Zobacz wyniki ankiety: Najlepszy Gothic

Głosujących
90. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Gothic

    26 28.89%
  • Gothic 2 + Noc Kruka

    57 63.33%
  • Gothic 3 + Zmierzch Bogów

    7 7.78%
Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 175

Wątek: Seria Gothic

  1. #21
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Ale w jedynce nas nie rozpoznawali bo nas jeszcze nie znali To duza róznica.
    dobra nic na to nie odparuję różnica żadna de facto ale dająca klimat

    Bodajze Bloodwynn nas atakowal, nie musial, ale mogl, a to byl straznik.
    Bloodwyn nas nie atakował, jeśli mu się nie okupiliśmy to jeden kopacz nas wyciągał za obóz i próbował złoić skórę i drugi przy garnku tez nas chciał tłuc, to wszystko.

    Oj wiecej ic bylo, paru poukrywanych, paru czekajacych pod starym obozem
    taa jasne, byli ale bandyci, wystarczyło się pokręcić po planszy w 2 i też być bandytów spotkał co nie miara.

    Tylko wiekszosc tych walk polega na tym, ze to ty klepiesz ich
    Odkrywcze, a w jedynce było inaczej chyba nie, bo nikt by w to nie grał ...

    Chocby slabosc bohatera przez dlugi czas
    Raczej nieśmiertelność niektórych postaci w niektórych rozdziałach gry. de facto po odnalezieniu Nek'a i po walce na arenie kiedy można było już jako tako wyszkolić nasza postać, to nie wychodząc z pierwszego rozdziału i nie wchodząc na tereny orków dało się sklepać każdego, poza nieśmiertelnymi npc.

    ogrom bestii czychajacych w lesie na miesko
    Pójdź z Bartokiem trochę dalej w las, też się zdziwisz, zresztą w dwójce bezdroży i lasów jest więcej, więc i polowania lepsza niż w jedynce. Dodatkowo w jedynce jeśli się człowiek poruszał bez większego kluczenia po okolicy to szansa na natknięcie się na coś większego niż ścierwojad jest zerowa, w dwójce idąc wzdłuż murów miejskich napotykasz na bestie których nie możesz ruszyć, w jedynce jest chyba 7-8 cieniostworów i trzy trole (albo cztery) w dwójce cieniostworów i troli jest od urwania głowy do tego dochodzą wargi, w jedynce niezbyt popularne.

    te wpierdy (szczegolnie, ze na dzien dobry w intrze dostajemy po papie
    Nie wiem jak grasz, ale ja dostałem tylko dwa razy - raz w intro (zero wpływu na akcje) dwa na arenie gdy chciałem wstąpić do starego obozu, gdy chciałem do nowego wybrałem miejscowego i jemu wpitoliłem więc nie przesadzaj z tym, że tak obijają nasza postać.

    lizanie dupy itd
    To już jest chyba twój wymysł i Twoje marzenie. Niczego takiego sobie nie przypominam, bezimienny ma cięty język a to, ze wykonuje się zadania dla innych, w dwójce tak nie jest?

    Tam jak sie chwile rozwinales to przy lekkim samozaparciu byles w stanie pokonac kazdego.
    W jedynce nie bo niektóre postacie były nieśmiertelne, zresztą co jest bardziej realne?

    Akurat historia w 2 byla mooooocno naciagana.
    Nie bardziej niż w jedynce już tekst w samym intro jest pełen błędów logicznych, ale to nic. jedynka jest ok, nie jest naciągana za to dwójka już tak sorki ale to dwa ma całkiem spójna opowieść.

    Poza tym bezio mogl sie bic z kimkolwiek, bo przeciez zostal przywrocny do zycia i nie pamietal swoich umiejetnosci
    Nie słuchałeś Xardasa nie został bezimienny przywrócony do życia jeno odkopany, on cały czas żył, tylko pod skałami zresztą przypomina sobie człowiek wszystko szybciej niż uczy na pamięć, choćby dlatego winno być lekko łatwiej.

    Jaki klimat polowania? Tzn, nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Jakie polowania? Latanie z lukiem po lesie? Cyz te kilka zadan co sie towarzyszylo chlopakom? W kazdym badz razie ja polowalem tylko dla kasy, bo nic ciekawego w tmy nie widzialem
    Czyli nie potrafisz docenić klimatu polowań, trójka też ma dobry w tym klimacik, ale to akurat może być tylko moje zboczenie, żadna inna gra rpg, nie ma takiego klimatu w tym elemencie
    Latając tylko dla kasy to możesz latać z mieczem, łuk ma swój klimat po prostu. Mówisz o podstawie czy o dodatku? W podstawie było tylko dwóch myśliwych do towarzystwa zatem nie było tych kilku zadań z towarzyszeniem. ja po prostu lubię las

    A potem jeszcze Dwór Irdorath
    Motyw na wyspie był całkowicie zmulony
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Gdzie Ty masz tu sentyment?
    Gothic pokazal, ze mozna troche inaczej podejsc do ideii RPG. Ze mozna pokazac doroslejszy swiat. 2 to tylko rozwiniecie ideii i moim zdaniem w zlym kierunku
    Chodzi o to, że ludzie często przesadzają, mówiąc o starych grach, w które grali jako dzieci/młodzież. Nie chodzi mi o to, że Gothic 1 jest słaby, czy coś w tym guście 8-)

  3. #23
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Seria Gothic

    Bloodwyn nas nie atakował, jeśli mu się nie okupiliśmy to jeden kopacz nas wyciągał za obóz i próbował złoić skórę i drugi przy garnku tez nas chciał tłuc, to wszystko.
    Atakowal, atakowal. Pamietam bo w maju gralem najpierw w Gothica, a potem w Gothica z tym modem Za pierwszym podejsciem mnie zaatakowal.

    taa jasne, byli ale bandyci, wystarczyło się pokręcić po planszy w 2 i też być bandytów spotkał co nie miara.
    Mimo wszystko uwazam, ze w Gothicu jeden bylo ich wiecej

    Odkrywcze, a w jedynce było inaczej chyba nie, bo nikt by w to nie grał ...
    Oj chyba tak bylo, niech potwierdza to fakt, ze w Ameryce gra sie nie sprzedala

    Raczej nieśmiertelność niektórych postaci w niektórych rozdziałach gry. de facto po odnalezieniu Nek'a i po walce na arenie kiedy można było już jako tako wyszkolić nasza postać, to nie wychodząc z pierwszego rozdziału i nie wchodząc na tereny orków dało się sklepać każdego, poza nieśmiertelnymi npc.
    Raczej nie

    Pójdź z Bartokiem trochę dalej w las, też się zdziwisz, zresztą w dwójce bezdroży i lasów jest więcej, więc i polowania lepsza niż w jedynce. Dodatkowo w jedynce jeśli się człowiek poruszał bez większego kluczenia po okolicy to szansa na natknięcie się na coś większego niż ścierwojad jest zerowa, w dwójce idąc wzdłuż murów miejskich napotykasz na bestie których nie możesz ruszyć, w jedynce jest chyba 7-8 cieniostworów i trzy trole (albo cztery) w dwójce cieniostworów i troli jest od urwania głowy do tego dochodzą wargi, w jedynce niezbyt popularne.
    Bartok to ten mysliwy w miescie? Bo jak tak to zawsze na pierwszy ogien szedlem do samego konca Nadal mam inne odczucia. W jedynce szedlem zawsze na poczatku sciezkami, bo w lesie zwykle wilki sprawialy problem. W 2 to w sumie tylko cieniostwor byl problemem. Pomijam trole bo one sa specyficzne

    To już jest chyba twój wymysł i Twoje marzenie. Niczego takiego sobie nie przypominam, bezimienny ma cięty język a to, ze wykonuje się zadania dla innych, w dwójce tak nie jest?
    Duzo bardziej smieciowato czulem sie w jedynce. W 2 to bylo wszystko normalne. Bez popychania i tak dalej. W jedynce, jak smiec.

    W jedynce nie bo niektóre postacie były nieśmiertelne, zresztą co jest bardziej realne?
    A czy gothic jest/ma byc realny?

    Nie bardziej niż w jedynce już tekst w samym intro jest pełen błędów logicznych, ale to nic. jedynka jest ok, nie jest naciągana za to dwójka już tak sorki ale to dwa ma całkiem spójna opowieść.
    Gdzie spojna? Jedynka miala dobra fabule, 2 od poczatku do konca to naciaganie na cos epickiego i jeszcze ten neieszczesny dwor na koncu.

  4. #24
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Atakowal, atakowal. Pamietam bo w maju gralem najpierw w Gothica, a potem w Gothica z tym modem Za pierwszym podejsciem mnie zaatakowal.
    W modzie atakował w czystym nie, o ile go nie zaatakowałeś, grałem w wakacje, jak się wkurzę to odpalę Gotha po sesji.

    Raczej nie
    na pewno tak, w Gothicu 1 są postacie nieśmiertelne, którym choćby nie wiem co i tak nic nie zrobisz, one się zmieniają na przestrzeni rozdziałów ale są, w 2 nie ma żadnej nieśmiertelnej.

    Bartok to ten mysliwy w miescie? Bo jak tak to zawsze na pierwszy ogien szedlem do samego konca Nadal mam inne odczucia. W jedynce szedlem zawsze na poczatku sciezkami, bo w lesie zwykle wilki sprawialy problem. W 2 to w sumie tylko cieniostwor byl problemem. Pomijam trole bo one sa specyficzne
    Wilki też potrafiły zabić, nie wspominając o wargach Co do bartoka, tak to ten myśliwy, jak pójdziesz dalej to trafiasz na orka i cieniostwora, nie ma szans na przeżycie poza ucieczka.

    Gdzie spojna? Jedynka miala dobra fabule, 2 od poczatku do konca to naciaganie na cos epickiego i jeszcze ten neieszczesny dwor na koncu.
    Ty chyba nie słuchałeś intro do 1
    fakt dwór był zamulony przyznaje
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    Raczej nie
    na pewno tak, w Gothicu 1 są postacie nieśmiertelne, którym choćby nie wiem co i tak nic nie zrobisz, one się zmieniają na przestrzeni rozdziałów ale są, w 2 nie ma żadnej nieśmiertelnej.
    w G2+NK
    Lares - nieśmiertelny
    Hagen - nieśmiertelny
    Vatras - nieśmiertelny
    Xardas - niesmiertelny
    Lester - nieśmiertelny (chyba)
    Milten, Gorn, Diego i Lee chyba też.
    główny Arcymag kręgu ognia - to samo (zapomniałem imienia)

    Piszę z pamięci bo dawno nie grałem.

    A.K.A. Askorti

  6. #26
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Wszystkie postacie jakie uznałeś za nieśmiertelne a poznałeś w poprzedniej wersji gry i możesz zabrac na statek z sobą są śmiertelne. Gdy jesteś w Dworze, to jak wracasz na statek, toczą się tam walki, widać, że kolesiom spada zycko
    Diega możesz sprawdzić w ten sposób, że jak jest jeszcze w dolince podprowadzić pod niego orków albo inne tałatajstwo, dostaje obrażenie, podobnie z Lesterem. Larsa nigdy nie biłem ani nie brałem na statek więc nie wiem, tak samo Hagena. lee i milten patrz wyżej. Xardasa i Pyrokara nie atakowałem więc nie wiem. Lee jest śmiertelny mi nawet na statku zszedł
    Inna sprawa, ze maja poprawione staty względem ciebie i to mocno
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warka/Warszawa
    Postów
    278
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Cytat Zamieszczone przez kuroi
    Cytat Zamieszczone przez Furiusz
    Raczej nie
    na pewno tak, w Gothicu 1 są postacie nieśmiertelne, którym choćby nie wiem co i tak nic nie zrobisz, one się zmieniają na przestrzeni rozdziałów ale są, w 2 nie ma żadnej nieśmiertelnej.
    w G2+NK
    Lares - nieśmiertelny
    Hagen - nieśmiertelny
    Vatras - nieśmiertelny
    Xardas - niesmiertelny
    Lester - nieśmiertelny (chyba)
    Milten, Gorn, Diego i Lee chyba też.
    główny Arcymag kręgu ognia - to samo (zapomniałem imienia)

    Piszę z pamięci bo dawno nie grałem.
    Jeśli chodzi o nieśmiertelność to czytałem kiedyś na forum Gothica, że oni wszyscy są śmiertelni tylko ich zbroje mają 9999 ochrony a obrażenia przyjmują tylko od magii bodajże(Gothic), a co do Gothic II to patrz Dwór Irdorath. Tam podczas ataku orków na statek wszyscy mogą zginąć.
    Od chwili tej do końca świata,
    ...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
    my, wybrańców garść,
    ...kompania braci

    William Shakespeare

  8. #28
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    Co do Goth! to nie prawda, sa nieśmiertelni, jest nawet kod do wpisania w pilku z usyawieniami gry, w którym możesz skasowac im nieśmiertelnośc, sprawdzałem
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  9. #29
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Seria Gothic

    Wilki też potrafiły zabić, nie wspominając o wargach Co do bartoka, tak to ten myśliwy, jak pójdziesz dalej to trafiasz na orka i cieniostwora, nie ma szans na przeżycie poza ucieczka.
    ? Idziesz i na poczatek pare krwiopijcow, proscizna. Potem wilki, moga zaskoczyc, ale do ubicia. Potem cieniostwór, ubity i na koncu Ork, ktoremu zabieram bron i daje kowalowi. Zawsze dochodze do konca i zabijam z Bartokiem to talatajstwo. Wiec nie wiem jaki w tym masz problem. I zaznaczam, ze jest to zawsze jedno z pierwszych zadan jakie wykonuje po przyjsciu do miasta

  10. #30
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Seria Gothic

    ? Idziesz i na poczatek pare krwiopijcow, proscizna. Potem wilki, moga zaskoczyc, ale do ubicia. Potem cieniostwór, ubity i na koncu Ork, ktoremu zabieram bron i daje kowalowi. Zawsze dochodze do konca i zabijam z Bartokiem to talatajstwo. Wiec nie wiem jaki w tym masz problem. I zaznaczam, ze jest to zawsze jedno z pierwszych zadan jakie wykonuje po przyjsciu do miasta
    Taa jeśli wcześniej odwiedzałeś farmę. Ork, jest na tyle blisko, ze łapie mi sie z cieniostworem, więc jak bartok zaczyna pruć do cieniostwora, ten sie budzi podlatuje z orkiem i nas sieką, czasem jeszcze do tego jakis krwiopijca sie przypaleta.
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Gothic: Total War - Chronicles of Myrtana
    By Szatański in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 19-10-2017, 12:45
  2. Seria Disciples
    By Bronti in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 13:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •