Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z modem Deus Lo Vult

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z modem Deus Lo Vult

    Witam,
    opiszę mój problem krótko i rzeczowo - po odpaleniu moda, natychmiastowo wyłącza mi się gra.
    A teraz opowiem, w skrócie, przebieg instalacji.
    1. Pobrałem modyfikacje ze strony bodajże gry-online albo coś takiego.
    2. Podążałem dzielnie za instalatorem, instalując produkt w folderze "mods". (Dodam, że posiadam grę na steamie)
    3. Po zainstalowaniu podstawowej moda, zainstalowałem patch 6.2
    4. Na końcu, podmieniłem nazwę moda tzn. z domyślnego "deus lo vult" na "americas" (mógłby być w sumie jakikolwiek inny, nieistotne)
    Nie sądzę, aby był to problem sprzętu, gdyż jest on wystarczająco mocny, aby udźwignąć Skyrima na +150 modach.
    *Dodam tylko, że próbowałem zainstalować lunchera do modów "Kingdoms" ale po odpaleniu go okazuje się moim oczom napis, że powinienem najpierw odpalić dodatek. Jak zgadujecie, odpaliłem i to nie raz a ten brzydki "błąd" wciąż mi wyskakuje.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    **Można powiedzieć, że poczyniłem progress w sprawie modu, bowiem odpala mi się, aczkolwiek przy wyborze frakcji crashuje mi grę. Wciąż liczę na pomoc z tym problemem
    ***Zauważyłem również, że kiedy nawet uda mi się jakimś cudem odpalić kampanie jakiegokolwiek królestwa to interfejs wariuje (brak ikonek, puste, prostokątne pola)
    ****Kolejna uwaga, posiadam wersję gry 1.52, czy to może być źródłem problemu? Jeśli tak, to w jaki sposób cofnąć obecną wersję do starszej?
    Pozdrawiam i liczę na szybkie rozwiązanie problemu.

    PS. Bardzo chcę ograć ten mod.
    Ostatnio edytowane przez SucharPL ; 14-08-2016 o 15:40 Powód: Domówienie

  2. #2
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    Najlepiej pobierz moda z TWCenter, jeżeli nadal nie będzie działał, tam też najszybciej uzyskasz wsparcie co do rozwiązania tego problemu Sam ściągałem DLV stamtąd i żadnych komplikacji nie było.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •