Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Ogólny opis oraz linki do pobrania MODa

  1. #21
    Chłop Awatar SzymonDeath
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 23 podziękowań w 10 postach
    Może mi ktoś pomóc? Bo już się pogubiłem, na moddb niby najnowsza wersja jest 3.9 https://www.moddb.com/mods/the-last-...on-submod-v-39
    a tutaj piszecie że jest już jakaś wersja 5 czy nawet 5.2. Czy to są tak jak by wersje nieoficjalne? bo sądząc po wadze to tą co ja podałem w linku czyli 3.9 to waży 2.35gb a ta 5.2 to 900mb.

  2. #22
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wersja 5.2 to mocno zmieniona i super spolszczona wersja LK roboty wino, z moją niewielką pomocą. Na moddb jest chyba submod niejakiego Nyrgrena 3.9 chyba, grałem w niego szału nie ma. Wino jakiś czas temu dawał tu link do wersji 5.2.
    Wersja 3.06b to oryginał, reszta to bazujące na nim submody, w tym te ww. to submody.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 25-07-2020 o 10:00

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez SzymonDeath Zobacz posta
    Może mi ktoś pomóc? Bo już się pogubiłem, na moddb niby najnowsza wersja jest 3.9 https://www.moddb.com/mods/the-last-...on-submod-v-39
    a tutaj piszecie że jest już jakaś wersja 5 czy nawet 5.2. Czy to są tak jak by wersje nieoficjalne? bo sądząc po wadze to tą co ja podałem w linku czyli 3.9 to waży 2.35gb a ta 5.2 to 900mb.
    oryginalna wersja moda, zrobiona przez jego twórców to 3.06b. Niestety ma trochę błędów i nie została dokończona. No i teraz masz do wyboru - albo moje wersje nieoficjalne, czyli bez zgody autorów moda pozmieniałem trochę i dopracowałem oraz spolszczyłem lub wersję Nygrena - czyli co co podałeś z MODDB (to jest submod zrobiony przez Nygrena a nie oryginalna wersja The Last Kingdom).
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #24
    Chłop Awatar SzymonDeath
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 23 podziękowań w 10 postach
    Ok dzięki za objaśnienie, w takim razie pobieram sobie wersje 5.2

  5. #25
    Chłop Awatar michal77
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Ostatnio autorzy moda wrzucili nieoficjalny submod jako wersję 4.0 na moddb gdzie całkiem sporo osób było zainteresowanych nową wersją. Więc może przywrócić oryginalne txt i zaproponować twórcom wrzucenie wersji 5.1? To jest bezprzecznie najlepsza wersja, a nigdy bym się o niej nie dowiedział gdyby coś mnie nie podkusiło do zajrzenia na forum. A co dopiero mówić o osobach z zagranicy...
    "Głupiec wszystko potrafi, mądry ciągle się uczy."

    https://ebmultiplayer.com/

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •