Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Mam pomysł na grę w świecie Warhammera Fantasy!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach

    Mam pomysł na grę w świecie Warhammera Fantasy!

    Mam pomysł na grę komputerową w świecie Warhammera Fantasy osadzoną tuż po zwycięstwie Aenariona Obrońcy nad I Hordą Chaosu!



    Gra koncentrowałaby się na czwórce bohaterów, która wysławiła się podczas I Inwazji Chaosu: Człowieka, Elfa, Krasnoluda i Niziołka bądź Jaszczuroluda.

    Gra byłaby wzorowana na takich grach, jak Władca Pierścieni: Wojna na Północy czy Śródziemie: Cień Mordoru, czyli byłaby takim RPG'iem.

    W grze bylibyśmy w różnych miejscach świata Warhammera, gdzie występowałby Rogaty Szczur pod różnymi postaciami, np. Skavora, Krasnoludzkiego opisanego w Dzieciach Rogatego Szczura czy Ludzkiego czy Elfiego dygnitarza.

    Nasi bohaterowie wykonywaliby w swojej nieświadomości wiele zadań dla niego (np. zdobyliby jaką potężną relikwię Chaosu w celu jej niby "oczyszczenia"), a ten nieraz będzie próbował ich uśmiercić, np. wysyłając ich na potężnego Orkowego Herszta, który posiadałby Topór nasycony Mocą Chaosu (zgadnijcie, od kogo owy Ork posiadałby ten Topór).

    Bohaterowie pod koniec gry mogliby odkryć tożsamość swoich zleceniodawców i być może wygnać go z tego świata na pewien czas...

    Co sądzicie o tym pomyśle na grę?

    Jak zostałaby odebrana przez fanów i antyfanów Skavenów?

    Ja bardzo chciałbym stworzyć taką grę, gdyż ja wierzę, że Rogaty Szczur nękał Świat od Zarania Dziejów.

    Proszę, wypowiadajcie się!

    Odrazu mówię, że jako że jestem Skavenem, to ten pomysł bardzo mi się podoba.

    tumblr_o7h6jnfV6H1utyulao1_1280.jpg
    Ostatnio edytowane przez Kasquit ; 10-11-2016 o 20:08

  2. Następujących 6 użytkowników podziękowało Kasquit za ten post:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •