Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Gra Wysokimi Elfami

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jeśli chcesz grać mocnym wojownikiem to bierz w ciemno Tyriona - jak masz Kieł Słońca to ciężko go pokonać. Zbroja dodatkowo regeneruje HP do niemal pełna, jak ma 10% - jednorazowo na bitwę.
    Teclis z kolei jest bardzo mocnym magiem, zaraz obok Mazdamundiego.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    a ciekawiej kim jest? ^^

  3. #23
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Magicznym braciszkiem.
    Wojowniczym jest nuda, podbijasz swoją wyspę a potem męczysz się z bezsensownym spamem mroczaków.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #24
    Asuryan
    Gość
    Zdecydowanie ciekawiej się gra Teclisem. Bardzo szybko toczysz wojny z pozostałymi rasami.

    Tyrion po pokonaniu pierwszego przeciwnika (mrocznych elfów) ma na Ulthuanie już tylko inne księstwa Wysokich Elfów, a tłuczenie się z własną rasą akurat w tym przypadku nie jest według mnie klimatyczne. Gdy w końcu podbijesz wyspę (lub skonfederujesz), to następuje spam Mrocznych Elfów, z Jaszczurkami i Skavenami praktycznie nie ma kontaktu (chyba że siły interwencje przy rytuałach i ostatnia bitwa).

  5. #25
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Moja rada dla ludzi borykających się z problemem braku pieniążków u Wysokich Elfów - werbujcie jeśli to tylko możliwe magów za 40 pkt wpływów którzy mają specjalną zdolność podnoszenia podatków frakcyjnie o 3% i lokalne dochody +15%. Bonusy się kumulują.

  6. #26
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Bonusy sie też kumulują z cechą "elfi uczony" przez co ja miałem na spokojnie +400% do czasu badań

  7. #27
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wysokie elfy mają bonusy (albo minusy) powiązane z poziomem zadowolenia w prowincji, więc dbanie o zieloną mordkę w ich przypadku popłaca.


    https://steamuserimages-a.akamaihd.n...248BBC140194F/

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram Wysokimi Eflami na bardzo trudnym tura 67. Frakcja ta jest ewidentnie nastawiona na handel więc starałem się robić dobre stosunki z innymi frakcjami szczególnie z ludźmi z bretonii i z imperium. Z początku szło dobrze ale w obecnej turze mam karę dyplomatyczną -60 za "Wielka Potęga" i nie wiem za bardzo co z tym zrobić. Niektóre frakcje już mi pozrywały traktaty handlowe a nawet jedno wypowiedziało wojnę bez powodu. Z imperium mi się jakoś udaje utrzymać dobre stosunki bo ładuję w nich wpływy i daję prezenty, ale długo tak nie pociągnę bo więcej na tym stracę niż zyskam. Ma ktoś jakiś pomysł ? Dodam jeszcze że obecnie moje wpływy z handlu to 6700 a z podatków 12600.

  9. #29
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tu robi się trochę głupio. Bo mechaniki biorą górę nad lore i zdrowym rozsądkiem.
    Ja od samego początku gram z modem usuwający karę za wielką potęgę, bo jest przesadzona. Takiego moda jest kilka wersji i część jest kompatybilna z zapisanym stanem gry.

    Jeśli nie chcesz go używać to pozostaje Ci wybór których nacji chcesz wspierać, ale ich nie będzie dużo. Albo olej to i zobacz kto zostanie. Dodatkowo nie długo powinna rozpocząć się najazdy chaosu i wtedy kilka nacji zacznie przychylniej na Ciebie patrzeć.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  11. #30
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •