Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z kamerą podczas bitwy

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z kamerą podczas bitwy

    Witam, mam mały (albo wielki) problem z kamerą w trakcie bitwy. Grałem se Polską i Niemcy mi zaatakowały Pragę. Rozstawiłem obronę, klikam rozpocznij bitwę i klikam dwukrotnie na karcie oddziału by mi go pokazało. Tu pojawia się problem, otóż kamera zamiast pokazać mi ten oddział, pokazuje generała. Co gorsza, zablokowała się na nim i nie mogę dowodzić armią. Znaczy mogę ale wszystko z kamerą nad dowódcą. By zobaczyć walczące oddziały muszę przejechać tam generałem. Strasznie to denerwuje bo uniemożliwia to flankowanie wroga itd. gdyż nie widzę swoich wojsk.
    Jeżeli ktoś miał taki sam albo podobny problem i go jakoś rozwiązał i może napisać jak, to będę wdzięczny Reinstalacja gry nie pomogła (mam wersję steamową i nie usuwałem zapisów gry, bo jednak trochę nad tą kampanią siedziałem i nie chce tracić tego) :/
    Reinstalację zrobiłem zaraz po zakończeniu bitwy (jakimś cudem udało mi się wygrać ) i kontynuowałem kampanię. Niemcy ponownie zaatakowały Pragę i ponownie jest ten problem, tylko teraz od razu po rozpoczęciu bitwy kamera blokuje się nad generałem

  2. #2
    Chłop Awatar Helguson
    Dołączył
    Nov 2016
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Miałem taki problem, grając Danią, jak walczyłem z Szkotami pod Edynburgiem. Później jak starłem się z nimi pod Inverness również to samo. Przeinstalowałem grę mam z płyty, odpaliłem zachowanego sava i było wszystko gut. Może wgraj jakiegoś patcha. Albo poczekaj na kogoś bardziej oblatanego w takich tematach.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    W opcjach kamery masz 3 do wyboru
    Jest mapa nieograniczona ograniczona i z widoku generala
    musialeś ją w jakiś sposob przestawić na tą 3

  4. Użytkownicy którzy uznali post UczSie za przydatny:


  5. #4
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wow, trochę jak widać zaspałem z podziękowaniami faktycznie tak jest a ja nawet nie zauważyłem, bo to zmienia się w menu, a podczas bitwy nie ma tego tylko jak mi się to zmieniło? Btw, dzięki

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •