Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bardzo proszę o pomoc!!!

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Bardzo proszę o pomoc!!!

    Witam wszystkich forumowiczów i szanownych moderatorów.
    Na wielu forach poświęconym tematyki gier jest dział pomocy technicznej.
    Zawsze go omijałem bo może mi nie uwierzycie ale właściwie nigdy jej nie potrzebowałem..
    Niestety problem który mam teraz mnie przerasta i bardzo proszę o pomoc.

    Mam zakupiony total war rome 2 i attila w pudełkowych wersjach, dodatkowo na steam mam dodatek do attila ostatni rzymianin.
    Niestety od jakiegoś czasu nie mogę odpalić gry attila.. Dotyczy to tylko tej jednej gry, inne gry na steam w tym rome 2 działają bez problemu.

    Gra Attila wraz z dodatkiem działała bez zarzutu i problemów,nie miałem na co narzekać wręcz przeciwnie dokupiłem DLC.
    Odinstalowałem grę i zainstalowałem ją ponownie oraz pobrałem resztę plików przez net , nie dało żadnego efektu, sprawdziłem zgodność plików na steam
    też bez efektów.Przy próbie gry w trybie Graj czy kontynuacja kampanii pojawia się tło Attila i koniec przycina się po paru minutach zamyka się program.
    Staram się mieć wszystkie programy zaktualizowane.

    Komunikat błędu

    Podpis problemu:
    Nazwa zdarzenia problemu: BEX
    Nazwa aplikacji: attila.exe
    Wersja aplikacji: 1.6.0.0
    Sygnatura czasowa aplikacji: 5756efd9
    Nazwa modułu z błędem: LavasoftTcpService.dll
    Wersja modułu z błędem: 2.3.4.7
    Sygnatura czasowa modułu z błędem: 555dc647


    Mój lapek to i3-2330 M Win7 64bit karta GeForce 410 M 4 GB ramu
    Wiem że to dziadek ale naprawdę gra jak dla mnie śmigała ładnie
    Proszę o pomoc

  2. #2
    Xeir
    Gość
    Dwie opcję:
    - Posypał się plik systemowy, bez formatu lub długotrwałej opcij naprawiania przez płytkę nic nie zrobisz
    -Zainfekowałeś sobie komputer wirusem który zainfekował między innymi plik LavasoftTcpService.dll. Strzel sobie skan https://toolslib.net/downloads/viewd.../1-adwcleaner/ Jak znajdziesz za dużo wyników to znaczy ze masz komputer zawirusowany. A nawet jak je usuniesz to nie wiadomo czy nie pozostana jakies pozostalosci i raczej ten plik magicznie sie nie naprawi.

    Jeżeli komputer jest zawwirusowany i nie chcesz robic formata polecam udac sie na fora ukierunkowane w tej specyfice. Jednakze przestrzeagam ze ow procedura trwa zwykle pare dni a zwykly format jest zazwyczaj 10 szybszy.


    Edit@

    Lub sie myle i ten plik znajduje sie w folderze z gra z jakiegos powodu.... i nie jest zwiazany z systemem operacyjnym.

  3. #3
    Pampa
    Gość
    Spróbuj przeinstalować na czysto. Usuń wszystkie pliki z Attyli z folderu steama i wtedy zainstaluj ponownie. TO jest ze steamapps----total war:attila (cały folder wywal)

  4. Użytkownicy którzy uznali post Pampa za przydatny:


  5. #4
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Spróbuj przeinstalować na czysto. Usuń wszystkie pliki z Attyli z folderu steama i wtedy zainstaluj ponownie. TO jest ze steamapps----total war:attila (cały folder wywal)
    Dziękuję,pomogło
    Wspaniałe forum, ręka fachowca to nie skrzynka narzędzi
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •