Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Animacja niszczenie murów. | 1/2 armii przeciwników to machiny oblężnicze i armaty.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Animacja niszczenie murów. | 1/2 armii przeciwników to machiny oblężnicze i armaty.

    Mam problem z płynnością gry podczas animacji rozpadania/niszczenia się murów. Jak normalnie podczas bitwy mam twarde 60 klatek/s (synch. pion.) to jak są niszczone jakiekolwiek mury to klatki spadają mi do 8-10/s. Po animacji wracają do normy.

    Druga sprawa jest po części związana z pierwszą, a mianowicie połowa dosłownie każdej armii niezależnie od położenia wrogiego państwa składa się z machin oblężniczych. To się robi już nudne, a nie chciałbym zaczynać nowej kampanii bo już dużo zrobiłem. Gram na średnich poziomach. Nie wiem czy to jest błąd jakiegoś skryptu czy co?

    A. I jak wyłączyć zjazd kamery na zniszczone bramy/mury/zabitego generała ?

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Z tego co się orientuję, to są mody które wyłączają u AI budowanie armii złożonych tylko z machin (jest to spowodowane tym, że mają wysokie statystyki, więc komp na potęgę je rekrutuje). Musisz zapytać w dziale z modami, ale coś mi świta, że w BC już nie było spamu armii jako takich. Co do zbliżeń, to nie mam pojęcia. Spadek klatek to normalna rzecz przy murach, bo jest generowane mnóstwo pyłu. Z drugiej strony, ja nigdy nie uświadczyłem takich drastycznych spadków. Jaką masz wersję?

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam te problemy w każdej wersji na której grałem (1.0, 1.1, 1.2, 1.3, i 1.52). A spadki klatek mam nawet jak kamerę mam po drugiej stronie miasta i nie patrzę się na mury.
    A. Nie za bardzo niem co to BC. Po prostu nie orientuję się w skrótach.

  4. #4
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    BC - Bellum Crucis, jeden z najbardziej rozbudowanych i najfajniejszych modów w jaki można pograć.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •