Strona 12 z 42 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 414

Wątek: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

  1. #111
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Jak mają flote we swoim porcie to z desantu dupa.Czeba wciągnąć ich flote w zasadzke.podpływasz jednym brygiem,a całą flote podstawiasz jako drugą doączającom sie do bitwy.i po fylypku...
    PROCESOR CORE I5 4570 3.2GHz LGA1150
    MSI Z97 GUARD-PRO Z97 LGA1150
    GEIL DDR3 8 GB 1600MHZ DUAL ENHANCE CORSA CL9
    GIGABYTE ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit (820/4200) (wer. OC - Over Clock)
    KINGSTON SV300S37A/60GB SSD
    HDD CAVIAR 1TB WD1002FAEX SATA III 64MB CACHE
    ZASILACZ AEROCOOL PGS VS-500
    WINDOWS 7 ULTIMATE 64-bit

  2. #112
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Mojego Empire'a zakupiłem zaraz po premierze i od razu mnie odrzuciło za to wróciłem do Medieval'a 2. Teraz bym w końcu pograł w E (tak wiem, trochę czasu mi to zajęło)
    Czy ktoś może napisać, czy łaty jakie do tej pory wyszły zmieniły znacznie rozgrywkę ? Walki morskie (sterowanie), dyplomacja itp ?
    W końcu przydało by się pograć ale nie chcę znowu się odbić. Może od razu wgrać moda - jakieś sugestie?
    Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.

  3. #113
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Nie bój, się, teraz Empire jest naprawiony i spatchowany do ostatniej łatki. Oprócz naprawienia wszystkich bugów z dnia premiery, po raz pierwszy w serii komputer stosuje inteligentną dyplomację. Gdy zadajemy mu miażdżącą klęskę w polu, od razu śle oferty pokoju w których nic od nas nie wymaga, a sam daje co nieco dla przekonania, płaci (tak, tak, dobrze przeczytałeś , PŁACI) za pokój w katastrofalnej sytuacji... Ponadto gdy komputer chce coś od nas (technologia, jakiś konkretny region), ale oprócz tego czegoś nie zależy mu na wojnie z nami, to najpierw próbuje to zdobyć pokojowo poprzez oferty np. wymiany regionów lub technologii, a dopiero w ostateczności-widząc że dyplomacją nic nie wskóra-dopiero wtedy atakuje. Ponadto jedno nasze sprostowanie w ofercie dyplomatycznej już nie rujnuje całych pertraktacji. Dla przykładu miałem wojnę z Holandią którą raczej przegrywałem. Na szczęście oni mimo swych powodzeń także byli tym zmęczeni i zresztą zajęci gdzieś indziej. W pewnym momencie zaproponowali mi pokój, żądając 10k odszkodowania. Zaproponowałem spadek do 4k... i zgodzili się!

    Niestety patche nadal nie wprowadziły żadnych nowych jednostek, ale za to wyszły serie płatnych minidodatków w formie DLC, które dodają do gry (kupione razem) łącznie 50 nowych, już porządnie zróżnicowanych jednostek. Ponieważ zaś te nowe jednostki doszły w wyniku oficjalnych minidodatków twórców, można je bez problemu używać także w bitwach online-pod warunkiem, że przeciwnik też je ma, bo jakże by inaczej ... Niestety, jednostki nie zostały rozdzielone po równo i twórcy bardziej faworyzowali poszczególne frakcje, resztę zaniedbując-Polska dostała tylko 1 ops: -gorzej mają już tylko i wyłącznie Szwedzi-jedyna frakcja, która nie dostała kompletnie nic. Najwięcej dostały USA, Brytania i Turcja-każda z tych frakcji aż po 10.

    Te DLC można kupić internetowo przez Steam-łącznie kosztują 7,96 Euro, czyli około 35 zł.

    W identyczny sposób można kupić na Steamie kolejny mini (choć już większy niż te DLC) dodatek-Warpath Campaign. Dodaje on nową, oddzielną (w sensie jak Droga do Niepodległości, tyle że już z tylko jedną mapą) kampanię... Indian. Indianie zostali baaaaardzo dopracowani, mają własne budynki, własne drzewko rozwoju, każde plemię ma już własne (odmienne od innych Indian) jednostki. Indiańskimi miastami (a raczej wioskami) wypełnione zostały wszystkie te bezpańskie pustkowia Ameryki Północnej. Koszt indiańskiego dodatku to 6,99 Euro, czyli ok. 31 zł.

    Jeżeli zdecydowałbyś się na te minidodatki, ale nie znasz się zbytnio na przelewach internetowych, to polecam ci PaySafeCard.
    http://aope.wordpress.com/2010/08/21/be ... -na-steam/


    "Policzym ich, jak ich pobijem."-Jan Karol Chodkiewicz przed bitwą pod Kircholmem, gdy doniesiono mu o "wręcz niezliczonych regimentach szwedzkich"

    "Największym wrogiem dobrego planu jest marzenie o planie doskonałym."-Carl von Clausewitz

  4. #114
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Cytat Zamieszczone przez Cymberkaj
    Ponieważ zaś te nowe jednostki doszły w wyniku oficjalnych minidodatków twórców, można je bez problemu używać także w bitwach online-pod warunkiem, że przeciwnik też je ma, bo jakże by inaczej /
    Tu się z tobą nie zgodzę.
    Jeśli masz kupione DLC z jednostkami to możesz je używać na multi bez względu na to czy twój przeciwnik je ma czy nie.

    Co się tyczy dyplomacji to nie mam porównania z Medkiem bo nie grałem.W porównaniu Empire z marca 2009 a wersja po patchu 1.6 to widać różnicę.Jest lepiej.

    Jeśli chodzi o aktualne ceny DLC na steamie to Warpath jest za 3.49 euro pozostale DLC za 0,99.
    http://store.steampowered.com/search/?s ... erm=empire



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

  5. #115
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Empire nie jest aż tak złą grą Jedynie ze steamem nawala ostatnio gram bitwę, powoli zaczynam uzyskiwać przewagę to tu mi wyskakuje komunikat blablabla rozgrywka zostaje przerwana, patrze w statystyki a tu odjęło mi 2000 pkt. Kilka razy mi się to zdarzyło

  6. #116
    Gość

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Cytat Zamieszczone przez Aro137
    Empire nie jest aż tak złą grą Jedynie ze steamem nawala ostatnio gram bitwę, powoli zaczynam uzyskiwać przewagę to tu mi wyskakuje komunikat blablabla rozgrywka zostaje przerwana, patrze w statystyki a tu odjęło mi 2000 pkt. Kilka razy mi się to zdarzyło

    Co to te punkty? ;P

    Mam ich z 200k i nie wiem co one ,,robią"... Bonusy? Co bitwę dostaję ich z 20k...

  7. #117
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    To punkty umiejętności.Nic nie dają oprócz gwiazdek dowodzenia.200 tysięcy to raczej nie masz jak już to 20.Nie spotkałem się z kimś kto by miał ich więcej jak 65 tys.



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

  8. #118
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Yep bo to praktycznie niemożliwe , gdyż typ mający 65 k za jedną porażkę nawet z typem podobnego lvl traci bardzo dużo punktów także praktycznie to jest niemożliwe. Nie wiem czy nie ma też jakiś limitów.

    Kolega chciał zaszpanować , ale coś mu nie wyszło
    [-TotalWarRebel-]

  9. #119
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    Cytat Zamieszczone przez Rue
    Masz na steamie ETW+NTW Game of the Year za 14.99 euro lub w Mega lub Total War Mega Pack za 17 euro.W tym drugim masz dodatkowo MTW II i RTW.
    W GOTY masz wszystkie dostępne DLC dla Empire w Mega Packu też.

    http://store.steampowered.com/sub/6301/

    http://store.steampowered.com/sub/11657/
    lub na gram.pl
    http://www.gram.pl/sklep/pc/empire-tota ... ar-edition
    Świetnie, dzięki. Wolę skusić się na tą pudełkową

    Cytat Zamieszczone przez Aro137
    Kupuj ten pakiet ^^ Jedynie co to brakuje jednostek z wersji kolekcjonerskiej NTW.
    A to nie ma ich w GOTA Napoleona (pudełkowa)
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  10. #120
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogólne pytania dotyczące Empire:TW

    W GOTY masz wszytkie dlc do Napoleona oprócz jednostek z preorderów (Towarczys,ScotsGrey,Grand Batery of the Convention i HMS Elephant).



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

Strona 12 z 42 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 675
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 09:01
  2. Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1 i 6.2
    By Bizantyjczyk in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 12:43
  3. Turniej morski 1vs1 Empire Total War-Pytania i uwagi
    By Rue in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 13:12
  4. [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a
    By Frem in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 17-01-2012, 22:40
  5. Pytania dotyczące kampanii
    By Niko in forum Napoleonic: Total War III (NTW3)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 14:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •