No i znowu ja, kolejne pytanie mam

Nurtuje mnie sprawa gwiazdek dla dowódców - strasznie mozolnie im przychodzą. Mimo, że stoczyłem jednym generałem wiele bitew nie przybyła mu ani jedna gwiazdka i właściwie tylko "infulence" ma +3...

Najwyższa ilość gwiazdek jaką posiada najlepszy mój generał to dwie i jest to przywódca frakcji... stary dziadzio, którego szkoda nawet na wojnę wysyłać, bo umrze zanim dojdzie.

Tak patrząc na inne frakcje (walczę obecnie głównie przeciwko Seleucydom), to ich dowódcy są bogato nacechowani różnymi profitami - domyślam się, że jest to ułatwienie dla komputera, żeby był bardziej wymagający, ale bez przesady... mi ani jedna gwiazdka nie chce wskoczyć

Za to nie narzekam na Zarządzanie i Wpływy... Po zostawieniu w mieście gienka szybko nabiera odpowiednich umiejętności w rządzeniu niestety z wojną żaden sobie nie radzi za dobrze

Czy to problem natury technicznej, czy też może tak mozolnie ma to wyglądać?

Z tego co wyczytałem to Mini Mod Pack miał to korygować:

Cytat Zamieszczone przez Kyuzo
* Some trait changes (command stars & cursus honorum) by konny - poprawki w cechach postaci np. nasi generałowie wreszcie zdobywają gwiazdki dowodzenia jak należy, rzymscy dowódcy startują jako senatorowie (oczywiście tylko niektórzy)

Zaczynam się powoli zastanawiać czy dobrze mam zainstalowanego tego mini moda, bo część zmian działa, a część jakby chciało, ale nie mogło

Od razu takie pytanie - reinstalacja MMP wiąże się z przeinstalowaniem całego EB? Czy da się to tak jakoś sprytnie zrobić bez mozolnej instalacji wszystkiego od nowa?