Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Ćwierćfinał: Tuff & Pirx vs Arroyo & lylulylu

  1. #11
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Mnie się ćwierćfinał podobał o tyle, że w sam raz z mojej perspektywy było ze mną 2 razy cienko. Dwukrotnie potykałem się z Arroyo, który zaskoczył mnie mocno na plus mikro i taktyką. Najpierw Getami mocno mi zmasakrował Massalię, a potem Pontem dosłownie zdmuchnął moją baktryjską piechotę. Tak naprawdę dwukrotnie ratował mnie Tuff, ale to było od początku zaplanowane, że Tuff będzie koniem pociągowym w tym dwumeczu. Lylu faktycznie zagrał dwa razy słabo, ale tutaj jednak różnicy w doświadczeniu się nie przeskoczy. Szczególnie jak się gra naprzeciw takiego starego lisa, jak Tuff, co tylko czyha na malutkie błędy i wykorzystuje je w 100%. Z Tuffem po prostu nie można sobie pozwolić na błędy.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  3. #12
    Cześnik Awatar BolesławZapomniany
    Dołączył
    Sep 2016
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    45
    Otrzymał 50 podziękowań w 35 postach
    Tu nawet nie chodzi o błędy, bo w gdybym zagral na swoim poziomie i tak bym pewnie przegrał oraz popełnił błędy, a to była masakra co odwaliłem. Sądziłem, że nas zmieciecie, a byliście do przejścia dzisiaj i to nie przy niewiadomo jakiej grze. Mimo, iż bardzo chciałem wygrać to po prostu wyłączyło mi się głębsze myślenie, to co zrobiłem procami w pierwszym meczu woła o pomste do nieba, w obu bitwach Tuff się cofa, a ja idę za nim jak idiota. To przez to, że nie mam w sobie jakiejś wielkiej chęci do gry w tym momencie(gdybysmy wygrywali, albo ułożenie frakcji byłoby dobre to jeszcze bym latał po ekranie w te i we wte), jakbym miał niskie morale, nie potrafie tego wyjasnic. Poprostu gonię tego Tuffa i se myślę "niech wreszcie zaatakuje" i nie zawracam się bo sobie myślę "trudno najwyżej oberwą jedna salwe wiecej" brak we mnie było "empatii" i chęci ocalenia żołnierzy. Jak odpocznę znowu będzie mi się chciało ich ratować. Kiedy grałem z Pirxem w wka to też dostawałem i to porządnie, każda z klęsk wydawała mi się gigantyczna, ale dzisiaj to była masakra średnio 800 killi na mecz... w poprzednich 2 sparach po 900 killi na mecz. Jakaś stagnacja mnie dopadła.. Poza tym z tamtych porażek cos wynosiłem, a w tej porobiłem błędy jakbym 1 raz grał w multi.

  4. Użytkownicy którzy uznali post BolesławZapomniany za przydatny:


  5. #13
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Bolesław nie przejmuj się, ja znam ten ból (kiedy nie zależy na wygranej). Przerwa powinna pomóc na nowo poczuć głód krwi.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Dzięki za rozegranie.

  7. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Mnie się ćwierćfinał podobał o tyle, że w sam raz z mojej perspektywy było ze mną 2 razy cienko. Dwukrotnie potykałem się z Arroyo, który zaskoczył mnie mocno na plus mikro i taktyką. Najpierw Getami mocno mi zmasakrował Massalię, a potem Pontem dosłownie zdmuchnął moją baktryjską piechotę. Tak naprawdę dwukrotnie ratował mnie Tuff[...]
    Co najzabawniejsze nie grałem w Rome II od pamiętnego dnia, gdy wywalało ciągle Ingvara z gry Ogółem świetne mecze. Szkoda tylko, że moją armię pogrzebał zmasowany ostrzał pod koniec bitwy

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #16
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Przerwa Ci bardzo dobrze zrobiła.

    A co do ostrzału, to już była taktyka obliczona na efekt. Tak samo, jak u Ciebie masa piechoty. Zabrakło Ci trochę koordynacji kawalerii z ha Rzymu. Poza tym gra bezbłędna na Twoim skrzydle.

  9. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No nie do końca - pamiętam, że ta moja HA spała po prostu w niektórych momentach, co wykorzystałeś jazdą baktryjską. Z kolei u Daków zawiodłem ją trochę, bo nie nadzorowałem, gdy wjeżdżał mi Tuff jazdą tracką A co do reszty masz rację Jeszcze raz gratuluję i do zobaczenia w kolejnym turnieju (w którym być może znowu staniemy łeb w łeb).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •