Witam, mam mały (albo wielki) problem z kamerą w trakcie bitwy. Grałem se Polską i Niemcy mi zaatakowały Pragę. Rozstawiłem obronę, klikam rozpocznij bitwę i klikam dwukrotnie na karcie oddziału by mi go pokazało. Tu pojawia się problem, otóż kamera zamiast pokazać mi ten oddział, pokazuje generała. Co gorsza, zablokowała się na nim i nie mogę dowodzić armią. Znaczy mogę ale wszystko z kamerą nad dowódcą. By zobaczyć walczące oddziały muszę przejechać tam generałem. Strasznie to denerwuje bo uniemożliwia to flankowanie wroga itd. gdyż nie widzę swoich wojsk.
Jeżeli ktoś miał taki sam albo podobny problem i go jakoś rozwiązał i może napisać jak, to będę wdzięczny Reinstalacja gry nie pomogła (mam wersję steamową i nie usuwałem zapisów gry, bo jednak trochę nad tą kampanią siedziałem i nie chce tracić tego) :/
Reinstalację zrobiłem zaraz po zakończeniu bitwy (jakimś cudem udało mi się wygrać ) i kontynuowałem kampanię. Niemcy ponownie zaatakowały Pragę i ponownie jest ten problem, tylko teraz od razu po rozpoczęciu bitwy kamera blokuje się nad generałem