Strona 65 z 73 PierwszyPierwszy ... 15556364656667 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 729

Wątek: (Nie)Śmieszne rzeczy związane z polityką.

  1. #641
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Lekarze chociaż wiedzą, nie powiedzą...
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  2. #642
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Ten cytat rozpoznajesz?
    "I przejdę przez ziemię Egipską nocy onéj, i zabiję wszelkie pierworodne w ziemi Egipskiéj od człowieka aż do bydlęcia: i nad wszystkimi bogi Egipskimi uczynię sądy, ja Pan.
    Ale krew będzie wam na znak na domiech, w których będziecie; i ujrzę krew i minę was: i nie będzie u was plaga zagubiająca, kiedy uderzę ziemię Egipską."

    Nie wiem, może owa krew była koloru zielonego, nie wnikam, to w sumie nie moja bajka

    Moja też nie. Po prostu irytuje mnie feministyczna agenda robiąca z bab jakieś wyższe istoty o jakieś wyższej uczuciowości kiedy to właśnie faceci są romantyczni, a babki to bólu oportunistyczne. Nie jestem patryiotą, ani katolikiem w szkole średniej babka na mnie takich dziwnych rzeczy nawymyślała, że po 10 latach od tego babka w sklepie niedaleko mojego domu zaczęła mnie traktować jak ostatniego śmiecia, wtedy za czasów szkoły ksiądz z ambony potępił postępowanie jak to ona zmyśliła jak to ja niby robiłem. Także jestem antyklerykałem, niewierzącym, nie jestem patryiotą, po prostu mając świadomość jakie są czasem nasze kochane Panie, bo niczym się nie różnią od facetów szlak mnie trafia jak w PL od lewa do prawa robi się z bab jakieś święte krowy. No i na pewno bliżej mi do konserwatystów niż lewaków ale nie trzymam się jakieś strony. Jestem fanem stoicyzmu.

    Co do Biblii to pokazuje ona rozwój moralności ludzkości i jest to taka jakby droga, nie można fragmentów wyrywać i traktować jako jakieś nakazy. Jak na barbarzyństwo swoich czasów to nakazy biblijne łagodziły zwyczaje. W końcu popularne wtedy było składanie dzieci w ofierze itd. Dlatego Bóg np. zatrzymał jakiegoś tam z Biblii mecenasa Abrahama czy kogoś żeby swojego syna dla niego nie zabijał.

    Oglądałem kiedyś coś takiego, bardzo mnie zaciekawiło, cykl biblijny: https://www.youtube.com/watch?v=7dfTn33IiZw&t=669s

  3. #643
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Co do Biblii to pokazuje ona rozwój moralności ludzkości i jest to taka jakby droga, nie można fragmentów wyrywać i traktować jako jakieś nakazy.
    A te z Koranu i z Talmudu, to można ?
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  4. #644
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #645
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    A te z Koranu i z Talmudu, to można ?
    W Koronie jest zapisane to Allah Mohamedowi przekazał czy jak to szło, więc to nie są przypowieści jak z Bilbili. Nie jestem teologiem ani jakimś fanatycznym wrogiem islamu.

  6. #646
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach



    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #647
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Przypomnę Panu Gajuszowi.

    Wg. przygotowywanej ustawy gdy na ulicy jest:
    2 ludzi - zgromadzenie
    3 ludzi - spisek
    5 ludzi - bunt
    10 ludzi - rebelia
    20 ludzi - zamach stanu

    Pilnujcie się obywatele!!!!!
    By państwo doprowadzić do właściwego porządku proponuję wrócić do starych sprawdzonych wzorców np. z czasów Augusta.
    1. Prezes Polski - dożywotni dyktator, dowódca armii,
    2. Wprowadzić urząd cenzora który sprawował będzie nadzór nad parlamentem i oceniał moralną i etyczną postawę posłów i senatorów i w razie potrzeby usuwał ze stanowisk np. za antypaństwowy wyraz twarzy, brak entuzjazmu lub za antypaństwowe myślenie (z urzędu przypisany Prezesowi).
    3. Wprowadzić stanowisko trybuna ludowego i dożywotnio powierzyć je Prezesowi Polski (uprawnienia to nietykalność, prawo veta do każdej uchwalonej ustawy lub innych przepisów tj. dekretów, zarządzeń, rozporządzeń itd.)
    4. By uniknąć przepychanek w pogoni za stanowiskami w parlamencie proponuje się zgodnie z oczekiwaniami wielu obywateli przeprowadzać wybory do sejmu w ilości posłów tylu ile jest województw oraz 3-5 senatorów (jow-y). Pozostali z mianowania Prezesa Polski. Niech nikt nie myśli, że nie ma demokracji.
    5. Stanowisko Pontifex Maximus (zwierzchnik wszystkich wyznań w naszym kraju) przypisać do Prezesa Polski.
    Powołać jednoosobową Radę (zarząd) nad mediami (prasa, TV, radio) z daleko posuniętymi uprawnieniami, z zamykaniem nieprawomyślnych włącznie (poważny kandydat Ojciec Dyrektor)
    Docelowo, po okresie przejściowym zlikwidować urząd prezydenta - Urząd Prezesa Polski wystarczy.
    W celu uniknięcia przepychanki do władzy, Prezes namaszcza następcę na swoje stanowisko.

    Powyższe propozycje mają na celu unormowanie sytuacji w naszym nieszczęsnym kraju rozdzieranym waśniami, sporami i biegami do koryta.

  8. #648
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    W Koronie jest zapisane to Allah Mohamedowi przekazał czy jak to szło, więc to nie są przypowieści jak z Bilbili. Nie jestem teologiem ani jakimś fanatycznym wrogiem islamu.
    A Bibilię to przypadkiem nie Duch Święty napisał rękami ewangelistów?

  9. #649
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Janek Zobacz posta
    A Bibilię to przypadkiem nie Duch Święty napisał rękami ewangelistów?
    Co to jest temat o teologi?
    Ewangeliści napisali Ewangelie, to jakieś podstawowe rzeczy o których mam pojęcie, a teologiem nie jestem, tym bardziej Ty widać nie masz pojęcia o podstawowych kwestiach więc nie wiem po co dwie osoby mają się kłócić jeśli mają nikłe pojęcie o czym mówią. Nie zaśmiecajmy tematu.

  10. #650
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Nawet za komuny ZOMO nie obstawiało pomników "wyzwolicieli" lub innych zasłużonych dla ówczesnego systemu .Totalny upadek obecnej Policji...

    https://youtu.be/7q3S71zPD6s
    Tarcze, kaski, pałki ... Widać, że szykują się na szturm hordy opozycji, która będzie śmiała obalić pomnik "słońca narodu".
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 65 z 73 PierwszyPierwszy ... 15556364656667 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •