Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Modyfikacje do Warhammera 1 & 2 - polecane/poszukiwane

  1. #21
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Nie znalazłem nic na forum na temat moda Steel Faith Overhaul. Ktoś może próbował? Na anglojęzycznych stronach bardzo sobie go chwalą. Ja właśnie pobrałem, jedyne co mi przeszkadza to to, że na polskiej wersji się gryzie bo trochę po polsku trochę po angielsku dlatego przestawiłem sobie język w grze na angielski i właśnie siadam żeby obczaić moda.

  2. #22
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=923692815
    Taka minimodyfikacja na czas oczekiwania na przybycie łatek pod braki w Imperium - Łowcy i Łowcy Markusa Wulfharta.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #23
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Szukam modyfikacji która łączy mury miejskie z centrum miasta. Tak jak w przypadku stolic ras i karak 8 szczytów.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć,
    mam szybkie pytanko, jak zmodyfikować wszystkie jednostki w grze pod względem liczebności? Używam też Radiuos Moda (bez dodatku z Unitsami) i w sumie opracowąłem już plik z moda, ale w grze widzę, że nie wszystkie jednostki się podwoiły (taki miałem zamiar, podwoić liczebność w oddziałach). Gdzie mam jeszcze szukać tabel do edycji?
    Z góry dziękuję za pomoc!

  5. #25
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Szukam modu mieszającego w mechanice wampirów.
    Chodzi o to że po użyciu wskrzeszania zmniejszała by się potęga uzbieranych dusz? Chodzi o to że po każdej bitwie w prowincji zwiększa się potęga umarłych, a jak była wielka bitwa to robią się te kupki kości, i tam można wskrzeszać potężniejsze jednostki. I jest to efekt stały, nawet po zużyciu wszystkiego to po paru turach znowu będą dostępne te potężne jednostki. A ja chce taki mod który spowoduje że możliwe będzie tylko jednorazowe powołanie potężniejszych stworów.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Szukam modyfikacji, która usuwa RoR z gry, bądź powoduje, że można zwerbować daną jednostkę z tej puli raz na całą kampanię i tylko przy grywalnych frakcjach.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #27
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Istnieje modyfikacja która daje Sarthorael'a do single player ?

  8. #28
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Ultimate Chaos. Może nie samego Sarthorael'a, ale można ptasiora werbować jako lorda i jako jednostkę/demona w drzewku Tzeentcha. Są też inne demony innych bogów. W ogóle Ultimate Chaos to b. ciekawy mod. Ostatnio ukończyłem kampanię Chaosu używając tej modyfikacji.

  9. #29
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Legendary Lord Unique Start Position

    Ale nie pamiętam czy tworzy on osobną nacje dla ptasiora,

    Ten (znaczy ten z góry) mod został dodany do całościowego moda? Znaczy ja mam go zaznaczonego jako część opcjonalną, ale jak teraz sprawdzam linki to nie widać...
    Steel Faith Overhaul Mod - Całościowe usprawnienie kampanii i bitew.

    I tu masz takie nacje choasu: zwykła (tu jest tak samo jak w podstawce, czyli wybierasz 1 LL na start) i ptasiora. Obie zaczynają koło siebie i możesz w 2 bitwach pozbyć się wszechwybrańca, ale inwazje występują normalnie.
    Ta wersja tworzy też osobne frakcje hordy dla zwierzaków i zamienia toksycznego z jednookim.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #30
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Zna ktoś moda na to żeby AI chętniej odbudowywało zniszczone osady(oczywiście też nie na pałę i przy możliwości ich utrzymania)? Bo w vanilli nawet frakcje z taką cechą specjalną olewają zniszczone osady albo ograniczają się do odbudowania jednej,góra dwóch...

    Edit: Mógłby ktoś napisać coś więcej o modzie "Steel Faith Overhaul Mod"?Podobno jeden z najlepszych do Warhammera.
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 31-07-2017 o 14:02
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •