Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Ogłoszenia

  1. #11
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Czarna Lista.

    Wniosek o ban na forum.

    Dziękujemy, dobranoc.

  2. #12
    Chłop Awatar The Great Barbarian
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Spróbuję się odwołać za kolegę.

    PO PIERWSZE:
    Można wyciągnąć z tego wniosek że ogólnie nie powinniście udostępniać publicznie prywatnych wiadomości. Pamiętam jeszcze jakie baty zebrał Defungor w lidze w Rome 2 który udostępnił prywatne wiadomości publicznie. Teraz wy bezkarnie robicie to samo i jeszcze chcecie go usunąć ? Pomyślcie

    PO DRUGIE:
    "II.
    2a. Starać się nie nadużywać określeń obraźliwych, przeinaczania nazwisk bądź nazw własnych w celach satyrycznych."

    Upsik ? Nie napisał tego na forum a w prywatnych wiadomościach. Czy to jest powód żeby go banować ? Nie wydaje mi się.



    Nie apeluję o to żeby przywrócić nas do turnieju, ale żeby nie banować osób które nic złego (moim zdaniem) nie zrobiły

    Dziękuję za uwagę

  3. Użytkownicy którzy uznali post The Great Barbarian za przydatny:


  4. #13
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Spieszę więc z wyjaśnieniami.

    1. To nie był pierwszy głos jaki do mnie dotarł odnośnie tekstów, jakie pisał ten użytkownik do ludzi pytających go o możliwośc grania. Pojawiało się też "robienie lodów". Także "pedofile" dokończyli sprawę.

    2. Decyzją adminów danego turnieju jest dbanie o poziom rozgrywki i eliminowanie ludzi zdecydowanie od tego poziomu odstających.

    3. Ban na forum nie przeszedł. Niestety. Z powodu przez Ciebie wskazanego. Na szczęście dla tego użytkownika, nie udzielał się tutaj ponad ten 1 post zapisu do turnieju. Pewnie jakby tych postów było 10 to już byśmy mieli materiał do "pożegnania".


    My tutaj nikogo nie ściągamy siłą, nikogo też siłą nie trzymamy. Bardzo nas cieszą nowi gracze, a tych ostatnio sporo. Ale też bez przesady.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  6. #14
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    A co, Twojemu koledze brak odwagi i musi szukać obrońcy na forum? Prawda jest taka, że popsuliście swoim smarkatym zachowaniem zabawę innym, bardziej zaangażowanym graczom. Najboleśniejsze w tym wszystkim jest to, że firmuje tego typu działania, jakby nie było, członek Chorągwi Królewskiej.

  7. #15
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jako moderator mam wgląd do wiadomości jaką usunąłeś drogi barbarzyńco i powiem tak - wstyd dla całego CHR że ma takich ludzi w szeregach,nie wiem kto prowadzi rekrutację ale to dla mnie nie jest nawet poziom mentalnego gimnazjum a jakiejś skrajnej patologii.

    Edit: Wiem,że to nie jest reprezentant ani rzecznik grupy ale po członku jednego z większych klanów Polskiej sceny multiplayer powinno się oczekiwać odpowiednich standardów.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Co do udostępniania prywatnych wiadomości to się zgadzam i edytuję wiadomość za Andrija:
    Uczestnik Blood Angel"Brat Krwi zostaje wraz ze swoją drużyną zdyskwalifikowany. Jeśli chce się odwołać od tej decyzji niech napiszę nawet tutaj.
    Powód:

    Próbowałem kontaktować się z jednym z graczy, w tym przypadku z blood angel, ale zostałem przez niego olany i wyzwany od pedofila, napisał mi, że nie chce mu się rozgrywać bitew bez żadnego wytłumaczenia


    Meritum sprawy pozostaje to samo i wiemy już ile znaczą słowa jednego z graczy a słowem tym był zapis do turnieju i zobowiązanie rozegrania durnych meczy w gierce z innymi ludźmi. To jeśli chodzi o Twojego kolegę, natomiast co do Ciebie to nie wiadomo ile w tym Twojego udziału i olewactwa, tego nie wiemy (:
    Ale widzę, że nagle się zainteresowaliście tematem i nawet blood się zalogował, żeby zalajkować Twojego posta. Lepiej jak by napisał coś od siebie, albo jak byście rozegrali te bitwy.

    Ja wiem, że to jest tylko durna gierka itepe, ale rzucanie słów na wiatr i takie odnoszenie się do organizatora to dla mnie po prostu gówniarstwo.

  9. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Śpieszne wytłumaczenie - The Great Barbarian był w CHR od dłuższego czasu i właściwie był bo był. Nie jest reprezentantem grupy.

    A teraz proszę już o niekomentowanie tego wydarzenia

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Andrij Marszałek za ten post:


  11. #18
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Usunąłem offtop, bowiem dyskusja została zakończona po podsumowaniu Andrija. Proszę nie kontynuować dyskusji, bowiem każdy kolejny post w tej sprawie będzie karany ostrzeżeniem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Przedłużam termin fazy grupowej do środy - 25 - włącznie. To już ostateczny termin.

  13. #20
    Podczaszy Awatar PawełGroźny
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    708
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 79 podziękowań w 55 postach
    Mnie średnio pasuje przedłużanie ;/ Mój ziomek z drużyny leci do Francji jakoś w lutym i średnio będzie miał jak grać
    Zapraszam na mój kanał yt. Narazie mało tam TW, ale to się zmieni
    https://www.youtube.com/user/pawelgrozny
    Oraz polecam zobaczyć prace tej osoby na deviancie
    http://sieere.deviantart.com/

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •