Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 221

Wątek: Dyskusja

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Dyskusja

    Zakładam żebyśmy tu może omawiali różne rzeczy. Warto chyba scentralizować nasze wysiłki.

  2. #2
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Mam tylko nadzieję, że nasz nowych kolega - Witalis - sprosta zadaniu, wykaże dużą aktywność i nie zawiedzie naszego zaufania.

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    62,5% Graczy stanęło na wysokości zabawy (w sumie nie znam Romana, więc moze to być nadużycie z mojej strony ).
    37,5% Graczy ma jeszcze 5h40', żeby wskazać kierunek poszerzania Lebensraum..... no chyba że 37,5% Graczy planuje peacefull cohabitation...

  4. #4
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jakoś wolę liczby całkowite od procentów.

    A jak będzie wyglądać sytuacja z atakiem kiedy dana osoba będzie mieć 5 regionów (czytaj 2 ataki). Pełna dowolność i np może on zakatować jednego gracza 2 razy (dwie prowincje lub nawet 1 dwa razy) czy spodziewane są tu jakieś regulacje które wyjdą z czasem?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #5
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Ja bym w tym temacie pozostawił dowolność. Bo np. jeżeli dany gracz toczy wojnę tylko z jednym graczem, nie powinien być niejako przymuszany do ataku na innego gracza.

  6. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    M.in. dlatego nie regulowałem tej kwestii. Niech każdy sobie atakuje jak chce, byle w dostępnych limitach.

  7. #7
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dobra, to dwie przykładowe sytuacje, które lepiej od razu zaadresować:

    1. Czy mogę dwa ataki wykonać z tej samej prowincji A na prowincje B i C sąsiadujące z prowincją A?

    Np. Mam jednego przeciwnika, z resztą graczy, z którymi graniczę, nie walczę (PoN / Sojusz / brak Stanu Wojny). Z przeciwnikiem graniczę jedną prowincją, mającą dostęp do 2 prowincji. Czy mogę wykonać z prowincji A dwa ataki: na prowincję B i prowincję C mojego przeciwnika?

    Ja jestem zdaniam że można wykonać dwa ataki z tej samej prowincji - rozmieszczenie moich wojsk jest moim wyborem.

    2. Czy mogę wykonać dwa ataki z tej samej prowincji na prowincję B przeciwnika?

    Np. Mam jednego przeciwnika, z resztą graczy, z którymi graniczę, nie walczę (PoN / Sojusz / brak Stanu Wojny). Przeciwnikowi pozostała jedna prowincja, a chcę go dobić. Czy mogę wykonać w jednej turze dwa ataki na daną prowincję. I jeżeli w pierwszym ataku przeciwnik wygra, to staczamy jeszcze jedną bitwę? I jeżeli wygram, to przejmuję prowincję?

    Ja jestem zdaniam, że można wykonać dwa ataki z tej samej prowincji na tę samą prowincję przeciwnika w ramach jednej tury. Ja mam 2 armie do rozporządzania, przeciwnik - 1. Więc atakuję najpierw jedną armią - jeżeli się nie uda, próbuję drugą armią. Natomiast jeżeli uda mi się przejąć prowincję w pierwszym ataku, druga armia pozostaje bezczynna w danej turze, bo pierwotny rozkaz staje się nieaktualny, ale już bez możliwości korekty w trakcie tury.

  8. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    TAK i TAK. Te akcje odzwierciedlają siłę Nacji. Nacja ma 5 prowincji, ma 2 armie zaczepne. Proste jak NJU Mobile. Masz, to jedziesz jak chcesz i gdzie chcesz.....

  9. #9
    Wojski Awatar [EotH]ZiggyDeMiki
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Tylko jeszcze mam jedno pytanko: po tej bitwie morskiej między mną (Ateny) a Pergamonem, jeśli powiedzmy Pergamon wygra to zajmuje moją prowincje ? Czy wtedy dopiero jest bitwa na lądzie o te prowincje ?

  10. #10
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Mam tylko nadzieję, że nasz nowych kolega - Witalis - sprosta zadaniu, wykaże dużą aktywność i nie zawiedzie naszego zaufania.
    Dobra, nowy kolega wpadł wczoraj, zgłosił się do zapisów i zaginął w akcji. Ta kampania jest testowa i wymaga pełnego zaangażowania. Mój błąd, że dopuściłem nowego, niesprawdzonego gracza do tej rozgrywki.

    Na miejsce Witalisa wchodzi Nieśmiertelnik, który od kolejnej tury może zacząć działać. Na szczęście, Kimmeria nie jest atakowana w tej turze.

    Mistrzu - proszę o zwiększenie aktywności.

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •