Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Zgłaszanie błędów i problemów z modem:

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Masz chyba coś źle zainstalowane. Spróbuj odinstalować moda, potem usuń jego katalog (bo po odinstalowaniu zostają niektóre pliki) i potem zainstaluj go ponownie. Najpierw wersję torrentową 3.06b, a potem patcha.

    Poza tym skąd masz wersję 4.0 jak jej nie ma już do pobrania? Nie ma też wersji 3.06, tylko 3.06b. Chyba że masz jakieś archaiczne wersje i moda i patcha, które się gryzą.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak, mam wersję 3.06b, nie dopatrzyłem po prostu. A 4.0 chyba pobrałem z Total War Center ;p

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Pobierz wszystko zgodnie z opisem z sąsiedniego wątku "Ogólny opis oraz linki do pobrania MODa". Czyli najpierw odinstaluj obecnego moda, usuń cały katalog moda, potem zainstaluj torrentową wersję 3.06b, potem patch 4.1 i na koniec 4.3. Powinno grać.

    No tak, przypomniało mi się, że te patche już usunęli z serwera. Ech, spróbuję coś na dniach wrzucić.

    EDIT: wersja 4.5 wgrana na mediafire, więc już nigdy nie zniknie, bo mam tam konto.
    Ostatnio edytowane przez wino ; 18-10-2017 o 19:09
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zainstalowałem torrentową wersję 3.06b i potem ten nowy patch 4.5. Poprawiło się jedynie tyle, że już nie wyrzuca mnie gdy próbuję wejść do gry lub wczytać sejwa. Gdy chce rozegrać bitwę to nadal wyrzuca mnie z gry.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    1 - przy uruchamianiu moda masz planszę, z info że to Unofficial 4.5 version?
    2 - wyrzuca z pojedynczych bitew tylko czy z tych które rozgrywasz w czasie kampanii też?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Przeinstalowałem całego medievala z królestwami, wgrałem całego moda od nowa i wszystko śmiga. Dzięki za chęć pomocy i przepraszam za zawracanie głowy

  7. #17
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wątek od dawna nieużywany, mod pewnie mało popularny, ale może ktoś będzie w stanie pomóc.

    Wersja moda 5.1 (stworzona przez wino)
    W pliku log brak wpisów

    Podczas grania Danią wioska Bremon (na południe od Jutlandii) została zdobyta przez Madziarów jako ich pierwsza osada (pojawiło się też powiadomienie, że się osiedlili). Od razu w następnej turze podbiłem tę wioskę. Gra wyrzuca do pulpitu po kliknięciu na nią LPM z komunikatem, że coś poszło nie tak i tylko bogowie mogą wiedzieć co.

    Mam save'a sprzed zdobycia tej wioski i powtarzałem to samo - niestety nic się nie zmienia. Dopóki nie klikam na tę wioskę, to gra działa normalnie. Próbowałem przejść też do podglądu wioski z innych menu i również wywala do pulpitu.

    Czy ktoś wie co może być przyczyną wywalania do pulpitu i jak to naprawić?

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Już nie bawię się tym, więc ciężko powiedzieć. Trzeba by było przy tym posiedzieć, a nie mam niestety na to ochoty, poza tym nie mam już zainstalowanego medka II.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  9. #19
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Spoko, pominąłem zdobycie tej wioski i dało się grać dalej.

  10. #20
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arrim Zobacz posta
    Spoko, pominąłem zdobycie tej wioski i dało się grać dalej.
    Niestety ludzie, co kiedyś się tym zajmowali, są odpowiednio starsi i proza życia ich często tarmosi, tudzież przesyt serią TW. Jedyna nadzieja w graczach nowych, co TW jest nowo poznawana serią gier. Sugeruję, zerkać po discordach, bo z twcenter tez ostatnio jest różnie.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •