Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Spolszczenie

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    W najnowszej wersji patcha spolszczenie jest jego integralną częścią, nie trzeba go pobierać osobno.

    STAN REALIZACJI: nie ma przetłumaczonych (i najprawdopodobniej nigdy nie będzie) opisów budynków i oddziałów wojskowych. Jest to zbyt pracochłonne a i tak mało kto to czyta.
    Ostatnio edytowane przez wino ; 02-06-2019 o 20:44
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Przetłumaczyłem część cytatów, wszystkie cechy i całą świtę oraz poprawiłem kilka opisów. Link w pierwszym poście.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało wino za ten post:


  4. #3
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki wino za trud, mam nieco więcej czasu teraz, muszę coś pograć.

  5. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Zgadza się - musisz Jak dla mnie mod z niezrozumiałych przyczyn niedoceniany i jakoś tak pomijany, a absolutnie rewelacyjny pod względem klimatu i grywalności miażdży. Do tego ani razu nie miałem CTD, ani nawet tyci błędu w logu. Ja odjechałem i gram w niego ciągle. Tury szybkie jak w podstawce, no po prostu nie ma wad

    EDIT: poprawiłem słowo wykrywalności na grywalności
    Ostatnio edytowane przez wino ; 26-10-2016 o 18:02
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Dorzuciłem kilka poprawek. Link w pierwszym poście.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  7. #6
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.Mam wersję 3.06 tego moda, i mam pewien problem, a mianowicie po zainstalowaniu tego spolszczenia nic się nie dzieje(mam tylko polskie menu, ale to pewnie z powodu, że spolszczyłem podstawkę i dodatki).Najlepsze jest to, że nawet jeśli usunę katalog text całkowicie to mod się uruchamia, i jest tak jakby katalog tekst był oryginalny i był na swoim miejscu(tylko ciągle polskie menu reszta po angielsku i żadnych brakujących słów).Zapewne mod ma w jakimś miejscu wersję zapasową katalogu text.Ma ktoś jaki pomył by zmusić mod by zamiast używać tej wersji używał zmodyfikowanego katalogu text ze spolszczeniem(i tak reinstalowałem już moda)?

  8. #7
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Po wklejeniu spolszczenia wywal wszystkie pliki .bin z folderu text jeśli takowe są i plik map.rwm z Campaing, powinno pomóc.

  9. #8
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nic to nie daje.W katalogu text jest tylko same spolszczenie, resztę usunąłem.A plik map.rwn usunąłem(i mimo tego, że uruchomiłem nową grę i dałem kolejną turę nie pojawił się nowy, a chyba powinien).

    PS.Naprawdę wygląda to jakby mod nie używał katalogu text, bo nawet po jego całkowitym usunięciu nic się nie zmienia i mod działa(Jak to robię w Third Age to się mod nawet nie uruchamia).

    PS2. Zauważyłem, że część eventów(z moda) w modzie jest po polsku, nawet jeśli wywalę katolog text do kosza(reszta z wyjątkiem menu jest po angielsku).

  10. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Wrzucasz to do katalogu text w modzie czy w medievalu? Czyli na pewno do ...\Medieval II Total War\mods\Last_Kingdom\data\text\?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  11. #10
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak jestem pewien, że wrzucam to do dobrego katalogu text, zwłaszcza, że spolszczenia do DoCa i CoWa działają mi dobrze.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •