Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 320

Wątek: Pomoc techniczna !! FAQ !!

  1. #191
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    54
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Eutyches - dzięki wielkie Teraz mogę dokończyć dzieła romanizacji wschodu

  2. #192
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Witaj Eutyches powiedz jak mam wam przesłać EAEM bo nie wiem.Zawsze go instalowałem zgodnie z instrukcją z tego forum i często miałem pulpit po bitwie instalka zawsze na alexa i EB 1.2

  3. #193
    Gość

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Cytat Zamieszczone przez sebek82
    Witaj Eutyches powiedz jak mam wam przesłać EAEM bo nie wiem.Zawsze go instalowałem zgodnie z instrukcją z tego forum i często miałem pulpit po bitwie instalka zawsze na alexa i EB 1.2
    Wrzuć tutaj,
    http://www.gamefront.com/files/upload

    zuploaduj najbardziej szybki i przystępny, byłbym ci bardzo wdzięczny, jak i inni

  4. #194
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!


  5. #195
    Gość

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Cytat Zamieszczone przez sebek82
    Wielkie dzięki

  6. #196
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Mam pewien problem otóż jakiś tydzień temu grałem kampanię Casse, grałem i grałem aż nagle po bitwie miałem CTD...(oczywiście po bitwie nie po automacie). Więc postanowiłem rozegrać nową kampanię i włączam kampanie Pahlava i nawet nie rozpoczyna się ładowanie, od razu CTD (a jeszcze niedawno wszystko działało jak należy). Co dziwniejsze jedyne frakcje, którymi mogłem grać to Saka Rauka i Epirus. Postanowiłem przeinstalować wszystko jeszcze raz, lecz nadal mogłem zagrać tylko Saka Rauka i Epirusem. Przeinstalowałem wszystko jeszcze raz-efekt ten sam. Grę zainstalowałem prosto do dysku C (czyli C:\Activision\Rome - Total War). Grę włączam przez zwykłęgo Rome'a, a gram na Windowsie 7. Jeszcze na żadnym forum nie widziałem by ktoś miał podobny problem. Proszę o szybką odpowiedź.

    Ps. jeszcze pytanie bo w postach tu pisanych są wzmianki o jakiś fix'ach, jakich? Bo na stronie EB nie moge ich znaleźć.
    Pozdrawiam

  7. #197
    Gość

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Cytat Zamieszczone przez Medievalmaster
    Mam pewien problem otóż jakiś tydzień temu grałem kampanię Casse, grałem i grałem aż nagle po bitwie miałem CTD...(oczywiście po bitwie nie po automacie). Więc postanowiłem rozegrać nową kampanię i włączam kampanie Pahlava i nawet nie rozpoczyna się ładowanie, od razu CTD (a jeszcze niedawno wszystko działało jak należy). Co dziwniejsze jedyne frakcje, którymi mogłem grać to Saka Rauka i Epirus. Postanowiłem przeinstalować wszystko jeszcze raz, lecz nadal mogłem zagrać tylko Saka Rauka i Epirusem. Przeinstalowałem wszystko jeszcze raz-efekt ten sam. Grę zainstalowałem prosto do dysku C (czyli C:\Activision\Rome - Total War). Grę włączam przez zwykłęgo Rome'a, a gram na Windowsie 7. Jeszcze na żadnym forum nie widziałem by ktoś miał podobny problem. Proszę o szybką odpowiedź.

    Ps. jeszcze pytanie bo w postach tu pisanych są wzmianki o jakiś fix'ach, jakich? Bo na stronie EB nie moge ich znaleźć.
    Pozdrawiam
    Nie instaluje się gier na dysku C, który jest dyskiem systemowym, gdzie Windows sobie spokojnie ma hulać, gry instaluje się na inny dysk, partycję, musisz zainstalować od nowa, tamto wywal, save sobie zachowaj. Co do linków powoli się uzupełnia, na razie poznikały, acta wie czemu?

  8. #198
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    tak ale wcześniej zainstalowałem w program files a dzialalo jak nalezy przez jakis tydzien, zero CTD... nie wiem o co chodzi w sumie gra sakami tez jest fajna Czyli na dysk D przeinstalować?

  9. #199
    Gość

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    Cytat Zamieszczone przez Medievalmaster
    tak ale wcześniej zainstalowałem w program files a dzialalo jak nalezy przez jakis tydzien, zero CTD... nie wiem o co chodzi w sumie gra sakami tez jest fajna Czyli na dysk D przeinstalować?
    Tak, jak i wszystkie gry, bo wcześniej czy później nastąpią wywalenia na pulpit. Szczególnie Win7 ma swoje ustawienia i jest na to wrażliwy, bo po to jest osobna partycja najczęściej C, by sobie spokojnie zawiadywał.

  10. #200
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum - problemy techniczne !! FAQ !!

    mam bardzo dokuczliwy problem, nie wiadomo dlaczego w trakcie bitew zniknąęło mi pasek menu a pojawiły się tylko ikonki oddziałów, jak pozbyć się tego wynalazku?

Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. DeI - pomoc techniczna
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 01-07-2022, 17:03
  2. Pomoc techniczna
    By Lwie Serce in forum Broken Crescent
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 16:03
  3. Pomoc Techniczna
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 13:10
  4. Pomoc Techniczna.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2014, 23:11
  5. Pomoc techniczna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •