Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107

Wątek: Dlaczego uważam CA za jednego z najgorszych wydawców gier, luźna dyskusja

  1. #11
    Sara Temer
    Gość
    @Samick
    CD Projekt RED jest według mnie dobrym przykładem, teoretycznie ich jedyną produkcją jest Wiedźmin, ale praktycznie każda z trzech części jest zupełnie inną grą I chyba dobrze, że od 2007 roku wydali trzy dobre, a nawet według mnie świetne gry, a nie strzelają kolejnymi częściami rok w rok jak do niedawna choćby Ubisoft Assassynami (których między 2007 a 2015 rokiem wyszło 9 jeśli się nie machnąłem w liczeniu, plus cała masa mniejszych gierek na telefony, kuchenki i czajniki elektryczne)

    No i pytanie, w jakim kontekście napisałeś o EA? Bo ja o nich nie pisałem

    @Arroyo
    Problem z tą konkurencją TW o której piszesz jest nie tyle nawet reklama (choć to też), ale fakt, że nie można tych gier z czystym sumieniem nazwać grami TWlike (?), bo mają one np. z Civki sporo rzeczy czy z Endless Legend, no i brakuje w nich bitew na taką skalę jak w TW. Kiedy mówię, że powinna powstać jakaś inna gra typu TW, to myślę raczej nad takim podobieństwem jak Lords of the Fallen czy NiOh do Dark Soulsów.

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    W pełni popieram. Duet Sega/CA ostatnio szaleje.


    @Temer - Akurat Dark Soulsy są super pod tym względem ale już DLC do nich to czasem niezłe buble w porównaniu do podstawek.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  3. #13
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ituriel, nie do końca się z Tobą zgodzę. Na przykład gier choć trochę podobnych do TW mamy:
    1. Powstające Oriental Empires - http://forum.totalwar.org.pl/showthr...iental-Empires
    2. Pike & Shot oraz Sengoku Jidai - http://forum.totalwar.org.pl/showthr...-Sengoku-Jidai
    3. Ultimate Generals Gettysburg (chyba nie pomyliłem tytułu)
    Dolicz do tego inne podobnego typu gry jak bardzo fajny Król Artur 1 i niestety niezoptymalizowany Król Artur 2. Czy CA ma rywali więc? Ma, niestety jednak niemal zerowe reklamowanie tych dzieł powoduje, że CA może sobie pozwolić na takie chamskie zagrywki.
    To są sztuczni rywale,żadna ze wspomnianych gier nawet w połowie nie równa się temu co mamy w TW...CA nie ma żadnej realnej konkurencji dlatego wykorzystuje swój monopol i to jest smutny fakt.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #14
    Sara Temer
    Gość
    @Il Duce
    Jak mówiłem, nawet nie chodzi o to, że nie równa się temu, ale to, że choćby w przypadku Oriental Empires, to po prostu inny typ gry.

    @Andrij Marszałek
    Dlatego podałem From Software jako przykład dobrego studia Jedynie co do jakości DLC to mogę średnio się wypowiedzieć, bo zwyczajnie nie doszedłem jeszcze do nich w jedynce i dwójce (ot, urok odkładania gier "będą do nagrania na kanał/zrobi się stream z nich"). Jednakże, z tego co pamiętam to w jedynce z DLC jest Artorias - jeden z lepszych bossów tej części

  5. #15
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Inny typ gry na pewno też,ale ja główną winę upatruję w niskich budżetach takowych choć by podobnych produkcji,co przekłada się na to że nie są w stanie rywalizować z takim gigantem jak Sega. Mówienie że jest wybór moim zdaniem jest śmieszne bo tak naprawdę mamy na rynku TW i długo,długo nic.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #16
    Xeir
    Gość
    Do twórcy tematu@
    http://www.wykop.pl/wpis/19422635/cr...ez-watpienia-/
    Wyśmiewanie kogoś na jednej stronie jest spoko takie jest twoje zdanie. Ale wyśmiewanie się z kogoś kopjując swój własny tekst to czysty #bółdupy oraz atak szału...

    Co do tematu jako takiego. Wiadomo było od początku o co chodzi z warhammerem. Pieniądze Pieniądze pieniądze. Jak ktoś myślał innaczej to była jego decyzja żeby kupić tą grę, mimo wszystko mam nadzieję ze uniwersum wam się spodobało na wiele godzin. (O to samo chodziło z total war Kingdom) Co wyjdzie z areny pożyjemy zobaczymy, mimo wszystko mam nadzieję ze jeden z zespołów tworzących grę z imienia CA ( Tak oni mają różne zespoły którę tworzą gry ich tam jest z 400 osób, każda gra ma własny zespół twórców, każdy ma innych szefów a każdy szef jest innym "człowiekiem" ......) Który jest gdzieś w środku/na dole drabinki hierarchii Segi zrobi dobrą grę( Za 3 miesiące się przekonam)


    Co do porównywania gier do Wiedżmina... Ludzie to jak porównywanie do sąsiada który się dorobił. Ale tak się nie robi każdy miał inne doświadczenia w życiu każdemu innaczej się ułożyło, każdy ma inne znajomości. A może się porównajcie do pana Żula pod sklepu ? Przecież jest 999x gier z różnych firm i taki jeden wiedzmin który wyszedł im....

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Cytat Zamieszczone przez Xeir Zobacz posta

    Co do tematu jako takiego. Wiadomo było od początku o co chodzi z warhammerem. Pieniądze Pieniądze pieniądze. Jak ktoś myślał innaczej to była jego decyzja żeby kupić tą grę, mimo wszystko mam nadzieję ze uniwersum wam się spodobało na wiele godzin. (O to samo chodziło z total war Kingdom) Co wyjdzie z areny pożyjemy zobaczymy, mimo wszystko mam nadzieję ze jeden z zespołów tworzących grę z imienia CA ( Tak oni mają różne zespoły którę tworzą gry ich tam jest z 400 osób, każda gra ma własny zespół twórców, każdy ma innych szefów a każdy szef jest innym "człowiekiem" ......) Który jest gdzieś w środku/na dole drabinki hierarchii Segi zrobi dobrą grę( Za 3 miesiące się przekonam)

    Każdy ogarnięty z tego forum wie że CA to nie jeden pokoik w jednym domku więc ta informacja nie jest na miejscu Xeir.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  8. #18
    Sara Temer
    Gość
    @Xeir
    Odnoszę wrażenie, że teraz ty masz ból miejsca, w którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę Przypominam, że totalwar.org.pl i wykop mają inne bazy użytkowników (ja dla przykładu w ogóle tam nie zaglądam), więc poruszenie tego samego tematu na dwóch serwisach jest według mnie czymś normalnym.

    A ostatniego akapitu twojej wypowiedzi w ogóle nie mogę zrozumieć o co tobie chodzi. Przy takim podejściu proponuję ogólnie zrezygnować z oceniania gier ^^

  9. #19
    Pampa
    Gość
    Też na wykopie nie siedze i nie rozumiem tego bulwersu.

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Caothri Zobacz posta
    ...
    Jak dla mnie bullshit.
    Nie wiem jak z TW: Arena, ale z Warhammerem się nie zgadzam. Wielokrotnie pisałem dlaczego uważam, że TW: Warhammer to jak dotąd Total War z największą zawartością (1 rasa Warhammera = 10 ras z innych Total Warów) i nie chce mi się wdawać w szczegóły.
    A polityka cenowa może nie jest najniższa, ale gracz konsolowy już dobrze wie czym jest Przepustka Sezonowa i że to wydatek rzędu 200zł za przyszłe dlc. Nic nowego tak naprawdę. I choć każdy z nas życzyłby sobie innych cen to niestety, ale obecne są już standardem w branży i niekoniecznie CA jakoś specjalnie wyróżnia się na tym polu.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •