Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z wygładzaniem krawędzi.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Problem z wygładzaniem krawędzi.

    Witam Mój problem polega na tym, że wygładzanie krawędzi z gry prawie nic nie daje. Anti-Aliasing z ustawień karty nie działa (zastąp oraz popraw ust. aplikacji). Gem mod również nie pomaga. Mogę powiedzieć że w grach takich jak mafia 2 czy company of heroes 1,2 albo medieval 2 wszystko działa sprawnie jeżeli chodzi o wygładzanie krawędzi. Sterowniki mam najnowsze, komputer niedawno formatowany. Intel Core i3 3.7ghz 8gb ram ddr3 GTX 750ti Windows 7. Gra oryginalna (Rome 2 Emperor Editon z dodatkiem krew i posoka). Proszę o pomoc i pozdrawiam

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Nie da się pomóc, bo AA w tej grze jest po prostu słaby. Dopiero w Attli działa to jak należy.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Czasem oglądam różne skriny i tam wszystko wygląda pięknie i jest wygładzone. Musi być jakiś sposób.

  4. #4
    Pampa
    Gość
    Screeny są często ,,podkolorowane". Wygładzanie krawędzi nie działa praktycznie na obrazkach dyplomacji, a wbitwach działa dopiero jak bardzo się przybliży kamerę. No i innego sposobu nie ma, możesz podbić rozdzielczość, ściąnąć mody graficzne ale to tyle.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Pampa za przydatny:


  6. #5
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Eh no szkoda to pozostaje grać przy brzydkiej grafice albo znowu pykać w Medievala. Dziękuję za wyjaśnienie tej sprawy i życzę miłego wieczoru!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •