Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107

Wątek: Dlaczego uważam CA za jednego z najgorszych wydawców gier, luźna dyskusja

  1. #101
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Caothri Zobacz posta
    Oj, ale ponoć ten Warhmmer jest dopiero pierwszą z trzech części Total War w tym świecie (tak gdzieś czytałem) więc CA jeszcze na dłuuugo przyssie się do Twojego protfela
    Czytanie ze zrozumieniem jak widzę z wiekiem nie idą w parze. A żeby nie było, że ja tu tylko atakuję userów, Warhammer TW interpretuję jako całą właśnie trylogię tj. Warhammer TW + wszystkie samodzielne dodatki (nie czytam bzdur z gram.pl) i DLC'ki. Poza tym niekoniecznie CA, może to być Muve.pl, jak tam będę na przecenach kupować

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #102
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Do attyli mam tylko parę dlc i wygląda na to że nie uzupełnię braków bo mi się nie podoba.
    A Attyli było skopane multi. Z bugami, ale najbardziej mi opadły witki jak gdy przeciwnik wiedział, że już nie ma szans wygrać i nie chciało mu się grać to po prostu wyszedł sobie z gry, a gra potraktowała to jako... remis...
    Szkoda gadać.

    Swoją drogą w Warhammerze też tak jest z multi?

  3. #103
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie, w Warhu w multi jest tak, że jak obu graczy wywali (tj. po obu stronach wszystkich) to wtedy uznaje to za remis.
    A co do Attyli to akurat tam wolę single'a - dużo lepszy, fajniejszy i dla mnie bardzo klimatyczny. Do tego dochodzi wkrótce Medieval Kingdoms TW mod to już w ogóle

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #104
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Caothri Zobacz posta
    W kolejce jest pewnie jeszcze z kilka droższych DLC z kolejnymi rasami, więc za pół roku lub więcej to wszystko razem może kosztować już z 800zł...
    Może kosztować nawet 2 tysiące zł, a i tak kupię. A co, stać mnie. Poza tym wydatek tego rzędu rozłożony na przestrzeni 2-3 lat jakoś jest mało odczuwalny dla mojego portfela.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  6. #105
    Pampa
    Gość
    Ale tu nie chodzi o fakt wydawania. Ale stosunek jakość/cena jest zaburzony. Nikomu w portfele nie będę zaglądał, ale DLA MNIE jest to przegięcie pały. To wszystko zmierza w złą stronę. Czemu taki wiedźmin z ogromną ilością zawartości może być w normalnej cenie? Wydawcom po prostu już na łeb siadło.

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pampa za ten post:


  8. #106
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Ale tu nie chodzi o fakt wydawania. Ale stosunek jakość/cena jest zaburzony. Nikomu w portfele nie będę zaglądał, ale DLA MNIE jest to przegięcie pały. To wszystko zmierza w złą stronę. Czemu taki wiedźmin z ogromną ilością zawartości może być w normalnej cenie? Wydawcom po prostu już na łeb siadło.
    Dokładnie. O to cały czas mi chodzi. Nikt wam nie broni wydawać na to tyle, ale problem tkwi w tym, że im więcej jest graczy takich jak wy tym wydawcy tacy jak Sega i CA stają się coraz zuchwalsi i wydają coraz mniej contentu za coraz większą cenę.

  9. #107
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Czemu taki wiedźmin z ogromną ilością zawartości może być w normalnej cenie? Wydawcom po prostu już na łeb siadło.
    Bo gdy brakuje realnego zagrożenia dla ich cyklu np. właśnie dla TW, to twórcy i wydawcy mogą pozwolić sobie na takie chamskie zagrania. RED'si mają sporą konkurencję, bo wdarli się w gry RPG, które i tak są realnym zagrożeniem, a czy na laurach spoczną? Wg mnie nie, a przynajmniej nie dopóki powstają inne podobne gry. CA z kolei zagrożenia nie ma, bo wszelkie gry, które starają się być jak Total War'y pogrzebane są pod względem marketingu, mechaniki, gameplay'u, bądź strony technicznej gry.

    EDIT: Żeby nie było niedogodności - uważam RED'sów za bardzo dobre studio i głęboko wierzę, że będą coraz lepsze gry robić.

    Nikt wam nie broni wydawać na to tyle, ale problem tkwi w tym, że im więcej jest graczy takich jak wy tym wydawcy tacy jak Sega i CA stają się coraz zuchwalsi i wydają coraz mniej contentu za coraz większą cenę.

    Zatem mam dla Ciebie propozycję - stwórz własne studio, podepnij się pod jakiegoś większego wydawcę, zrób realne zagrożenie dla SEGI i CA i wtedy może oboje zmądrzeją To nie takie proste, jak sobie myślisz. Poza tym patrz też na fakt, że jednak robiąc "krucjatę" na graczy z Polski, żeby nie kupowali gier CA/DLC do tych gier tak naprawdę nic nie da.


    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •