Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: Dyskriminowanie kobiet !!!

  1. #91
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wolny Ślonsk
    Postów
    709
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    do woja już nikt nie idzie z poboru z tego co wiem.

  2. #92
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Cytat Zamieszczone przez tomsn
    do woja już nikt nie idzie z poboru z tego co wiem.
    No ale ja tak mówię już od dawna. Jeszcze z czasów poborowych ;]

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  3. #93
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    I tutaj wam powiem ze kiedy odbywalem sluzbe pare ladnych lat temu, mialem przyklad kobiet zolnierzy, obie sluzyly w stopniu chorazego, wiec w wojsku pare kobiet jednak jest. Nie wiem co prawda jak duzo, ale z cala pewnoscia sa.
    W judaizmie na ten przyklad przynaleznosc do narodu zawsze sie dziedziczy po matce. Furiuszu zrodel nie pamietam, wiem ze to bylo zwiazane w pewien sposob z mitologia, a dokladnie z celtyckim kultem matki i plemienia daanu. A co do greckiej milosci wiem o czym mowisz, ale ja na mysli mialem cos innego, wspolczesnego czego porownac do grecjii nie idzie, mianowwice o te cale metroseksualne wykwity i cale te wzorce czulych misiow pysiow, ja a akurat jestem zwolennikiem tradycyjnego wychowywania dzxieci i modelu rodziny i podzialu obowiazkow. Przez caly okres istnienia ludzkosci jakos pomagal nam w rozwoju i przetrwaniu naszego gatunku, wiec w jakis sposob skuteczny i uzyteczny byc musi.

  4. #94
    Podstoli
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    478
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    Taa gorbi tez ma zawsze rozbieżne adresy IP, na każdym koncie inny
    Tyle, że ja mam stałe IP 88.156.13.213
    A jakie to ma znaczenie?
    Przecież zawsze można na jeden nick wchodzić bezpośrednio ze swojego stałego ip, a na drugi na przykład przez proxy, albo z innego komputera


    Cytat Zamieszczone przez discpline83
    W judaizmie na ten przyklad przynaleznosc do narodu zawsze sie dziedziczy po matce.
    A skąd Twa wiedza pochodzi? Od Szechtera?
    Sprzedali Polskę: papież Pius VI, biskup Michał Sierakowski, biskup Józef Kossakowski, biskup Wojciech Skarszewski, biskup Jan Giedroyć, biskup Ignacy Massalski, prymas Władysław Łubieński, biskup Andrzej Młodziejowski, prymas Gabriel Podoski, prymas Antoni Ostrowski

  5. #95
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Cytat Zamieszczone przez Niklot
    A jakie to ma znaczenie?
    Przecież zawsze można na jeden nick wchodzić bezpośrednio ze swojego stałego ip, a na drugi na przykład przez proxy, albo z innego komputera
    No teraz to wydziwiasz. To akurat śmieszne, że jeszcze NIKT NIGDY nie uczepił się, że mój brat pisał kiedyś z innego konta z tego samego komputera o tym samym IP. A jak już koleżanka Marlena z Olsztyna to jeszcze bardziej dziwna sprawa :shock: Przestań kręcić, bo nic Ci nie wyjdzie

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  6. #96
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Aj waj!! A kto ten szechter, musi byc goj jakis bo ja nie slyszalem o kims takim prosze pana. Jednak na powaznie powiem ci ze tak wlasnie jest, zeby zostac uznanym za zyda trzeba byc z matki zydowki, nie z ojca. Nawet jesli twoja matka bylaby tzw gojka a ojciec zydem, to nie bylbys uznany za zyda. Z kolei jesli matka bylaby zydowka a ojceiec gojem bylbys uznany przez wspolnote za pelnoprawnego zyda. Nie mam teraz czasu zeby poszukac uzasadnienia ale tak wlasnie jest w judaizmie, i tego faktu jestem sto procent pewien. Co do dyskryminacjii kobiet a szczegolnie ich obecnosci w wojsku, to pamietam ze jedna z tych pan chorazych doskonale panowala nad chlopami, i byla jak najbardziej an wlasciwym miejscu, od razu podkreslam ze nie byla babochlopem tylko atrakcyjna kobieta. Kiedys jak zeskanuje zdjecia z przysiegi wrzuce na forum jej foty.

  7. #97
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Cytat Zamieszczone przez discpline83
    Aj waj!! A kto ten szechter, musi byc goj jakis bo ja nie slyszalem o kims takim prosze pana. Jednak na powaznie powiem ci ze tak wlasnie jest, zeby zostac uznanym za zyda trzeba byc z matki zydowki, nie z ojca. Nawet jesli twoja matka bylaby tzw gojka a ojciec zydem, to nie bylbys uznany za zyda. Z kolei jesli matka bylaby zydowka a ojceiec gojem bylbys uznany przez wspolnote za pelnoprawnego zyda.
    Potwierdzam, przynajmniej na mój obecny stan wiedzy w tej kwestii. Przy czym przejście na Judaizm chyba także jest równoznaczne z przyjęciem takiej osoby do społeczności żydowskiej.
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  8. #98
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    discpline83 czekamy na zdjęcie . Co to kobiet w wojsku czytałem kiedyś artykuł o gwałtach w wojsku, sprawa może wydawać się dziwna ale inaczej zapewne się na nią patrzy z perspektywy żołnierza wysłanego do Iraku (właśnie żołnierzy z misji z tego kraju dotyczył artykuł) konkretnie chodziło o Amerykanów a nie Polaków. Podczas wojny zawsze powszechne były gwałty tylko że misja rządzi się innymi prawami, a jak kończy się przespanie z islamistką (tak się to odmienia?), nieważne czy ona chciała czy też nie, jest powszechnie znane. Więc raczej nieunikniona jest sytuacja kiedy żołnierka przestaje być towarzyszem broni a staje obiektem seksualnym (ale to brzmi ) co zakończy się albo w miarę pokojowo (cieknącą ślinką ) albo mniej (gwałtem).

  9. #99
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Hmm zdjecie sie pojawi wkrotce. Co do przyjecia judaizmu z cala pewnoscia czyni cie to czlonkiem wspolnoty, ale podejrzewam ze warunkiem jest poznanie jezyka tradycjii oraz jak mnieman ukonczenie jesziwy, bo judaizm jest religia raczej pod tym wzgledem bardzo konserwatywna i stanowcza. Niestety od dawna nie zglebialem tematu judaizmu a moja wiedza ogranicza sie do tego co zapamietalem z mej nastoletniej fascynacjii ich kultura a zwlaszcza kabala.

  10. #100
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskriminowanie kobiet !!!

    Tak wiec oto obiecane zdjecie. Nie wiem czy wszystko doda w spokoju bo pierwszy raz to robie.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •