Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 221

Wątek: Dyskusja

  1. #101
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawełGroźny Zobacz posta
    Dopiero jakoś po wtorku, bo musi znaleźć to na dysku a teraz ma urwanie głowy. Zasady razem zrobiliśmy, ale ich nie pamiętam
    Jak tam Paweł z tym tematem? Nie ukrywam, że czekając na jakiś feedback z Twojej strony buksuję w miejscu i każdy dzień oczekiwania oznacza ewentualne opóźnienie startu, bo po co mam się teraz narobić, jak może się to okazać niepotrzebne.

  2. #102
    Podczaszy Awatar PawełGroźny
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    708
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 79 podziękowań w 55 postach
    Dzisiaj spróbuję to uzyskać, ale myślę że i tak nie powinieneś się tym kierować co zaprezentuję bo będzie to inna mechanika i nie powinniśmy się nią kierować narazie. Chcę to zaprezentować by zobaczyć czy wam się spodoba i za jakiś czas (kilka miesięcy) dzięki waszemu wsparciu można będzie to porządnie rozwinąć by wygodnie się grało.
    Zapraszam na mój kanał yt. Narazie mało tam TW, ale to się zmieni
    https://www.youtube.com/user/pawelgrozny
    Oraz polecam zobaczyć prace tej osoby na deviancie
    http://sieere.deviantart.com/

  3. #103
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Nie ma co zwlekać, pora uciekać.... do przodu. Siadam do Arkuszy dla wszystkich nacji. Zamelduję o wykonaniu zadania.

    Spojrzyjcie w zasady swoim okiem. Ja wiem, że brakuje zasad przesuwania flot. Przejrzę wszystko w weekend.

    EDIT: Prowincje na mapie uzupełnione. 16 arkuszy gotowych. Zasady uzupełnione.

    Zostało mi 16 arkuszy i symbole nacji do zrobienia i wrzucenia na mapę w liczbie 22.

    Proszę Was o feedback w sprawie zasad, bo po ich klepnięciu możemy zaczynać zapisy.
    Ostatnio edytowane przez Niesmiertelnik ; 17-09-2016 o 16:59

  4. #104
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Od którego roku chcesz startować Nies?

  5. #105
    Podczaszy Awatar PawełGroźny
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    708
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 79 podziękowań w 55 postach
    Dobra, udało się ogarnąć, niestety macie to zaprezentowane w formie filmiku ponieważ transfer serwera jest malutki ;/ W filmiku wytłumaczone detale tego problemu.
    Noga od Pączka wypowie się co będzie wstanie zrobić lub przerobić, czego będzie potrzebować od nas itp.

    Filmik:
    https://youtu.be/v9TaNYL1B7w
    Zapraszam na mój kanał yt. Narazie mało tam TW, ale to się zmieni
    https://www.youtube.com/user/pawelgrozny
    Oraz polecam zobaczyć prace tej osoby na deviancie
    http://sieere.deviantart.com/

  6. #106
    Chłop Awatar Noga od Pączka
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawełGroźny Zobacz posta
    Dobra, udało się ogarnąć, niestety macie to zaprezentowane w formie filmiku ponieważ transfer serwera jest malutki ;/ W filmiku wytłumaczone detale tego problemu.
    Noga od Pączka wypowie się co będzie wstanie zrobić lub przerobić, czego będzie potrzebować od nas itp.

    Filmik:
    https://youtu.be/v9TaNYL1B7w
    Powiem tak - skrypt jest, działał całkiem sprawnie (na pewno znacznie wygodniej niż tabelki w excelu):
    - nie trzeba nic przesyłać, dostęp online przez stronę,
    - skrypt sam sobie liczy większość rzeczy (złota z prowincji, przychody etc.),
    - automatyczne zapisywanie ruchów (tj. klikniesz gdzieś to się przesuwa, dodasz armie to się dodaje, odlicza złoto etc.), przechodzenie tur kliknięciem, wszyscy widzą,
    - nie ma opcji powtarzania ruchu w nieskończoność aż wyjdzie co chcemy (jak w kampaniach medievala z przesyłaniem save'ów ;p),
    - dość kompletny (o ile pamiętam nie było budowy budynków ale są armie, jednostki, zasięgi, przejmowanie miast, dochody z poszczególnych miast, limity armii etc.).

    Wymaga dopasowania do Rome 2 (mapa, jednostki).

    Jeżeli jesteście zainteresowani to pewnie będę mógł go dopasować do Rome 2. Z dwóch względów dobrze byłoby gdybyście byli skłonni na jakąś minimalną zrzutkę miesięczna:
    1. Serwer/transfer.
    2. Mój czas przy oprogramowaniu/ulepszeniu.

    Przy odpowiedniej zrzutce mógłbym nawet poświęcić więcej czasu i dopracować/rozszerzyć różne rzeczy by były bardziej kompletne i wygodne (może zależy Wam na konkretnych obszarach jak agenci, czy rozbudowa osady - część rzeczy możnaby zrobić po nowemu, dużo mogę dość wiernie odwzorować z oryginalnych zasad).

    Dajcie znać jak się na to zapatrujecie i też ile osób jest zainteresowanych tą kwestią kampanii multiplayer online przez aplikację webową jak powyżej + bitwy wewnątrz Rome 2.

    p.s. Czemu twórcy nie dali multi-multi kampanii... ;p

  7. #107
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    136
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach
    Kapitalny projekt, ja jestem chętny i mogę się zrzucać co miesiąc na opłacenie serwa więc macie jednego chętnego już

  8. #108
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Wygląda to bardzo atrakcyjnie
    Jednak Nieśmiertelnik wykonał kawał dobrej roboty, trzeba to uszanować i w pierwszej kolejności powinniśmy wystartować z kampanią opartą na jego pracy.
    Zasady są już niemal kompletne . Byłbym już za tym by ogłosić zapisy . Im szybciej tym lepiej
    a co do nowego projektu: nic nie stoi na przeszkodzie zrobić 2 kampanie równolegle webowa może wystartować później

  9. #109
    Chłop Awatar Noga od Pączka
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
    Wygląda to bardzo atrakcyjnie
    Jednak Nieśmiertelnik wykonał kawał dobrej roboty, trzeba to uszanować i w pierwszej kolejności powinniśmy wystartować z kampanią opartą na jego pracy.
    Zasady są już niemal kompletne . Byłbym już za tym by ogłosić zapisy . Im szybciej tym lepiej
    a co do nowego projektu: nic nie stoi na przeszkodzie zrobić 2 kampanie równolegle webowa może wystartować później
    Myślę że jak najbardziej - do tego czasu mogę przygotowywać tamten projekt pod Rome 2, a Wy lećcie z aktualną kampanią
    I wybadamy w międzyczasie popyt

  10. #110
    Podczaszy Awatar PawełGroźny
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    708
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 79 podziękowań w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
    Wygląda to bardzo atrakcyjnie
    Jednak Nieśmiertelnik wykonał kawał dobrej roboty, trzeba to uszanować i w pierwszej kolejności powinniśmy wystartować z kampanią opartą na jego pracy.
    Zasady są już niemal kompletne . Byłbym już za tym by ogłosić zapisy . Im szybciej tym lepiej
    a co do nowego projektu: nic nie stoi na przeszkodzie zrobić 2 kampanie równolegle webowa może wystartować później
    Przedstawiając ten projekt miałem przede wszystkim namyśli aby wystartować na nim po zakończeniu kampanii na mechanice Nieśmiertelnika
    W czasie pierwej kampanii będziemy wiedzieć jakie wsparcie zapewnimy i na ile Noga od Pączka będzie mógł się postarać ze zrobieniem aplikacji, co zajmie mu trochę czasu ;P
    Zapraszam na mój kanał yt. Narazie mało tam TW, ale to się zmieni
    https://www.youtube.com/user/pawelgrozny
    Oraz polecam zobaczyć prace tej osoby na deviancie
    http://sieere.deviantart.com/

Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •