Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Finał i bój o III miejsce

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Finał i bój o III miejsce

    Nadszedł więc czas - finał i bój o III miejsce czas zacząć. W związku z uzgodnieniem z drugim sędzią wszyscy gracze otrzymują reset ras i mogą grać wszystkimi przez siebie posiadanymi. Mecze rozegrać do 10 kwietnia. Powodzenia.
    LINK DO TURNIEJU

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  3. #2
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Finał i mecz o trzecie miejsce będą grane w poniedziałek od 21:30. Będzie można oglądać transmisje na żywo.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  5. #3
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Mam nadzieję, że i od strony technicznej tym razem wszystko wypali.

  6. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  7. #4
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Już dzisiaj stream z finału i meczu o trzecie miejsce! Widzimy się na streamie o 21:30

    https://www.twitch.tv/totalwar_org_pl
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  9. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    dzięki dla organizatorów i uczestników za miły turniej mam nadzieję że kolejna edycja turnieju przyciągnie większą ilość osób ^^

  10. #6
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Gratulacje dla wszystkich finalistów, ze szczególnym uwzględnieniem zwycięzcy - Mista.

    Mist - ewidentnie zdeklasowałeś resztę stawki. Oglądanie Twoich składów armii i taktyk to była czysta przyjemność. Za każdym razem czymś zaskakiwałeś, nawet w tej przegranej bitwie zaskoczyłeś ... pasywnością.

    Było w grach finałowych kilka świetnych manewrów taktycznych w połączeniu z magią. To mi najbardziej zaimponowało.

    OP ruch to był motyw w niedokończonej bitwie Mist vs Yoshiie, gdzie Mist grając Imperium i przegrywając w początkowej fazie rzucił latającego czarownika w wir walki na ziemi. Chyba wszyscy myśleli, że to błąd i potencjalna strata bohatera. A tymczasem to była podpucha żeby ściągnąć jak najwięcej jednostek atakujących Zielonych w obręb działania czaru raniącego. A potem ten wjazd kawalerią - bajka. Z tej akcji zrobiłbym osobny filmik na kanał. Bo jest czym się pochwalić.

    Inny świetny ruch był autorstwa Tuffa w bitwie Wampirów, gdzie wstrzymał wycofanie po szarży kawalerii TM czarem tworzącym Zombie.

    Jestem pod sporym wrażeniem tego finału.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  12. #7
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Moja ulubiona akcja to była jak Twój Mistrz ciachał Mantikorą. Nie wiedziałem czegoś takiego jeszcze, perfekt Szarżuje z powietrza, ciacha 1-2 typów i znów bez lądowania wbija się w powietrze.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  13. #8
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Moja ulubiona akcja to była jak Twój Mistrz ciachał Mantikorą. Nie wiedziałem czegoś takiego jeszcze, perfekt Szarżuje z powietrza, ciacha 1-2 typów i znów bez lądowania wbija się w powietrze.
    A mnie takie akcje odrzucają od Warhammera właśnie. Pamiętam jak w bitwie z Yoshiim w grupie grając Krasnoludami rozwaliłem mu praktycznie całą armię Chaosu, sam zostając z jakąś 1/3 i genkiem. Yoshiiemu został za to genek na smoku i zaczął te szarże z powietrza. Trwało to jakieś 10 minut, szarża za szarżą praktycznie bez strat na hp genka Yoshiiego, praktycznie rozbił mi całą pozostałą armię, już chciałem poddawać bitwę, bo wkurzało mnie to. Ale wreszcie coś zlamił, za późno kliknął i resztki piechoty dopadły genka i go zaciupały. Właśnie to mi się w Warhammerze nie podoba, że latający genek może w pojedynkę załatwić kilka sporych oddziałów pod koniec bitwy. Nawet słonie na Romku nie mają takiej mocy.

  14. #9
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Takie uroki Warhammera. Z drugiej strony jakby to wyglądało, gdyby wielki smok został zatrzymany, że grupę niskich krasnoludów?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  15. #10
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Pamiętam z kilku innych gier czy to komputerowych, czy to planszowych, że to właśnie krasnoludy były ekspertami w zabijaniu smoków. Bo też najwięcej miały z nimi do czynienia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •