Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Easter Eggi w Total War-ach

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Easter Eggi w Total War-ach

    Długo się zabierałem do napisania tego, a w sieci tego nie znalazłem za wiele. W miarę tego co napiszecie będę tu wrzucał wasze "odkrycia". Zaczynajmy:
    Shogun (1) - nie mam, poczekam na co napiszecie
    Medek pierwszy - to samo

    Rome I:
    Egipscy dyplomaci gdy chcą pokoju, ale też twojego poddaństwa w angielskiej wersji mówią "All your base are belong to us"
    Amazonki na północy mapy
    Wielu graczy bieże za EE "Lesbian Rebels" na południu peloponezu. (Są tylko jak się zbuntują)
    Yubtseb elephants? -Przez Bronti - https://www.youtube.com/watch?v=hXr1nI0KriM


    Medek drugi - masa postaci historycznych, ale kilka jest ciekawych:
    El cid- Jest w jednym z zamków na wschodzie Hiszpanii, jest... wodzem rebeliantów.
    Papież może dostać cechę że jest kobietą. (Nawiązanie do pewnej legendy)
    Mongołowie mają herb Złotej Ordy.
    Świta, np. jeden z moich generałów miał ze sobą... Arkę przymierza.
    Odgłosy z budynków podczas oblężeń (Modlitwy i śpiewy z meczetów, bicie na alarm z kościołów, śmiech z karczm)

    Empire:
    Nazwy niektórych statków, np. "Zemsta królowej Anny", czy "Latający Holender"
    Również masa postaci historycznych, ale teraz generujących się w odpowiednich ramach czasowych, ale najciekawszy jest chyba Sir Welington, który generuje się pod sam koniec gry.
    Jeden z Polskich dowódców (nie generałów) może mieć nazwisko Wałęsa.
    Spamowanie na klawiaturze klawisza "G" spowoduję zmianę ikon przycisków na koty (sprawdzone)
    Generał buntowników na Islandii ma gwardie indiańską.
    W Chanacie krymskim zamiast Chana rządzi Car. Tak samo jak w Dagestanie (monarchia absolutna) Premier. Ten sam Dagestan może rekrutować... Polską Husarię.
    Kilka jednostek specjalnych mniejszych nacji: "Clansmen" (Piech.Walcząca Wręcz) dla Szkocji, Michałkowie dla Portugali, dla Persji są też Fallechini, i Piechota Egipska, oraz Berberyjscy Piraci dla Berberów i Maroka. Jest też Piechota górska dla Norwegii. Ta ostatnia jest ciekawa, bo praktycznie nie może się pojawić w wielkiej kampanii.
    Mogołowie mieli być grywalni: Mają własny opis przy ich wyborze, i własne porady na początek, a nawet własny roster jednostek (Ahadis, Zemindarzy, czy Kizyłbasze, roster z nimi dzieli Persja).
    Kilka nieużytych państw w plikach gry: Państwo Papieskie, Toskania (połączone w Państwa Włoskie), Schleswig-Holstein (jako Duński protektorat), Szwajcaria, oraz Chanat Chiwy (?) (Strefa między Rosją a Persją)
    W Północnej afryce są prawosławni (zapewne chodzi o Koptów)
    Napoleon:
    Znowu koty

    Rome II: (Nie grałem, więc nie sprawdziłem, straszenie tnie)
    Armia galijska może się zwać "Rolling Menhirs"
    Z Romka II można trafić jako czempiona Tytusa Pullo (serial Rzym) i podpis XIII!!! I to był chyba jedyny śmieszny EE. - Pampa
    Ostatnio edytowane przez Trolololo ; 04-08-2016 o 19:13

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Jak przy Romie można nie wspomnieć o Yubtseb elephants?

    https://www.youtube.com/watch?v=hXr1nI0KriM

  3. Użytkownicy którzy uznali post Bronti za przydatny:


  4. #3
    Pampa
    Gość
    Z Romka II można trafić jako czempiona Tytusa Pullo (serial Rzym) i podpis XIII!!! I to był chyba jedyny śmieszny EE. Reszta jest słaba.

  5. #4
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronti Zobacz posta
    Jak przy Romie można nie wspomnieć o Yubtseb elephants?
    Tu-miałem-coś-wpisać-ale-nie-pamiętam-co
    No właśnie, o tym zapomniałem!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •