Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: Typuj z Pampą!

  1. #1
    Pampa
    Gość

    Typuj z Pampą!

    W tym temacie będę podawał swoje typy, a jako że ostatnio znowu mi idzie (ogólnie w tym miesiącu straciłem 370 zł, ale jednocześnie zyskałem ponad 1700.) to pomyślałem że ktoś chciałby się podłączyć czy podyskutować o typach na dzień/tydzień. Specjalizuję się głównie w piłce nożnej, liga niemiecka, polska, włoska są mi najbliższe i regularnie je oglądam. Zaczynając od jutrzejszego dnia:

    Bundesliga

    29.01.2017 15:30

    Freiburg - Hertha

    obstawiam tutaj X (3,15 STS), Hertha jak i Freiburg to raczej typowe średniaki a ich spotkania kończą się głównie remisami (od 2001 roku nie przegrali z Freiburgiem) i uważam że w tym meczu będzie podobnie. W drużynie gości nie będzie wprawidze Kalou (Puchar Afryki) jednak w tym spotkaniu nie powinien być to widoczny problem.

    29.01.2017 17:30

    Mainz - BVB

    Obstawiam tutaj handicap -1 na BVB (2,70 STS) Do drużyny wraca bramkostrzelny Auba, oprócz tego w Borussi wreszcie nie ma poważniejszych kontuzji dzięki czemu trener będzie mógł wystawić najsilniejszą jedynastkę na dobrze znany sobie zespół. Dodać nalezy że 6 z 7 meczy Mainz przegrało z BVB.

    La Liga
    29,01,2017 16:30
    Espanyol - Sevilla

    Obstawiam tutaj czystą 2 (2,15 STS) pomimo tego że zagrali bardzo słabo z Osasuną, i średnio radzą sobie na wyjazdach to zespół z Barcelony w lidze też prezentuje się przeciętnie. Sevilla będzie chciała odskoczyć FC Barcelonie, a teraz nadarza się ku temu idealna okazja. Oprócz tego w spotkaniach bezpośrednich Sevilla wypada miażdżąco lepiej.

    Ode mnie to tyle na ten moment, w razie czego posta będę aktualizował. Powodzenia.

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pampa za ten post:


  3. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Temat ciekawy zwłaszcza dla typerów Z tej okazji mam pytanie co do jutrzejszych meczy w I Lidze Włoch - co polecacie, czego nie. Ze swojej strony myślałem trochę nad Juve i Milanem (gra z Udinese).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #3
    Pampa
    Gość
    Juve na spokojnie powinno wygrać, Milan dałbym że strzeli bramkę.

  5. #4
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Ponieważ w Lidze Angielskiej przerwa w normalnych rozgrywkach na rzecz pucharowych (a te traktuję z przymrużeniem oka) zrobiłem sobie taką rozpiskę na spageciarzy:



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #5
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dość ryzykownie wg mnie, zwłaszcza, że mecze w 1 lidze Włoch to głównie remisy są.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #6
    Pampa
    Gość
    Ja tam bym w tym tylko obawiał się o Empoli.

  8. #7
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    I jak panowie mecze? Mi nie wpadły ani Borussia, ani Sevilla, ani Freiburg. Za to we włoskiej wszystkie meczyki, które wybrałem się trafiły.

    Na nast. tydzień ciekawe meczyki we włoskiej:
    Sobota - Napoli vs Bologna
    Niedziela - Milan vs Sampdoria, Juve vs Inter, Chievo vs Udinese i Lazio vs Pescara

    A we francuskiej:
    Sobota - PSG vs Dijon, Monaco vs Nice
    Niedziela - Lyon vs St. Etienne (X)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #8
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    W moim przypadku totalna Mammamija jeśli chodzi o zamieszczone wyżej typy z włoskiej ligi.Jutro wraca Premiership zatem oto moje typy:



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  10. #9
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wydaje mi się, że mecz Chelsea wejdzie bez problemu, w końcu Liverpoolowi coraz gorzej z dnia na dzień idzie. Jedynie bym się o Tottenham obawiał.
    A żeby nie być w tyle, oto moje typy na weekend (idę wtedy obstawić):
    Monaco - Nice: 1X
    Dijon PSG - 2
    Lille - Lorient - 1
    Bologna - Napoli - 2
    Bayern - Schalke - 1
    Juve - Inter - 1
    Atalanta - Cagliari - 1
    Pescara - Lazio - 2
    Chievo - Udinese - 2
    Empoli - Torino - 2X
    Milan - Sampdoria - pow. 1.5 bramki
    Palermo - Crotone - pow. 1.5 bramki
    Genoa - Sassuolo - pow. 1.5 bramki
    stawka: 5 zł

    EDIT: Jeszcze w niedzielę są mecze Manchester City i Manchester United, ale nie bardzo wiem, czy warto. City gra z Swansea, a United z Leicester.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #10
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    "Koguty" w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach mają bilans czterech zwycięstw i jeden remis zaś ich przeciwnik może się pochwalić czterema porażkami i jednym remisem.Ponadto drużyna z Londynu czuje na sobie oddech Liverpoolu a ich ewentualna przegrana z Chelsea może dać 4pkt. przewagę.Zatem Tottenham ma o co grać z ostatnią ekipą Premiership .

    **********************************
    Zrobiłem symulację zakładu @Arroyo:

    Spoiler: 




    *********************************
    Moje typy wyników środowych spotkań:

    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 30-01-2017 o 23:35


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •