Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 320 P.N.E. Imperium Seleucydów Mesopotamia (Egipt – Imperium Seleucydów)

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    320 P.N.E. Imperium Seleucydów Mesopotamia (Egipt – Imperium Seleucydów)

    320 P.N.E. Imperium Seleucydów Mesopotamia (Egipt – Imperium Seleucydów)


    Faraon nie tracił czasu. Po zerwaniu umów handlowych wyprowadził swe wojska w kierunku Mesopotamii, by przypieczętować los Imperium. Jego armie weszły na teren Prowincji i stanęły naprzeciw armii nieprzyjaciela zdeterminowanej by obronić swe ziemie.


    Obrońca Seleucydzi
    Zwycięzca przesyła screen z poziomem strat, lub replay.

  2. #2
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	egipt.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	94.7 KB
ID:	1750Victoria! Ptolemeusze ponieśli druzgocącą klęske. Nie be powodu noszę przydomek Wielki. Niezrównany w walce , roztropny na polu bitwy, tak o mnie mówią napotkani wrogowie.Egipcjanie wiedząc że ich zniewieściały lud nie dorówna w walce dzielnym Grekom i Persom ściągnęli najemników z Galcji. Doprawdy dzielnie się trzymali lecz zabrakło im wsparcia jazdy. Szarże naszej Mediańskiej jazdy zdruzgotały ich linie lecz oni mimo to się trzymali. Jednak nasi piechurzy atakowali mocniej, trzymali tarcze pewniej ,a procarze strzelali celniej. Egipcjanie ustępowali nam pola. Ptolemejski wódz został zgładzony przez naszą jazdę ,a bitwę zakończyły szarżę Agemy prowadzone przeze mnie osobiście. Ptolemeusz ma szczęście że północne granice płoną inaczej ruszył bym w pościg za jego wojskami a mój sztandar niechybnie zawisł by na słynnej Latarni w Faros.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Seba Fallus III Wielki za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •