Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Rome Total War Barbarian Invasion Problem z Nędzą i czy będzie czarna śmierć?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Post Rome Total War Barbarian Invasion Problem z Nędzą i czy będzie czarna śmierć?

    Mam Rome Total War Antologię jedynkę po polsku totalwar, barbarian inwasion, alexander wszystkie oryginalne w najnowszej wersji.Zmodyfikowałem plik export_descr_buildings w folderze barabarian invasion data tak że zadowolenie, prawo, handel, rolnictwo, zdrowie, nawracanie na religię Chrześcijaństwo itp. jest ogromne.Zadowolenie wynosi 500% (wszystkie w pełni rozbudowane miasta po 40000 mieszkańców lub więcej) nie ma korupcji a minimalne dochody sięgają 14000 denarów lub 140000 denarów. Podbiłem prawie wszystkie prowincje poza rejonem Babilonia (jak bym ją podbił to bym wygrał grę a do tego nie dążę). Jedak problem z nędzą nadal występuje. W kategorii wzrostu populacji jest aż kilkanaście (może mniej) symboli nędza po 25% a ludności mimo wszystko przybywa jednak nędza obniża ten współczynnik. w kategorii dochodów są aż trzy symbole nędzy po 100% (dochody są ogromne jak napisałem powyżej) ale nędzą bardzo obniża ten współczynnik. religia dominująca we wszystkich moich prowincjach Chrześcijaństwo.Podatki we wszystkich moich prowincjach niskie (low). Czy można to jakoś zminimalizować wiem że do 0% się nie da ale chciałbym jak najmniej. Czy da rady poszperać w plikach tak jak ja to zrobiłem? Nie chcę rezygnować z zapisu gry bo spędziłem aż 4 całe dni (oczywiście w nocy spałem nie jestem nałogowcem) na podbijaniu i wpisywaniu kodów np. add_population i process_cq. TO BARDZO DENERWUJĄCE. I jeszcze jedno pytanie mam już 502 rok n.e. czy kiedykolwiek będzie czarna śmierć? dziękuję za szybką odpowiedź. Grę zacząłem oczywiście od barbarian invasion i zapis też pochodzi z tej gry.
    Ostatnio edytowane przez kamil50 ; 05-02-2017 o 17:25 Powód: Błędy Ortograficzne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •