Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Kampanie Warhammer - Dyskusja

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Można spróbować. Też się piszę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    ja też chętnie pomogę w takim razie

  3. #13
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    No to super, że wreszcie ktoś napisał. Więc tak:

    Chcę zrobić prostą kampanię narracyjną. Wcielamy się w role przywódców małych prowincji i prowadzimy wojny, dyplomację, rozmowy poprzez forum. Ja jestem Mistrzem Gry i będę odpisywał na Wasze działania. Można zrobić WSZYSTKO. Celem będzie wypełnienie Ambicji - Jednej złotej za 100 punktów i dwóch srebnych za 50. Na koniec kampanii będę opisywał Wasze wyniki. Także nie będzie chodzić o to żeby zniszczyć wroga do zera, ale żeby wypełnić nasze cele Cele będą fabularne, takie questy jakby.

    Cennik i utrzymanie wojska będzie opisane. Utrzymanie to będzie 10% kosztu zakupów jednostek. Wszystko potem porozpisuję. Póki co podajcie mi jakimi frakcjami chcecie grać. Do wyboru:

    1) Prowincja Imperium - Stoodhof, Bylorhof, Leichberg - ambicje militarno-gospodarcze
    2) Klan Czarnej Szczęki - Wzgórza Duffa, Wzgórza Femonnhugel, Południowy Las Ghuli, Północny Las Ghuli - ambicje militarne
    3) Wampirza Rodzina - Wieża Konrada, Drakenhof, Wartenhof - ambicje nekromanckie-inne
    4) Klan Krasnoludów - Zhufbar, Straklaz Ungor, Kolaz Ungor - ambicje gospodarczo-inne

    Zaklepcie sobie frakcje i ruszam z opisywaniem wszystkiego. Arroyo daj mi jakieś mini podforum.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. #14
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach

    Rodzina Van Herdel - Arroyo
    Von Varsteinowie wybrali się z kampanią wojenną na północ pozostawiając Południową Sylvanię pod zarządem Rodziny Van Herdel. Wszystko to zbiegło się z dziwnymi anomaliami, które zaczęły występować w Wieży Konrada. Hrabia Yrynn będzie musiał się tym zająć.


    Horda Krzywego Oka
    Orki szemrają. A jak orki szemrają to wódz musi zrobić porządek. Czas wziąć chopaków na łupienie, plądrowanie i palenie.


    Wschodnie Stirland
    Hrabią Wschodniego Stirland jest lord Kimerick. Jego zadaniem jest ochrona tutejszej ludności i wyciąganie z tutejszych terenów jak najwięcej się da.


    Klan Zhufbar
    Chciwość zmusza krasnoludy do ponownego wyjścia ze swych Twierdz. Na świecie jest zbyt wiele minerałów żeby mogli je wydobyć inni. Nadeszła pora aby Klan Czarnej Wody pod wodzą Króla Darbana wyruszył z Zhufbar i uciszył niespokojną okolicę.


    Rozpoczęcie: Każdy z graczy zostanie poinformowany jak wygląda jego państwo, dochody. Dowie się również o ambicjach, które są tajne. Postaram się żeby wprowadzenie było jak najbardziej klimatyczne.


    Przebieg gry: W grze werbujemy jednostki za złoto od razu. Jednakże ich utrzymanie płacimy dopiero od następnej tury. Koszt werbunku według danych z Total War Warhammer. Utrzymanie to 10% kosztu zakupu. W grze można robić dosłownie wszystko, za zgodą Mistrza Gry (MG). Można prowadzić negocjacjacje jawne, tajne. Wszystkie działania będą odbywać się poprzez korespondencje prywatną na forum z MG. Wojny i duże eventy będę rozpisywać w Podsumowaniu Tury. Bitwy oraz oblężenia będą rozgrywane w Total War Warhammer.

    // Mist, Twój Mistrz - proszę Was o wybranie frakcji. Wziąć pozostaje miejsce dla JEDNEGO gracza.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. Następujących 3 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  6. #15
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    10 % kosztu utrzymania wydaje mi się trochę że to trochę za mało - chyba że koszty utworzenia będą na prawdę duże.

    Nie ma Chaosu ani bretki ;( Osobom którym dane było przegrać ze mną kampanię łeb w łeb, znają moje zamiłowanie do Blitzkrieg-u. Tak też zgodnie z zasadą ową wybieram Hordę Krzywego Oka.

    Śmierć wam ludziaki, kudóple i inne dzifne stfory, nastał czas ŁAAA. Benciem miaszczyć wasze czaszki rembakami, pżeszywać szczałami wasze głópie zproie, a nasz szefa bendzie najwienkszym szefa. Bendzie szefa wszystkich szefa i gobasów i chopakuf i dużych głompuf, a ŁAAA ogarnie cały świat!!!

  7. #16
    Chłop Awatar Wozio102
    Dołączył
    Jun 2016
    Lokalizacja
    Kalwaria Zebrzydowska
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ja też się zapisuje

  8. #17
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dobrze Wozio, a jaką frakcję chcesz wziąć? Wciąż czekamy aż Mist wybierze. Czyli ktoś z Waszej dwójki musi wybrać
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #18
    Chłop Awatar Wozio102
    Dołączył
    Jun 2016
    Lokalizacja
    Kalwaria Zebrzydowska
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Wybieram Krasnoludy

  10. #19
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    Kiedy z tym ruszamy ?

  11. #20
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Ruszymy jak Mist da znać, że jest gotowy albo znajdzie się ktoś inny, chętny na jego miejsce.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •