Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Battlefield

  1. #21
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Czasem mi wariuje przy próbie zminimalizowania i bywają drastyczne spadki fps przy ekranie ładowania ale jeszcze nigdy mi nie wysypał . Właściwie jedyne problemy jakie miałem z betą były związane z niedawnym atakiem hakerów,po za tym jest zadziwiająco dobrze zoptymalizowana i działa bez problemów.

    PS: Choć miałem kilka glitchów w stylu plecaków ciągnących się za biegnącym żołnierzem
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #22
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Też chętnie pogram z kimś w Bf1 choć na razie mnie nie porywa

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Póki co, ta odsłona serii zrobiła na mnie wrażenie, przede wszystkim jest dużo bardziej dynamicznie niż w chociażby w BF 3 czy BF 4, pewnie dlatego, że snajperki już nie mają takiego zasięgu, wiec gracze mający ów broń, walczą na raczej bliskich dystansach, tak jak inne klasy.

  4. #24
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    Pograłem trochę i odnoszę wrażenie, że ze snajperami jest gorzej niż w bf3 (choć dużo nie grałem wiec mogę się mylić) na pewno Ci, z którymi grałem byli skuteczniejsi.
    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    No ale trzeba przyznać, że dynamika i gra zespołowa prezentuje się lepiej niż w BF 3/4

  6. #26
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ze snajperami jest ten problem że naprawdę dużo ludzi nimi gra,kiedy broniliśmy się w szturmie co najmniej pół mojej drużyny grało snajperami(w tym ja ale ćśś ). Z drugiej strony nie odniosłem wrażenia by byli za dobrzy,mam wrażenie że klasy są w miarę zbalansowane i nie miałem jeszcze sytuacji żebym co chwila umierał od przypadkowej kuli ukrytego na drugim końcu mapy snajpera.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  7. #27
    Wojski Awatar [EotH]ZiggyDeMiki
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Co do wysypywania się gry... mi praktycznie za każdym razem gdy gre odpalam muszę to robi kilka razy, ponieważ wyskakuje mi błąd z directem x (Jest to prawdopodobnie ten sam błąd co u Temera :/ ). Przy próbie minimalizacji dzieją się ,,ciekawe" rzeczy. Ale mimo to gra się świetnie Z FPS'ami nie mam problemów, a co do snajperów, czasem jest denerwujące że jest ich aż tylu, i gdzie nie staniesz możesz oberwać, ale da się jakoś to przeżyć

  8. #28
    Sara Temer
    Gość
    Ziggy chyba bym wolał twój błąd, bo mój polega na tym, że cały komputer się zawiesza i wymagany jest reset :/ A jak piąty raz widzi się ekran powitalny Windowsa w krótkim czasie, to się odechciewa grać...

  9. #29
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Na gtx 660 ti miałem ciągle problemy z directem i zawieszaniem kompa w bfach. Te gry nie radzą sobie z podkręcanymi grafami, nawet fabrycznie podkręconymi.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #30
    Wojski Awatar [EotH]ZiggyDeMiki
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Ja mam R9 390 więc raczej wymagania spełniam :/ Temer, mi też wiesza się cały komp, po czym klikam żeby się komputer wyłączył, i kiedy mi wyskakuje to okienko z Windowsa, z ,,wyłączaniem" to szybko klikam anuluj BF1 wyłączony, a komputer nie

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •