Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Zew Zwierzoludzi - recenzja Arroyo

  1. #11
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Przeczytałem i w sumie chłopaki mają racje, Temerowi wyszło lepiej, znaczy bardziej przystępnie.

    Przy tym powinieneś dać troszeczkę więcej o mechanikach TW (bo tu skąpiłeś informacjami). A i porównania do bitewniaka mogłoby być lepsze/ bardziej dokładne (skoro się na nie decydujesz).

    Przydało by się by te recenzje pojawiały się jednego dnia.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 08-08-2016 o 09:30

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #12
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Widzę, że wszyscy tu owijają w bawełnę. Napiszę wprost, recenzja Arroya to po prostu bełkot, nie da się tego czytać. To ściana tekstu, która wylewa się prosto z głowy i bez żadnego uporządkowania ląduje przed nami, zresztą nie pierwszy raz widzę taki tekst w jego wykonaniu. Z pewnością Arroyo ma jakieś inne talenty i dobrze by było żeby się na nich skupił. Pisanie tekstów do nich z pewnością nie należy. Mam nadzieję, że moja bezczelna wypowiedź spowoduje że się obrazi i przestanie pisać, bo zauważyłem, że konstruktywna krytyka nie działa.

  3. Użytkownicy którzy uznali post bebecho za przydatny:


  4. #13
    Chłop Awatar adameczek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Bełkot to chyba za mocne określenie. Skoro chce pisać to niech pisze, nie rozumiem dlaczego aż tak bardzo go atakujesz. Każdy może mieć gorszy dzień i napisac gorsza recenzję.
    Gry są moim hobby. Lubie odprężyć się po całym dniu spędzonym w biurze z Księgowa.Kraków to miasto w którym mieszkam. W nocy zamieniam się w prawdziwego maniaka gier.

  5. #14
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez adameczek Zobacz posta
    Bełkot to chyba za mocne określenie. Skoro chce pisać to niech pisze, nie rozumiem dlaczego aż tak bardzo go atakujesz. Każdy może mieć gorszy dzień i napisac gorsza recenzję.
    Zgodzę się z Tobą, prawda jest taka, że moja recenzja wyszła dość słabo i w sumie to zauważyłem po jakimś czasie. Czy to powód, bym z tego zrezygnował? Nie sądzę. Każdy w końcu ma prawo napisać coś po swojemu. Wszelkie tamte uwagi przyjąłem i na pewno przy kolejnej recenzji postaram się lepiej napisać.

    Bebecho, akurat tutaj radziłbym Ci się pohamować w swej ocenie. Sam wiem, że napisałem to nie tak, jak zamierzałem. Sęk w tym, że było to spowodowane brakiem większego czasu i przede wszystkim tym, że musiałem się spieszyć po tym, jak Temer wypuścił swoją recenzję. Czy to jednak powód, bym musiał całkowicie skończyć z tworzeniem czegokolwiek (recenzji/opisów świata Warhammera/etc.)? Nie i raczej będę próbował pisać lepsze teksty, które by wyglądały ciekawiej. A poza tym:
    zresztą nie pierwszy raz widzę taki tekst w jego wykonaniu

    Wskaż mi zatem, które teksty wg Ciebie są takie same, jak ten. Dalej, czekam.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #15
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ecenzja-Arroyo - Poprzednia recenzja utrzymana w tym samym stylu - mało przejrzysta, chaotyczna niespójna, bez myśli przewodniej.http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ersja-Robocza) - twoje wpisy krążą gdzieś wokół tematu zamiast skupić się na meritum. to ma być poradnik, czyli prosto krótko i na temat, a nie jakaś rozprawka z polskiego.https://www.youtube.com/watch?featur...&v=v5Bo3cbPwS4 - Nagrana podobno luźna bitwa z której nic nie wynikało, znaczy ja się z niej nic nie dowiedziałem o rozgrywce multi przed premierą. To samo co wyżej nie było pomysłu na to nagranie, raczej dla siebie do zrobiliście, a nie dla innychTo tak na prędce znalezione. Dla mnie te materiały są słabe, ale może innym się podobają, może tylko ja nie trawię tego stylu. Trochę mi się żółci wylało to napisałem to co myślę.

  7. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez bebecho Zobacz posta
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ecenzja-Arroyo - Poprzednia recenzja utrzymana w tym samym stylu - mało przejrzysta, chaotyczna niespójna, bez myśli przewodniej.http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ersja-Robocza) - twoje wpisy krążą gdzieś wokół tematu zamiast skupić się na meritum. to ma być poradnik, czyli prosto krótko i na temat, a nie jakaś rozprawka z polskiego.https://www.youtube.com/watch?featur...&v=v5Bo3cbPwS4 - Nagrana podobno luźna bitwa z której nic nie wynikało, znaczy ja się z niej nic nie dowiedziałem o rozgrywce multi przed premierą. To samo co wyżej nie było pomysłu na to nagranie, raczej dla siebie do zrobiliście, a nie dla innychTo tak na prędce znalezione. Dla mnie te materiały są słabe, ale może innym się podobają, może tylko ja nie trawię tego stylu. Trochę mi się żółci wylało to napisałem to co myślę.
    Co do pierwszej mojej recenzji - zdecydowanie się nie zgadzam na ten temat. Wszystko rozpisałem jak leci.
    Co do drugiej rzeczy, czyli poradnika - skupiłem się na tym, co jest tu ważne. Wcale nie odczuwam, by to było jakieś słabe.
    A co do filmu - owszem, zbytnio pomysłu na to nie było, jedynie mieliśmy zamiar przedstawić, jak się bitwy prezentują.
    Jeśli Ci się moje materiały i wpisy nie podobają to proste - nie czytaj. Każdy ma inny gust.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #17
    sadam86
    Gość
    Zgodzę się z Tobą, prawda jest taka, że moja recenzja wyszła dość słabo i w sumie to zauważyłem po jakimś czasie.
    A co do filmu - owszem, zbytnio pomysłu na to nie było, jedynie mieliśmy zamiar przedstawić, jak się bitwy prezentują.
    Przyznam szczerze, nie napawa to optymizmem :C

  9. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez sadam86 Zobacz posta
    Przyznam szczerze, nie napawa to optymizmem :C
    Dlatego jak będę mieć tylko większą chwilę, to biorę się od razu za wszelkie poprawki w tych materiałach, poza filmem - z nim już raczej nic nie zrobimy z Temerem. Na pewno spróbuję te poprawki dorzucić do końca tego tygodnia, ewentualnie w następnym tygodniu będą dodane.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 08-08-2016 o 17:41

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Poprawiono recenzję, zmieniono część zdań, dodano uwagę na początku. Zapraszam do czytania.

    EDIT: Poprawiona wersja pojawi się na portalu prawdopodobnie wieczorem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #20
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    E tam pierdu pierdu. Recenzja Arroya jest moim zdaniem ciekawsza. Temer wylał morze lamentu i wdać jedynie że mu sie niepodobało. Arroyo podszedl do tematu po mesku i merytorycznie - napisał co mogłoby być. Mówiąc że czegos temu dlc brakluje wspominam zawsze recenzje Arroya.

    Jak chcecie miec recenzje z onetu jak miekkie parówy to krytykujcie recenzjie Arroya.

    PS. Tak humorystycznie o tych parówach wiec żebyście sie zaraz niepoobrażali.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •