Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wielka Kampania Antyczna!

  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Wielka Kampania Antyczna!



    Wiatr znad kolebki cywilizacji antycznej niesie echa bitew o władzę nad znanym światem. To dzieje się naprawdę i może stać się Twoim udziałem. Jeżeli Wojna Totalna jest Twoim klimatem i przez dziesiątki czy setki godzin marzyłeś o vehiculum, który dałby Ci szansę na budowanie potęgi ekonomicznej Twojego Imperium, zawiązywanie sojuszy z żywymi Graczami o podobnej do Twojej fantazji i zrywanie ich wbiciem miecza w plecy, a przede wszystkim szansę na komunikację i walkę z nieoskryptowanym przeciwnikiem, który może okazać się twoim sprzymierzeńcem, lub katem, to koniecznie powinieneś odświeżyć swoje RTWII i stać się Władcą jednej z nacji dostępnych w Wielkiej Kampanii Antycznej.

    Może los przyniesie Ci władanie Icenami, panowanie na morzach i próbę zdominowania okolicznych prowincji, a może wcielisz się w Hannibala, który walcząc z przeciwnościami losu zagroził potędze Rzymu. Wszystko jest możliwe. Również to, byś będąc Władcą nacji skazanej na pożarcie mógł udowodnić, że wszystko mogło wyglądać zupełnie inaczej.


    Zajrzyj tu http://forum.totalwar.org.pl/showthr...p?14352-Zapisy
    sprawdź jakie to proste i oddaj się wciągającej rozgrywce turowej, której ukoronowaniem w każdym tygodniu będzie próba powiększenia Imperium.

    Granice możliwości wyznacza Twoja fantazja... i zasady rozgrywki z którymi warto się zapoznać.
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ntyczna-ZASADY

    Kampanii na różnych odsłonach TW było już wiele, ale ta jest pierwszą, która da Ci szanse odkryć tą grę na nowo.

    Zapraszamy. Zapisy startują od 3.10.2016.

    Liczba miejsc ograniczona - do 32 uczestników.

    Start rozgrywek: 17.10.2016

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  3. #2
    Chłop Awatar tortus89
    Dołączył
    Aug 2017
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzisiaj ide po część Rome kupić mam tylko pytanie:Czy można grać po necie w kampanię?
    Zależy mi na tym właśnie, lubię zakładać podstępne sojusze itp
    Wkurze sie jak okaże się że kupiłem i nie mogę
    Żyjemy tak jak śnimy – samotnie.

  4. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Kampania jest organizowana tu - na forum. Niestety pierwsza edycja, o której tutaj są informację już się dawno zakończyła, a druga trwa od dobrych kilku miesięcy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •