Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Nad czym to Groźny pochyla głowę.

  1. #11
    Podczaszy Awatar PawełGroźny
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    708
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 79 podziękowań w 55 postach
    - Zastanawiam się nad dyplomacją by była całkowicie umowna. Konkretniej: Złamanie jakiekolwiek umowy nie będzie karane, największą karą będzie strata zaufania na tle międzynarodowym, lecz jedynie odnośnie umowy pomiędzy graczami, które mają być w poście głównym w ich ambasadach, nieoficjalne zawarte przez komunikatory itp się nie liczą, jedynie poszkodowany będzie miał powód do nieufności, gdyż reszta nie ma jak rozsądzić racji.
    PoNy dałbym właśnie do sfery umownej, gdzie nieufność do drugiej osoby będzie jednak wymagała pewnej ostrożności, dodatkowo będzie można podczas rozgrywki się dowiedzieć jak dane państwo przestrzega takich postanowień i na ich podstawie zmniejszać lub zwiększać czujność. Przekonuje mnie jeszcze to że PoNy trzeba regulować jeszcze dodatkowymi zasadami zazwyczaj.
    Zapraszam na mój kanał yt. Narazie mało tam TW, ale to się zmieni
    https://www.youtube.com/user/pawelgrozny
    Oraz polecam zobaczyć prace tej osoby na deviancie
    http://sieere.deviantart.com/

  2. #12
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    Wiesz ale biorąc pod uwagę to :
    Zastanawiam się nad dyplomacją by była całkowicie umowna. Konkretniej: Złamanie jakiekolwiek umowy nie będzie karane, największą karą będzie strata zaufania na tle międzynarodowym
    to nie ma chyba realnie żadnej różnicy a uważam jednak że PoN jest ważną częścią dyplomacji by tak je przemilczeć- choć jeżeli mnie przekonasz to oczywiście nie będę miał z tym problemu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •