Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 202829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 320

Wątek: Pomoc techniczna !! FAQ !!

  1. #291
    Cześnik Awatar radoxx4
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    297
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam!

    Wróciłem do EB po dość długiej przerwie. Rozpocząłem kampanie Partami i mam następujący problem: podczas końca tury wyskakuje mi CTD, nie mam wcześniejszego zapisu. Czy dałby ktoś może rade ściągnąć mojego save'a i sprawdzić czy też ma ten błąd? Jeśli by nie wystąpił to bardzo bym prosił o zapisanie po tej feralnej turze i wrzucenie go do tego tematu Włożyłem w tą kampanię trochę czasu, którgo nie mam zbyt dużo i zależy mi na odzyskaniu go ponieważ bardzo lubię grę Pahlavą, a na zaczęcie nowej niestety nie mam czasu jak już wcześniej pisałem.

    Dziękuję z góry za pomoc a pod spodem wrzucam link :

    http://speedy.sh/8seQs/P2.sav

    Edit:
    Hmmm nie włączyłem skryptów w "tej" turze i odpukać działa
    Ostatnio edytowane przez radoxx4 ; 12-05-2014 o 23:05

  2. #292
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Rany, co jest z tym EB? W życiu nie widziałem tak niestabilnego moda. Po rozegraniu około stu parunastu tur zaczęło się wyrzucanie do pulpitu. Dosłownie co cztery/pięć tur. Machnąłbym ręką na wyrzucanie z kampanii, bo to jakichś nieodwracalnych błędów nie powoduje. Wyrzuca zawsze po kliknięciu na klepsydrę, kiedy już zapisze moje ruchy, a inne frakcje jeszcze się nie ruszyły. Wystarczy wczytać autozapis i można grać dalej. Gorzej, że wyrzuca także przy bitwach (tak samo - regularnie co kilka bitew), a to już wkurza. Namęczy się człowiek, wygra heroicznie jakąś wydawałoby się przegraną bitwę, a gra mu się wysypie podczas powrotu do kampanii. Zauważyłem też jeszcze jeden bug. Wyrzuca także, kiedy jakaś osada z wysokim współczynnikiem nieporządku ma właśnie się zbuntować. I wtedy wczytanie autosejwu już nie pomaga. Będzie wyrzucać dopóki nie podniesiesz porządku w osadzie (np. dorabiając kodem 20 oddziałów milicji), żeby się nie zbuntowała. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, jak temu zaradzić to będę bardzo wdzięczny. EB instalowany w czystej wersji (podstawka + patch 1.2 + te trzy fixy) na niemodowaną platynową edycję.

  3. #293
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach
    Ave!
    Mod jest bardzo stabilny, ale niestety na zwykłym RTW nie działa zbyt dobrze. Koniecznie musisz zakupić antologię, czyli RTW ze wszystkimi dodatkami.
    Następnie zainstalować EB na dodatku Aleksander, poprzez dodanie folderu który umożliwia grę przez ten dodatek.
    W dziale moich kompilacji dowiesz się więcej.

    Pozdrawiam

  4. #294
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    OK, spróbuję jak tylko dostanę gdzieś tę antologię. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

  5. #295
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Chciałbym zapytać kiedy na EB, przy grze Rzymem, dochodzi do zmiany jednostek. Jestem juz koło 70 roku pne a wciąż mogę werbować tylko początkowe/wczesne jednostki. O reformie Mariusza nawet mowy nie ma. Nie wiem czy coś jest nie tak z moim modem (poza tym wszystko chodzi dobrze) czy tak ma być?!

  6. #296
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    A spełniłeś wszystkie warunki podane w pierwszym poście tego tematu?

    Niech żyje Gwardia!

  7. #297
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Witam.

    Jakby ktoś byłby miły to proszę podać działające linki do plików, aby móc pograć na modzie Blackwooda z nowymi warunkami zwycięstwa. Te obecnie podane nie mogą zostać znalezione.

    Pozdrawiam

  8. #298
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,

    Nierozumiem tej instrukcji dotyczącej instalacji zbytnio, a mianowicie zainstalowałem EB 1.1, potem EB 1.2 następnie bugfixera sprites12 stąd http://forums.totalwar.org/vb/showth...before-posting i teraz nie wiem co dalej. Czy mam zainstalować EAEM czy ALX engine a jeśli oba to co pierwsze. Chcę grać na w EB na aleksandze. Proszę o pomoc.

    Jeśli chodzi o bugfixery to powinienem cos jeszcze dograc oprocz tego jednego

    EAEM zajmuje pare gb, a pobrałem go stad http://www.twcenter.net/forums/showt...2-ALEXANDER-EB

    Link do ALX http://www.zshare.net/download/51697518abdc7e31/ nie działa.

    proszę o pomoc

  9. #299
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    To znowu ja (tym razem we właściwym dziale). Mocuję się nadal z instalacją EB i wciąż nie za bardzo to wszystko mi wychodzi. Aktualny problem jest taki, że po zamontowaniu 1.1 (do folderu RTW) montuję jak należy 1.2 i niestety po uruchomieniu gry na stronie głównej pojawia się cyfra 1.1. Czyli patch 1.2 nie załadował się? Na zdrowy rozsądek tego 1.2 w takiej sytuacji (gdy na stronie nadal widnieje oznaczenie 1.1) nie powinno być jak sądzą? Jeżeli rzeczywiście się nie załadował, to jaki błąd u licha mogłem popełnić?
    Co do fixów, to je mam i jak zrozumiałem z poradnika mam je po prostu wypakować do folderu ...EB/Date? Ale nijak nie mogę znikąd ściągnąć ALX engine files - link jest nieaktualny. Więc podejrzewam, że bez tego nie mam co kombinować dalej? Bo zmiana elementu docelowego w ikonce Aleksandra jest dla mnie jasna - nie ma sensu jej jednak robić bez zamontowania fixów i ALX engine files?
    Doprawdy będę bardzo wdzięczny za wyrozumiałość i pomoc, bo meczę się z tym pieroństwem niepomiernie.
    Ostatnio edytowane przez Napoleon7 ; 10-07-2015 o 07:38

  10. #300
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Jeśli się nie mylę, patch 1.2 nie zmienia cyferki w menu głównym, aczkolwiek ręki nie dam sobie uciąć.

Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 202829303132 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. DeI - pomoc techniczna
    By K A M 2150 in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 01-07-2022, 17:03
  2. Pomoc techniczna
    By Lwie Serce in forum Broken Crescent
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 16:03
  3. Pomoc Techniczna
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 13:10
  4. Pomoc Techniczna.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2014, 23:11
  5. Pomoc techniczna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •