Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Grombrindal The White Dwarf

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Grombrindal The White Dwarf

    Hej,

    Mam taki problem odnośnie nowego DLC - nie potrafię go ściągnąć. Nie wiem może już jestem za stary na gierki albo po prostu mój szlifowany od gówniarza angielski jest niewystarczający, ale. Napisałem nawet maila do Games Workshop, żeby mi przynajmniej linka wysłali i gdzie mam kliknąć, żeby dostać tego Białego Krasnala.

    Proszę, forumowicze, pomóżcie mi w tym temacie. Treść ze Steama:

    "HOW TO GET GROMBRINDAL

    You will need an exclusive Steam key to unlock Grombrindal in Total War: WARHAMMER. A key can be acquired from:

    White Dwarf November 2016 – issue 3 of the new-look ultimate Warhammer magazine. This is on general release now from the Games Workshop website, Games Workshop & Warhammer stores, independent retailers, newsstands and news agents.

    In-store at all Games Workshop & Warhammer stores Simply approach a staff member and request your free Grombrindal Steam key card. These key cards will be available in Games Workshop stores until January 3rd 2017, or until stocks are depleted.

    Also included on the card will be a code which can be redeemed for a Steam voucher for 20% off Total War: WARHAMMER – this can be shared with a friend if you already own the game. "

    Czytałem jakieś posty anglojęzyczne i istnieje możliwość pozyskania go bez kupowania magazynu GW.

    A jeżeli nie można go pozyskać w jakiś łatwy i przyjemny sposób to na kiego grzyba jest on widoczny przy wyborze kampanii. Jest to strasznie frustrujące jak widzi się: "Pobierz zawartość Grombrindal" a nie można go ściągnąć. Noż kurza twarz!

    Jeżeli napisałem wątek nie w tym miejscu na forum z góry przepraszam, dawno nie "forumowałem", a zmusiała mnie do tego potrzeba estetyki okna kampanii.

    Pozdrawiam
    Krzychu

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Musisz go kupić w gazecie "White Dwarf" - Listopadowe wydanie. Jeśli nie chcesz jednak to musisz czekać do 3 stycznia, bo wtedy dadzą go za darmo dla wszystkich bez wyjątku. W formie FLC.

    Przy okazji - przenoszę temat. Ekskluzywne materiały to subforum na recenzje - odsyłam do
    TEMATU

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej,

    Dziękuję za odpowiedź.
    Dla zainteresowanych dostałem odpowiedź od GW:
    "Greetings Krysztof,

    Thanks for contacting us and we will help you how to get the code for the Grombrindal DLC:

    - You can get the code by buying the White Dwarf Magazine from November sold in our Games Workshop / Warhammer Stores, independent stores or our website. The code is included in a card supplied with this magazine.

    -You can also get the code if you have the chance to visit one of our official stores Games Workshop or Warhammer. Our staff will gladly offer the code with no cost for you.

    We hope that this information will help you. If you have any queries, please feel free to contact us.

    Regards."

  4. #4
    Asuryan
    Gość
    Czyli masz szansę jeszcze dostać ten kod od obsługi oficjalnego sklepu Games Workshop lub Warhammera. Jak już go uzyskasz, to aktywujesz go poprzez steam (nie wiem czy w Twoim mieście taki sklep się znajduje).

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach
    W Polsce to chyba tylko Warszawa. Tylko jakoś nie po drodze mi się do niego wybrać, więc pewnie poczekam spokojnie

  6. #6
    Asuryan
    Gość
    Także czekam. Zdecydowałem jednak nie kupować czasopisma tylko dla jednego kodu DLC, które i tak ma być darmowe po pewnym czasie.

  7. #7
    Chłop Awatar Hipno
    Dołączył
    Apr 2015
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    wiadomo coś już na temat Grombrinda kiedy ma być dostępny dla wszystkich ?

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    19 stycznia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •