Strona 71 z 73 PierwszyPierwszy ... 21616970717273 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 729

Wątek: (Nie)Śmieszne rzeczy związane z polityką.

  1. #701
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Jestem niezmiernie szczęśliwy. Nareszcie przestaniemy finansować Putina bo Rosja zakręciła kurek z gazem. Spełniły się żądania naszego rządu i naszych polityków. Pan premier Morawiecki powiedział, że mamy zapasy oraz alternatywne źródła. Pani minister Anna Moskwa oświadczyła, że będziemy sprowadzać rosyjski gaz z Niemiec. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Już widzę jak powstają spółeczki złożone z naszej nomenklatury, bo przecież bez pośredników się nie obejdzie. Zarobią Niemcy i różni pośrednicy. Ale przynajmniej Putin nie zarobi. Nareszcie mamy to o co żeśmy zabiegali. Tylko ile będziemy my, zwykli ludzie płacili za gaz? Może mi ktoś powie?

  2. #702
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

  3. #703
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Niewiarygodna erudycja Pana Glapińskiego:

    https://streamable.com/fquvvs

  4. #704
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach

    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  5. #705
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Premier Mateusz Morawiecki na otwarciu w dniu 13 czerwca br. pneumatycznej strzelnicy sportowej w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie stwierdził, że: „jeśli Rosji kiedykolwiek miałoby przyjść do głowy, żeby zaatakować Polskę, to Kreml musi wiedzieć, że w Polsce jest 40 mln Polaków gotowych stanąć z bronią w ręku, żeby bronić swojej ojczyzny”.
    Nie wiem, śmiać się czy płakać. W 1939 roku też podobne wypowiedzi słyszeliśmy i co? Rząd natychmiast uciekł do Rumuni. Te 40 mln gotowych do walki to dorosłe chłopy, staruszkowie, dzieci i niemowlęta. Pójdziemy bez broni, bo jak oświadczył nasz Prezydent myśmy się rozbroili oddając nasz sprzęt wojskowy Ukrainie za prawie 2 miliardy dolarów. Teraz Prezydent żebrze o sprzęt, by inne kraje nam go dały, może być nawet używany.
    Zapomniałem o tym, że była koncepcja, by myśliwi z dubeltówkami stanęli do obrony. Chyba władze wyślą harcerzy z butelkami benzyny na czołgi, a kapelani z kropidłami będą gonić kacapów.
    Tak, Polska to duży kraj i pochowamy najeźdźców. Przecież pocieszamy się wiadomościami, że Ruscy nie mają paliwa do czołgów. Pewnie wszystko wysyłają do Niemców, byśmy mogli od nich kupić na pewno po niższej cenie. Ale za to jesteśmy dumni, my naród wybrany, przedmurze Europy.

  6. #706
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Lewicowe ostateczne rozwiązanie
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  7. #707
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Ludzie łatwo dają się oszukać ale bardzo trudno im przychodzi pojąć a potem zaakceptować, że zostali oszukani.

    Mam tu ciekawostkę. Mianowicie artykuł napisany przez Grahama E Fullera, byłego wiceprzewodniczącego Narodowej Rady Wywiadu CIA. Jestem zbulwersowany. Chyba to "ruska onuca". Zapewne moi adwersarze też tak sądzą. A może już wiedzą, że to ruski troll bez przeczytania tego artykułu.
    https://myslpolska.info/2022/06/23/f...e-waszyngtonu/

  8. #708
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Człowieku, wszyscy Cię zlewają a Ty dalej swoje . No ale ok. Ja mam prośbę ,skoro sie tak nieustanie produkujesz. Objaśnij proszę, ale własnymi słowami jak Polska powinna sie zachować w zaistniałej sytuacji ?. Jakie są Twe poglądy ? Bo moim zdaniem w naszym położeniu neutralności geopolitycznym o neutralności nie ma mowy.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  9. #709
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Ludzie łatwo dają się oszukać ale bardzo trudno im przychodzi pojąć a potem zaakceptować, że zostali oszukani.

    Mam tu ciekawostkę. Mianowicie artykuł napisany przez Grahama E Fullera, byłego wiceprzewodniczącego Narodowej Rady Wywiadu CIA. Jestem zbulwersowany. Chyba to "ruska onuca". Zapewne moi adwersarze też tak sądzą. A może już wiedzą, że to ruski troll bez przeczytania tego artykułu.
    https://myslpolska.info/2022/06/23/f...e-waszyngtonu/
    Kolejny raz zapytam się, czytasz, to co dajesz w linkach? Myślę, że zerknąłeś na tzw. przewijaniu, ale tam są smakowite kąski zdaniowe^^ - broniące aktualnych działań Rosji, abstrahując od tego, co robią Chiny i USA
    I podtrzymuje zapytanie
    marko1805
    Objaśnij proszę, ale własnymi słowami jak Polska powinna sie zachować w zaistniałej sytuacji ?. Jakie są Twe poglądy ?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #710
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wespazjan Zobacz posta
    Ludzie łatwo dają się oszukać ale bardzo trudno im przychodzi pojąć a potem zaakceptować, że zostali oszukani.

    Mam tu ciekawostkę. Mianowicie artykuł napisany przez Grahama E Fullera, byłego wiceprzewodniczącego Narodowej Rady Wywiadu CIA. Jestem zbulwersowany. Chyba to "ruska onuca". Zapewne moi adwersarze też tak sądzą. A może już wiedzą, że to ruski troll bez przeczytania tego artykułu.
    https://myslpolska.info/2022/06/23/f...e-waszyngtonu/
    Wespazjanie ten topic ma charakter czysto satyryczny i proszę się tego trzymać.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 71 z 73 PierwszyPierwszy ... 21616970717273 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •