Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z Bellum Crucis

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z Bellum Crucis

    Witam, mam problem z instalacją moda na wersji 7.0. Gdy pobrałem pliki, większość była zlagowana, było ich 12 a tylko 1 miał rozszerzenie .7z, reszta to było .7z z jakąś cyferką w nawiasie, w zależności od kolejności pliku. Pozmieniałem wszystkie rozszerzenia na .7z, próbowałem odpakować w 7Zip Openerze. Dostałem wiadomość: "Could not open the archive, may be damaged"
    Nie wiem jak odpakować te pliki, a mocno chciałbym zainstalować tego moda
    Z góry dziękuję

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Co znaczy zlagowana? Dlaczego zmieniasz nazwy plików? Są poprawne. Użyj programu 7-zip, wskaż plik z rozszerzeniem 7z i program to rozpakuje.

    Poza tym naucz się korzystać z forum - najpierw szukamy, potem jak nie znajdziemy rozwiązania to zadajemy pytanie. Masz wątek o błędach, więc należało się tam udać. Jakby tak każdy kto ma problem zakładał wątek "problem Bellum" to forum byłoby jednym wielkim śmietnikiem...
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Użyj programu 7-zip, wskaż plik z rozszerzeniem 7z i program to rozpakuje.
    wskaż plik z rozszerzeniem 7z i program to rozpakuje.
    plik z rozszerzeniem 7z

    No właśnie. Mój problem polega na tym, że tylko pierwszy plik jest w formacie 7z, i ten udało mi się rozpakować. Reszta plików ma jeszcze PO .7z numerki. Przykład:
    BELLUM_CRUCIS_7_SETUP.7z tak wygląda pierwszy plik (nazwa), i ten da się odpakować
    BELLUM_CRUCIS_7_SETUP.7z.002 tak wygląda drugi plik. Nie da się go odpakować, bo to 002, czyli numer pliku w kolejności odczytało jako rozszerzenie, więc zamiast pliku 7z lub Archiwum WinRara mam "Plik 002". Gdy usuwam końcowe numerki, by zmienić rozszerzenie na .7z archiwum nie da się rozpakować

    Screen: http://prnt.sc/c1xgys

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Nie musisz mi wypisywać jakie masz plik, bo każdy kto gra w Bellum też je miał, te same No i tak ma właśnie być, wskazujesz pierwszy i program sam rozpakuje wszystkie, nie musisz każdego z osobna rozpakowywać, program zrobi to sam, bez Twej pomocy
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Rzeczywiście, myślałem, że trzeba wszystko oddzielnie. Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •