Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 221

Wątek: Dyskusja

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    ej a co będzie z moim atakiem jak Ituriel z Defem nie rozegrają bitwy?
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta

    A tak na poważnie to czas jest do dziś, czy do jutra?
    Czas jest do dziś. Pierwsza tura trwa w dniach 3-6.08.

    Zasady opisują dokładnie kwestię bitew w drabince, choć jest to dopasowane do większej ilości graczy i tur tygodniowych, bo zakładam że więcej jak 4 graczy na jednej prowincji się nie zderzy i po pierwszym dniu na rozpisanie ataków pozostaje po 47 godzin na poszczególne bitwy z drabinki.

    Nie kontrolowałem tego w pierwszej turze, zakładając że zajarka ludzi tematem spowoduje że bitwy pójdą jak z płatka. Gdybym przestrzegał zasad, to powinienem ogłosić już wczoraj klęskę żywiołową, która Getów wygnała precz za Don i dac szansę Pontowi.....

  3. #23
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    W regulaminie piszę że mam 3dni i powinno mnie to nie obchodzić czy ktoś chcę byśmy wszyscy szybciej zakończyli turę czy nie. Ja podpisałem się pod zasadami które dobitnie mówią że mam 3 dni od podania celów ataku. Więc proszę nie pisać kogo ty byś usunął, bo przestrzegając zasad mam czas do 22 dzisiejszego dnia. Z Remixem gram koło 20-21 więc wszystko jest zgodne. A Getowie chyba w przyszłych turach będą musieli wymazać kimmerię z kart historii ^^
    Ostatnio edytowane przez Defungor ; 06-08-2016 o 20:37
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

  4. #24
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Panowie spokojnie, po to gramy tą kapanie w wersji mini by wyłapać miejsca gdzie coś może pójść nie tak.
    W następnej turze powinno już być lepiej.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #25
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Defungor, bez takich tekstów. To nie jest turniej o złote kalesony. Wywal te g z wiadomości bo mi sie nie chce usuwać na komórce. Od kolejnej tury robimy max 2 dni na pierwszą bitwę.

  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Defungor Zobacz posta
    W regulaminie piszę że mam 3dni i powinno mnie to gówno obchodzić czy ktoś chcę byśmy wszyscy szybciej zakończyli turę czy nie. Ja podpisałem się pod zasadami które dobitnie mówią że mam 3 dni od podania celów ataku. Więc proszę nie pisać kogo ty byś usunął, bo przestrzegając zasad mam czas do 22 dzisiejszego dnia. Z Remixem gram koło 20-21 więc wszystko jest zgodne. A Getowie chyba w przyszłych turach będą musieli wymazać kimmerię z kart historii ^^
    Jest tez napisane:
    eżeli atak na prowincję zgłasza więcej niż 1 Gracz, MG rozpisze drabinkę mini turnieju, który zadecyduje o tym który z Graczy przejmie prowincję. Kolejność ataków jest uzależniona od kolejności zgłoszenia ataku na mail Kampanii.
    Jeżeli Gracz atakujący jako pierwszy pokona Obrońcę prowincji z automatu staje się Obrońcą i walczy z kolejnym graczem w drabince.
    W przypadku mini turnieju uprasza się kolejnych Graczy o rozegranie swoich meczy najpóźniej w 47 godzin od chwili zgłoszenia na forum wyniku poprzedzającej walki. Jest to potrzebne do zachowania dynamiki Kampanii. Jeżeli gracz nie rozegra pojedynku w tym czasie odpada z drabinki, traci szansę ataku, a jego miejsce zajmuje kolejny gracz z listy mini turnieju.
    To tez nie jest precyzyjne, ale jest wskazanie 47 godzin i można się domyślić dlaczego.
    Skoro ustalamy w wakacyjnej że tura trwa 4 dni, to wiadomo że te zasady rozpisane na 3 czy na 7 dni wymagają od osób zaangażowanych odrobiny zrozumienia i kooperacji a nie nastawienia w stylu g. mnie obchodzi.

    EDIT: od razu updejtuję zasady dopisując "od rozpisania walk na forum, lub od chwili zgłoszenia na forum wyniku poprzedzającej walki"
    Nie będzie wątpliwości.

    Edit2: jakoś tego nie doczytałem najpierw....
    A Getowie chyba w przyszłych turach będą musieli wymazać kimmerię z kart historii ^^
    Ok, ale już zawczasu napiszę, że po ponad 10-ciu latach grania online znudziło mnie marnowanie czasu dla wątpliwej cyberchwały, gram na tyle mało, że lepszy nie będę, niczego raczej nie wygram, a radość sprawia mi głównie ten projekt i mam nadzieję, że w przeciwieństwie do wielu innych nie zostanie zdupiony z powodu napinek graczy.... So let it be....
    Ostatnio edytowane przez Niesmiertelnik ; 06-08-2016 o 20:43

  7. #27
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Rozumiem że dzisiaj do 18 wysyłamy rozkazy?

  8. #28
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Tak

  9. #29
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Brakuje mi trochę "jaja" w dotychczasowej rozgrywce. Zresztą, od momentu rozpoczęcia kampanii, aktywność w dziale mocno spadła. Praktycznie wyłącznie piszemy o wynikach bitew itepe.

    Zastanawiam się, czy można jakoś dodatkowo podgrzać atmosferę w rozgrywkach. Może w sumie od 3 tury coś się poprawi, bo dojdą nowe opcje w dyplomacji.

    Może rozwiązaniem pod kątem wielkiej kampanii jest umożliwienie zawierania PoN-ów i Sojuszy już na starcie, od 1 tury? Bo tworzenie się jednych bloków natychmiast uruchamia lawinę w postaci innych bloków.

  10. #30
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Czemu nie, można spróbować. Limitując sojusze od 3-ciej tury chciałem uniknąć akcji w stylu "wszyscy na Królową" i rozbiorów w pierwszej turze, ale przecież jak się ludzie nieformalnie na STEAM zgadają to i tak rozbiorą kogo chcą i z czego pragną .....

    Pełen fun w kampanii można uzyskać tylko poprzez rozbudowanie jej modułu ekonomicznego, dzięki któremu mało które Państwo będzie wydolne ekonomicznie po srogiej porażce, nie w każdym miejscu gdzie atakujemy spotkamy pełną armię wroga, czasem będzie warto się wycofać i coś poddać, by nie stracić wszystkiego, a do Dyplomacji dojdą prawa przemarszu, pomoc finansowa, możliwość kupna prowincji etc. Pojawi się też dylemat czy budować flotę, czy armię i czy stawiać na wojsko czy na gospodarkę.
    Na razie nie mam jak się tym zająć, ale docelowo chcę taki model odtworzyć (działał już 10 lat temu), szczególnie że w różnych wersjach można by go wtedy zastosować na wszystkich odsłonach TW.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Niesmiertelnik za przydatny:


Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •