tym, że w pewnym momencie gry, kiedy już wszystko prosperuje dobrze i chcę przerzucić turę, ekran robi się czarny i gra się wyłącza. Z początku myślałem, że to bug - nic z tych rzeczy, powtórzyło się to kilkukrotnie. Pomyślałem, że to wina karty graficznej, niezgodnej z Dx11. Przełączyłem wtedy na Dx9 - to samo. Co może być w takim razie powodem takiego zachowania gry? Aktualnie instaluję grę od nowa, ale tak na wszelki wypadek - czy podacie jakieś rozwiązania tego problemu, gdyby nawet reinstall nie pomógł i nie usunął tego błędu? Sytuacja ta nie występowała u mnie wcześniej. Proszę o szybką odpowiedź i z góry bardzo dziękuję.

    EDIT: Mam 64-bitowego Windowsa 7, procesor i7-3610QM 2,3 Ghz, karta graficzna Nvidia GeForce GT-640M, 8 GB RAM-u

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witaj miałem ten sam problem. Powinno pomóc obniżenie ustawień graficznych. Ja obniżyłem chociaż karta powinna wytrzymać spokojnie na rekomendowanych to mnie wyrzucało jak zmieniłem na średnie da się grać oczywiście zdarzy się że mnie wyrzuci ale już nie co ture.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •